Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 15:39)
Aš taip pat sedirea japonica auginu smile.gif tai dabar turesiu omeny su kuo dar apsitarti (jei nepriestaraujat) jos auginimo klausimais, jei kas nutiktų smile.gif tfiu tfiu tfiu smile.gif O kokią turit: ilgais ar apvaliais lapais? Aš abi, nes gražios jos man  ax.gif

O, gerai gerai, pasitarsim! bigsmile.gif drinks_cheers.gif manoji pailgais, bet apvaliais lapų galiukais mirksiukas.gif
aš dar apie antrąją sedirėją svajoju, pas skm puslapy mačiau doh.gif kol kas laikausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 15:36)
Turiu  wub.gif  ją prižiūrėti nesunku, tik manoji prašo daugiau drėgmės nei falenopsiai (bet tai normalu, juk mažulytė, greit išdžiūva, nes ir miniukams dažnesnės priežiūros reikia, o ji dar mažesnė, man ant delnuko telpa)  wub.gif  tai į gražų siaurėjančiais (kaip vazos) kraštais dubenį įdėjau sekmadienį kiminų, o vidury visą orchytę su vazoniuku patupdžiau - manau, jai drėgna aplinka patiko  lotuliukas.gif  thumbup.gif  šiaip nesunku auginti, tik kol kas vienintelius pokyčius pastebiu - šaknų gausų auginimą  doh.gif  lotuliukas.gif  turbūt nori gerai įsitvirtinti, o tada ateity gal ir naujo lapelio r net žiedelio sulauksiu  bigsmile.gif  wub.gif

Tu vis papasakok kaip jums sekasi draugauti, o as stebesiu mirksiukas.gif Kai daugiau info zinosiu, gal ir as isigysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 15:45)
Tu vis papasakok kaip jums sekasi draugauti, o as stebesiu mirksiukas.gif Kai daugiau info zinosiu, gal ir as isigysiu ax.gif

sutarta drinks_cheers.gif
tiesa, mikorizės dar neišbandžiau orchėms, nes specialios neradau pirkti, tik universalios schmoll.gif teks palaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 15:41)
O, gerai gerai, pasitarsim!  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  manoji pailgais, bet apvaliais lapų galiukais  mirksiukas.gif 
aš dar apie antrąją sedirėją svajoju, pas skm puslapy mačiau  doh.gif  kol kas laikausi  lotuliukas.gif


Tai vat, aš taip pat po pirmosios apie antrą svajojau, bet lyg jau ir turiu ir antra tokia pat kažkaip nelabai, tai perkant eilinę mažylę kalbant apie jau mano turimas ir mėgstamas orchidėjas, skm prasitarė, kad dar yra korėjietiška sedirea japonica - siek tiek mažesnė ir apvaliais lapukais, o žiedai tokie pat (tikiuosi, kada nors jais pasižiaugsiu), tai abejonės dėl antros dingo smile.gif o jau kokia miela mažylė smile.gif abieju lapukų ilgis apie 3 cm,aišku, paaugs dar smile.gif bet tokia kaip varliukė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 15:49)
Tai vat, aš taip pat po pirmosios apie antrą svajojau, bet lyg jau ir turiu ir antra tokia pat kažkaip nelabai, tai perkant eilinę mažylę kalbant apie jau mano turimas ir mėgstamas  orchidėjas, skm prasitarė, kad dar yra korėjietiška sedirea japonica - siek tiek mažesnė ir apvaliais lapukais, o žiedai tokie pat (tikiuosi, kada nors jais pasižiaugsiu), tai abejonės dėl antros dingo smile.gif o jau kokia miela mažylė smile.gif abieju lapukų ilgis apie 3 cm,aišku, paaugs dar smile.gif bet tokia kaip varliukė smile.gif

lotuliukas.gif aha, kai skm atvežė man tą kleckę, išpūčiau akis, sakau, koookia mažytė blink.gif bigsmile.gif o skm sako - aha, bet ji jau suaugusi lotuliukas.gif
čia tai geras, iškart įsimylėjau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 15:51)
lotuliukas.gif  aha, kai skm atvežė man tą kleckę, išpūčiau akis, sakau, koookia mažytė  blink.gif  bigsmile.gif  o skm sako - aha, bet ji jau suaugusi  lotuliukas.gif
čia tai geras, iškart įsimylėjau  wub.gif


Aš taip pat buvau nustebusi, kol nepamačiau negalėjau įsivaizduoti to dydžio smile.gif kokios dienos reikėjo priprasti prie 'gabaritų', o paskui tik į mažiukes ir žiūrėjau - turi jos savotiško žavesio smile.gif
O ta korėjietiška dar mažesnė už pailgalapę apvalaigalę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 16:51)
lotuliukas.gif  aha, kai skm atvežė man tą kleckę, išpūčiau akis, sakau, koookia mažytė  blink.gif  bigsmile.gif  o skm sako - aha, bet ji jau suaugusi  lotuliukas.gif
čia tai geras, iškart įsimylėjau  wub.gif

g.gif gal baikit gundyti???? lotuliukas.gif o jei jau gundot,prašau smulkiau- kur auginat? orchidariumo kiek žinau mikuotukė neturi... g.gif tai kaip tokį mažytį augaliuką nesugadinti? blink.gif įmeskit kuri foto šitos konkrečios gėlytės prašau,sunku išskirti-pilni albumai grožių ten pas jus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 10:12)
Na va, po ilgo laiko ryžausi ir saviškes parodyti:
http://public.fotki.com/bardot/geles/

Visos labai grazios, bet ypatingai paphiopeliumas wub.gif Svajoju svajoju as apie juos, bet taip ir neuzmatau parduotuvej. O ar lengva juos prazydinti? Vis galvoju is uzsienio parsisiusti, bet su mano orchideju auginimo patirtimi, bijau kad sunkiai seksis prazydinti.

Siandien 2-oje ligonineje maciau grazuoli balta Cimbidi uz 65 Lt ir visai maziuka (net negalvojau, kad ju tokiu maziuku buna) geltona su dviem ziedstiebiais uz 40 Lt. Nu grozis neispasakytas, bet kol kas nesusigundziau jais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 12, 16:03)
g.gif gal baikit gundyti???? lotuliukas.gif o jei jau gundot,prašau smulkiau- kur auginat? orchidariumo kiek žinau mikuotukė neturi... g.gif tai kaip tokį mažytį augaliuką nesugadinti? blink.gif įmeskit kuri foto šitos konkrečios gėlytės prašau,sunku išskirti-pilni albumai grožių ten pas jus  blush2.gif


Pagal aprašymus 'nete sedirea japonica nėra iš lepiųjų orchidėjų, auginama panašiai kaip phalaenopsiai tik daugiau šviesos (ne tiesioginės, vienos ant pietinės palangės šakniukes nuskriaudžiau sad.gif )ir drėgmės. Pas mane jos auga ant vakarinės palangės, apdėliotos kiminiukais, kuriuos papurškaloju kasdien dėl drėgmės, o laistau kartą į savaitę tiesiog pamerkdama bliudelyje (kaip phalaenopsiukus) smile.gif Pas mane dar nežydėjo ir nežinau ar sugebėsiu pražydinti, bet labai laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 12, 17:04)
Visos labai grazios, bet ypatingai paphiopeliumas  wub.gif Svajoju svajoju as apie juos, bet taip ir neuzmatau parduotuvej. O ar lengva juos prazydinti? Vis galvoju is uzsienio parsisiusti, bet su mano orchideju auginimo patirtimi, bijau kad sunkiai seksis prazydinti.

Siandien 2-oje ligonineje maciau grazuoli balta Cimbidi uz 65 Lt ir visai maziuka (net negalvojau, kad ju tokiu maziuku buna) geltona su dviem ziedstiebiais uz 40 Lt. Nu grozis neispasakytas, bet kol kas nesusigundziau jais  ax.gif

4u.gif priš parodą šeštadienį karmekitoj raibuolių buvo, tų daugiažiedžių pinokio,labai gražios po 35lt,kelių spalvų... wub.gif mano tai didelė-užrašyta <king arthur> labai gražiai auga,kol kas jokių problemų,žydi ir vargo nemato lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 12, 16:04)
Visos labai grazios, bet ypatingai paphiopeliumas  wub.gif Svajoju svajoju as apie juos, bet taip ir neuzmatau parduotuvej. O ar lengva juos prazydinti? Vis galvoju is uzsienio parsisiusti, bet su mano orchideju auginimo patirtimi, bijau kad sunkiai seksis prazydinti.



Kadangi salotinė ir geltona gėlių spalvos yra mano silpnybė, tai ir šį paphiopediliumą prigriebiau, nors nesu jų didelė megėja. Žydėjo gan ilgai - dar tris kartus po pumpurą sukrovė, na o dabar teks laukti. Tada ir sužinosiu ar patinkam vienas kitam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 12, 15:12)
4u.gif priš parodą šeštadienį karmekitoj raibuolių buvo, tų daugiažiedžių pinokio,labai gražios po 35lt,kelių spalvų... wub.gif  mano tai didelė-užrašyta <king arthur> labai gražiai auga,kol kas jokių problemų,žydi ir vargo nemato  lotuliukas.gif

Geda prisipazinti, bet jokioj geliu bazej niekada nebuvau blush2.gif Nors Vilijampoles visai netoli mano namu. Bijau ten eiti, nes zinau, kad su tuscia pinigine grisiu doh.gif
Atsakyti