Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

blush2.gif tingiu ieškoti kuri norėjot žalio faliko- ermitaže dukra pirko žalią su violetiniais taškiukais...sakė laaabai gražus.. liko ir tokių, ir iš vis sakė yra labai įvairių ir daug... mirksiukas.gif čia vilniuj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 12, 16:11)

wub.gif vaje... kokia grazi
Atsakyti
Labas vakaras pasirodau savo nauja pirkinuka http://public.fotki....ytelabaiid.html jau pas mane karvytes net trys ir visos skirtingos smile.gif

dar siandien atkeliavo is tailando siuntinukas su kiminais thumbup.gif thumbup.gif yahoo.gif yahoo.gif assa.gif assa.gif didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 12 gegužės 2009 - 20:09
Labai grazios jusu gelytes, mergaites biggrin.gif

Dabar susimasciau del tos oranzines spalvos phalenopsio, as kazkaip ta oranzine spalva kitaip tikriausiai isivaizduoju, na kaip apelsina biggrin.gif O va kai pamaciau ta foto, tai pamasciau, kad gal ir maniske tada panasi i oranzine, nors man tai ji ruzavai geltona biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Sita gal labiau oranzine biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 12, 16:18)
Istorijos dalis topsecret.gif Dar girdėjau plačiau, kaip keletas forumiečių baisėjosi atkeliavusios mažylės būkle ir nežinodami kaip elgtis svajojo kaip kuo greičiau atiduoti savininkei  doh.gif
karsta.gif  thumbup.gif
thumbup.gif

ojej, nelabai rusiškai gaudausi, pusę teksto suprantu, pusės - ne doh.gif blush2.gif bet, kiek supratau, sunkiai bandžius augti, buvo daug problemyčių jai? unsure.gif oje doh.gif

dėl vanilės - mergaitės, aš norėjau auginti, bet pasidomėjusi daugiau apie ją supratau, kad negaliu to sau leisti lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif kitaip vėliausiai po 5 metų tupėsiu gatvėje su milžiniška liana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 21:23)

dėl vanilės - mergaitės, aš norėjau auginti, bet pasidomėjusi daugiau apie ją supratau, kad negaliu to sau leisti  lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  kitaip vėliausiai po 5 metų tupėsiu gatvėje su milžiniška liana  lotuliukas.gif

Atvaziuotume vasara pas tave po lianos seseliu pasedet ir vaniles pauostyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 21:28)
Atvaziuotume vasara pas tave po lianos seseliu pasedet ir vaniles pauostyt lotuliukas.gif

Aha, vasarą pas mane į palapinę iš vanilės lotuliukas.gif valgyčiau vanilę, užsikločiau vanile, kalbėčiausi su vanile ax.gif va taip ir gyventume biggrin.gif
Papildyta:
Nugi šiandien mano nuosproga gelsvas fanenopsis - citrinukas išskleidė savo pirmąjį pas mane subrandintą pumpurą ir pamačiau.... pamačiau nepaprastai gražų salotinuką su oranžiniu liežuvėliu! Kardinaliai pakeitė išvaizdą! blink.gif doh.gif bigsmile.gif thumbup.gif
O čia tai siurprizas!

Jo žiedas seniau atrodė taip (iš maximos)
http://public.fotki....0090328603.html

O dabar bigsmile.gif neturiu foto, gaila doh.gif bet įsivaizduokit bent blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 12 gegužės 2009 - 20:41
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 21:37)
Nugi šiandien mano nuosproga gelsvas fanenopsis - citrinukas išskleidė savo pirmąjį pas mane subrandintą pumpurą ir pamačiau.... pamačiau nepaprastai gražų salotinuką su oranžiniu liežuvėliu! Kardinaliai pakeitė išvaizdą!  blink.gif  doh.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif 
O čia tai siurprizas!

Megsta tie musu phalenopsiai pasicirkint lotuliukas.gif As ir stebiuosi neatsistebiu blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 21:41)
Megsta tie musu phalenopsiai pasicirkint lotuliukas.gif As ir stebiuosi neatsistebiu blink.gif  bigsmile.gif

Aha bigsmile.gif man taip kardinaliai pasikeitė tai pirmąsyk, todėl maloniam šoke esu lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turetu but nuostabiai grazus dabar biggrin.gif Isivaizduoju biggrin.gif
Maximinis matyt buvo nublukes biggrin.gif
Papildyta:
Mikuotuke, o kaip tavo pirmoji karvyte? Maniske jau atsigavo po streso, baigia visus pumpurelius praskleisti. Jau buvau issigandusi, kad numes visus ziedus, bet se tau, kad nori, atkuto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 21:44)
Turetu but nuostabiai grazus dabar biggrin.gif Isivaizduoju biggrin.gif
Maximinis matyt buvo nublukes biggrin.gif

Manau, maximoj dėl prastos priežiūros tikrai išblukęs buvo, juolab, kad nudžiūvusį ir aplaužytą pirkau, tokį jau nusprogusį, o jis va kokius žiedus išleido, ponulį vos atpažinau ax.gif
Lorute, tavo marga geltona kambrija buvo populiari ir foto, ir video reportažuose thumbup.gif kažkaip labiausiai įsiminiau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 21:46)

Mikuotuke, o kaip tavo pirmoji karvyte? Maniske jau atsigavo po streso, baigia visus pumpurelius praskleisti. Jau buvau issigandusi, kad numes visus ziedus, bet se tau, kad nori, atkuto biggrin.gif

mano pirmoji karvytė tupi komposte kaip įprasta gėlė pasodinta, numetė paskutinį žiedą, bet atsigavusi krauna pumpurus thumbup.gif žinojau, ko jai reikia, nes laaaabai vargo ji schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 21:50)
Lorute, tavo marga geltona kambrija buvo populiari ir foto, ir video reportažuose  thumbup.gif  kažkaip labiausiai įsiminiau  bigsmile.gif
Papildyta:

mano pirmoji karvytė tupi komposte kaip įprasta gėlė pasodinta, numetė paskutinį žiedą, bet atsigavusi krauna pumpurus  thumbup.gif  žinojau, ko jai reikia, nes laaaabai vargo ji  schmoll.gif

Ten ne maniske kambrija rodo, neveziau savosios mirksiukas.gif Ir taip 14 geliu veziau, o MB bambejo, kad uztektu ir poros doh.gif lotuliukas.gif Labai grazi ta kambrija, labai labai panasi i manaja rolleyes.gif

Bet matei kaip tu cia tai karvytei patalus pakeitei bigsmile.gif Papasakosi kaip sekasi jai prigyti komposte bigsmile.gif As bijociau taip sodint, nezinociau kiek laistyt ir tt g.gif Maniske tai visus pumpuriukus praskleide, ale mazyciai tie ziedeliai, tokie juokingi lotuliukas.gif Reik nufotkint ir pasirodyt ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti