Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 22:02)
Ten ne maniske kambrija rodo, neveziau savosios mirksiukas.gif Ir taip 14 geliu veziau, o MB bambejo, kad uztektu ir poros doh.gif  lotuliukas.gif Labai grazi ta kambrija, labai labai panasi i manaja rolleyes.gif

Bet matei kaip tu cia tai karvytei patalus pakeitei bigsmile.gif Papasakosi kaip sekasi jai prigyti komposte bigsmile.gif As bijociau taip sodint, nezinociau kiek laistyt ir tt g.gif Maniske tai visus pumpuriukus praskleide, ale mazyciai tie ziedeliai, tokie juokingi lotuliukas.gif Reik nufotkint ir pasirodyt ax.gif  biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

karvytei patiko kompostas, nes tai labai birios žemės, iškart atsigavo, pradėjo leisti pumpurus thumbup.gif kitoms leipenoms, kurių lapai kaip skudurai buvo irgi teko laimė būti persodintoms - jau standėjam, atsigaunam mirksiukas.gif laisčiau gal prieš 2,5 sav, tad dar palauksiu ir vėl palaistysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2009 05 13, 08:55)
Tokia ir aš gundžiausi smile.gif bet susilaikiau  4u.gif 
O čia mano dar viena peloric Mindaugo Maximoj pirkau. Pradžioj man tokio tipo phalaenopsiai nepatiko, bet dabar kažkaip įdomesni atrodo  ax.gif
http://public.fotki....s/p1010741.html

Turiu toki pati, tik pas mane ant vieno ziedstiebio normalus ziedai, o ant kito peloric thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, prasau patarimo, kaip elgtis su kiminais. vakar juos sudejau ant orchideju supurskiau o ryte ziuriu jie jau sausi....ir nesuvokiu ar mazai laisciau, kad nelaiko dregmes ar kitaip laistyti reikia.... g.gif

sorry jai ne toj temoj klausiu, bet man rodos mikuotuke augina su kiminais, tai gal patars smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 13 gegužės 2009 - 09:48
Laba diena, esu naujoke ir norciau prie jusu -orchideju augintoju, zinoviu ar tiesiog -myletoju, prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 13, 10:47)
Laba diena, prasau patarimo, kaip elgtis su kiminais. vakar juos sudejau ant orchideju supurskiau o ryte ziuriu jie jau sausi....ir nesuvokiu ar mazai laisciau, kad nelaiko dregmes ar kitaip laistyti reikia.... g.gif

sorry jai ne toj temoj klausiu, bet man rodos mikuotuke augina su kiminais, tai gal patars smile.gif

plonesnis jų sluoksnis greit džiūva mirksiukas.gif tad viskas ok ax.gif aš kiminų jau aplink orches nededu, tik mini orchidariumui sedirėjai panaudojau ir dar reanimatoriuje ax.gif
QUOTE(Katilius @ 2009 05 13, 11:14)
Laba diena, esu naujoke ir norciau prie jusu -orchideju augintoju, zinoviu ar tiesiog -myletoju, prisijungti 4u.gif

sveika, sveika, va, dar viena ligonė lotuliukas.gif eikš pas mus drinks_cheers.gif gal ateity dar ir foto kokių įkelsi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 11:18)
plonesnis jų sluoksnis greit džiūva  mirksiukas.gif  tad viskas ok  ax.gif  aš kiminų jau aplink orches nededu, tik mini orchidariumui sedirėjai panaudojau ir dar reanimatoriuje  ax.gif


kodel nededi?? nepasiteisino??? g.gif
Atsakyti
Aš čia irgi ne į temą, bet kad jau apie kiminus pradėjote kalbėti. Gal galite pasakyti iš kur jų gaunate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 13, 11:23)
kodel nededi?? nepasiteisino???  g.gif

dėl tos pačios priežasties - greit džiūva mirksiukas.gif kitos gėlės ir be jų gerai gyvena, o vargetos pas mane komposte sėdi, nes niekas joms nebuvo gerai schmoll.gif dabar džiaugiasi lotuliukas.gif

QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 13, 11:25)
Aš čia irgi ne į temą, bet kad jau apie kiminus pradėjote kalbėti. Gal galite pasakyti iš kur jų gaunate? g.gif

iš www.orchidejos.lt , o kadangi nėra dabar jų prekyboj, kažkas siunčiasi iš užsienio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 13, 11:25)
Aš čia irgi ne į temą, bet kad jau apie kiminus pradėjote kalbėti. Gal galite pasakyti iš kur jų gaunate? g.gif

man MB per ebay atsiunte is tailando.
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, 11:27)
dėl tos pačios priežasties - greit džiūva  mirksiukas.gif  kitos gėlės ir be jų gerai gyvena, o vargetos pas mane komposte sėdi, nes niekas joms nebuvo gerai  schmoll.gif  dabar džiaugiasi  lotuliukas.gif
iš www.orchidejos.lt , o kadangi nėra dabar jų prekyboj, kažkas siunčiasi iš užsienio  blink.gif

tai va ir as uzdejau vakar siandien ziuriu sausa, maniau ilgiaus laikys dregme, bet man tai nelabai graziai tos dziuvenos atrodo...nu bet ko nepadarysi del gelyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 13, 11:29)
man MB per ebay atsiunte is tailando.
Papildyta:

tai va ir as uzdejau vakar siandien ziuriu sausa, maniau ilgiaus laikys dregme, bet man tai nelabai graziai tos dziuvenos atrodo...nu bet ko nepadarysi del gelyciu  mirksiukas.gif


ar labai sudetinga is tailando atsisiusti? ten labai graziu orchyciu yra, gal butu imanoma uzsisakyti? bigsmile.gif ar sudetinga ten procedura?
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 13, d11:27)
iš www.orchidejos.lt , o kadangi nėra dabar jų prekyboj, kažkas siunčiasi iš užsienio  blink.gif

aš tai miškely vieną vietelę atradau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 13, 11:31)
ar labai sudetinga is tailando atsisiusti? ten labai graziu orchyciu yra, gal butu imanoma uzsisakyti?  bigsmile.gif ar sudetinga ten procedura?

taip, taip, o aš orchidėjų gražių viename JAV puslapyje mačiau tongue.gif palikim tuos reikalus geriau skm ir kitoms užsakymų priėmėjoms mirksiukas.gif

QUOTE(pabirze @ 2009 05 13, 11:32)
aš tai miškely vieną vietelę atradau bigsmile.gif

irgi variantas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti