Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 15:25)
Šilinge, aš dar labai galvoju apie rūšinę laimėtoją - orchidėją. Sakei, ji turi savo istoriją. Ar būtų galima ją sužinoti?  ax.gif  ar savininkė nesupyktų, kaip manai?  ax.gif 
aš, mat, ne visus pasisakymus forume komentuoju, bet daugelį viduje permąstau, tai apie tą gėlytę galvojau prieš užmiegant šiąnakt...  ir kažkaip pripratau jau prie jos (kažin, pavyktų auginti...? )

Istorijos dalis topsecret.gif Dar girdėjau plačiau, kaip keletas forumiečių baisėjosi atkeliavusios mažylės būkle ir nežinodami kaip elgtis svajojo kaip kuo greičiau atiduoti savininkei doh.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 15:32)
As zinok tiek dziaugiuosi, tiek visiems rodau. Specialiai skaiciavau blush2.gif 5 maniskiu ziedelius prie pat pritrauke, tai baisiai svente man didele Net nepykstu, kad kazka nulauze, uztai kokioj sventej sudalyvavau ir dar visa lietuva mano grazuolytes pamate thumbup.gif  Oi koks as pagiru puodas  Nepykit jei ka blush2.gif

karsta.gif thumbup.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 15:39)
žinok, aš irgi, buvau iš anksto nusiteikus blogiausiam, tad dėl paleipusių žiedelių nepergyvenu, norėčiau dar ir dar sudalyvauti, ypač, jei ateityje mano cinamonu kvepianti lykastė žydėtų - norisi žmonėms parodyti grožius  wub.gif
ir gal kitąsyk su transportu nebūtų problemos  ax.gif  nes dabar labai pagelbėjo organizatorės Jurgitos draugė - ir nuvežė, ir parvežė  blush2.gif 
Labai labai jai dėkinga esu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 12, 08:56)
mergaites,o ar kas turit oranzini falenopsi? labai idomu kaip jie atrodo 4u.gif

As turiu ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(VAri @ 2009 05 11, 23:13)

Vari, grazios nuotraukytes. Man su mano muiline niekaip is arti nepavyksta nufotografuoti. Tik nezinau ar muiline kalta ar as, kad parametru nustatyti nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 12, 16:11)

Man rodos jau kazkada sakiau smile.gif bet tavo gelyte man nepaprastai grazi, oj kaip tokios noreciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 12 gegužės 2009 - 16:15
bigsmile.gif pandora,kokia faina orchytė mirksiukas.gif gal kvepia? na nerandu aš kvepiančių falikų doh.gif
thumbup.gif vanda jau pas mane wub.gif kiek suprantu-sveika,didelė gėlė,šaknys gražios..kainavus 219lt.-dabar 39.99 su keramikine vaza...manau geras pirkinys,o kadangi labai jos norėjau,tikiuosi susidraugausim ir žiedų sulauksiu ax.gif
vilnietės gal vakar-šiandien kuri žaliajam centre buvot? įdomu ar kas naujo yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 12, 16:11)



wub.gif wow... wub.gif wub.gif
----------
kaunietėms primenu, kad ryt vežimas į aleksoto bazę. ir bandau sugalvoti, kaip mb įtikinti, kad mašiną man paliktų mastau.gif
Atsakyti
Ir mano vanda jau namie thumbup.gif tikejausi mazutes stiklinej vazoj, o kai pamaciau blink.gif zodziu tokia dicke, tokia pat jauciu kaip jolla42 biggrin.gif nu ka, nauji rupesteliai laukia doh.gif
Atsakyti
Kaip manot, ar Lietuvoje kas nors augina Vanilla planifolia? Labai noreciau tokia isigyti, tik neazinau, ar ju apskritai namuose yra ir ar gali jos augti musu salygomis.
Atsakyti
Tikrai yra auginančių vanilę. Ermitaže ne vieną kartą buvo atvežta pardavimui rolleyes.gif Auginti įmanoma, tik va su žydėjimu nelabai aišku - vanilė yra liana, kuri žydėti pradeda ne mažesnė, kaip keturių metrų. O kur tokias džiungles užveisti gyvenant bute pavyzdžiui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 12, 19:15)
Ir mano vanda jau namie  thumbup.gif tikejausi mazutes stiklinej vazoj, o kai pamaciau  blink.gif zodziu tokia dicke, tokia pat jauciu kaip jolla42  biggrin.gif nu ka, nauji rupesteliai laukia  doh.gif

g.gif drįstu pataisyti-malonumas... mirksiukas.gif lotuliukas.gif liuksusines įsigijom...aš irgi išsižiojau pamačius blink.gif ,pas mane jau nužydėjus,nes prašiau į šaknis labiau žiūrėti,tai dar įdomiau laukti bus wub.gif o dar ryt papildymas laukia... mirksiukas.gif taip smagu naujų sulaukti assa.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 12, 19:51)
Tikrai yra auginančių vanilę. Ermitaže ne vieną kartą buvo atvežta pardavimui  rolleyes.gif  Auginti įmanoma, tik va su žydėjimu nelabai aišku - vanilė yra liana, kuri žydėti pradeda ne mažesnė, kaip keturių metrų. O kur tokias džiungles užveisti gyvenant bute pavyzdžiui  doh.gif


Aisku. blush2.gif Vat to fakto apie 4 metrus kazkaip nepastebejau. Bet jega butu kur nors dideliam plote tokia "sienele". thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 05 12, 18:57)
Aisku.  blush2.gif  Vat to fakto apie 4 metrus kazkaip nepastebejau. Bet jega butu kur nors dideliam plote tokia "sienele".  thumbup.gif

Tiesą sakant, padariau didelę klaidą blush2.gif 20 metrų blink.gif blink.gif blink.gif Kažkodėl buvo mažesnis skaičius užsifiksavęs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 12, 20:11)
Tiesą sakant, padariau didelę klaidą  blush2.gif  20 metrų  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Kažkodėl buvo mažesnis skaičius užsifiksavęs  blush2.gif


Nu, aisku, kad ziedu sulaukt namuose ko gero nepavyktu. Skaiciau, kad jos gali buti dauginamos tiesiog stiebo dalimis, nes per visa ilgi augina saknis. Gal kas netycia turi atliekama gabaliuka? ax.gif blush2.gif blush2.gif
Noreciau visgi pabandyt augint...
Atsakyti