Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 12, 14:34)
g.gif na man forumietės patarė labai jos nesibaidyti-ji vėsamėgė,tai vat vietą kaip ir turiu, tik įdomu kaip su jos pražydinimu namuose??


Na, o aš tokio kampuko namuose neturiu sad.gif tai ir nedrįstu jos pirkti ax.gif
O šiaip Skaistė (skm) iš orchidejos.lt visada maloniai paaiškina apie gėlytes, kurias parduoda. Tariausi dėl visų iš jos pirktų, ir domisi ji kaip joms pas mane sekasi, tai kaip ir įpareigota jas dar labiau prižiūrėti esu smile.gif Šiaip ar taip, jei sąlygos leidžia, kad ir ne pilnai, manau, verta pabandyti auginti, nei visą laiką abejoti ir svarstyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bardot: 12 gegužės 2009 - 13:44
clap.gif yahoo.gif sokiai.gif MB man vandą nupirko thumbup.gif taip pat mindauginėj... sakė neišsimokėsiu blush2.gif wub.gif įsivaizduokit bambėdavo dėl tų kvietkų,o dabar po vilnių lakstė,ieškojo... vaje kokie pokyčiai bigsmile.gif ax.gif
o,dar rytoj iš kauno atvyksta iš forumietės nugriebti dendrobiai...jau kaip faina thumbup.gif ir ''vizituosiu'' gėlių kvartale... g.gif rytoj gėlynų diena pas mane ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Darbe letas netas, teks vakare reportaza paziuret smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai!
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 12, 13:45)
clap.gif  yahoo.gif  sokiai.gif MB man vandą nupirko  thumbup.gif  taip pat mindauginėj... sakė neišsimokėsiu  blush2.gif  wub.gif įsivaizduokit bambėdavo dėl tų kvietkų,o dabar po vilnių lakstė,ieškojo... vaje kokie pokyčiai  bigsmile.gif  ax.gif
o,dar rytoj iš kauno atvyksta iš forumietės nugriebti dendrobiai...jau kaip faina  thumbup.gif  ir ''vizituosiu'' gėlių kvartale... g.gif rytoj gėlynų diena pas mane  ax.gif  lotuliukas.gif

gal musu vyrai ten kartu stumdesi prie vandu lotuliukas.gif o rytoj jus jau sutaret kur atsiimti geliuka is Kauno? nes as su savo mazium neisivaizduoju kaip paimsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 12, 15:57)
gal musu vyrai ten kartu stumdesi prie vandu  lotuliukas.gif o rytoj jus jau sutaret kur atsiimti geliuka is Kauno? nes as su savo mazium neisivaizduoju kaip paimsiu  doh.gif

man tel.nr parašė,susizvanysim ir pasiimsiu mirksiukas.gif gal į až parašykit,ką nors sumąstytume g.gif aš ryt dirbu prie petro povilo b. vėliau į žirmūnus,po to šnipiškės,po to algirdo g. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 12, 07:37)
Labas rytas - ką tik "Labas rytas" rodė reportažą apie parodą  wub.gif

O aš vakar per panoramą praleidau reportažą ir šįryt doh.gif verysad.gif ačiū, Lorute, už nuorodą, dabar ruošiuosi žiūrėti labą rytą mirksiukas.gif wub.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 12, 08:22)
Labas rytas as irgi paziurejau reportaza ir man pasirode ar is tiesu rode Mikuotukes geltoba su raudonais taskais karvyte smile.gif
merginos kai ides i archyva lrt laida paziurekit kas nematet rode apie 7.28 val.



QUOTE(Tina* @ 2009 05 12, 09:17)
Tai reiskias as uz Mikuotukes orchideja prabalsavau  biggrin.gif imeskit linka, kai bus archyve laida, aciu  4u.gif

ne ne, mergaitės, manoji karvytė NE GELTONA, o paprastutė, balta su bordiniais plėmais blush2.gif ta geltonoji tikrai ne mano ax.gif

Šilinge, aš dar labai galvoju apie rūšinę laimėtoją - orchidėją. Sakei, ji turi savo istoriją. Ar būtų galima ją sužinoti? ax.gif ar savininkė nesupyktų, kaip manai? ax.gif
aš, mat, ne visus pasisakymus forume komentuoju, bet daugelį viduje permąstau, tai apie tą gėlytę galvojau prieš užmiegant šiąnakt... ax.gif ir kažkaip pripratau jau prie jos (kažin, pavyktų auginti...? )
Papildyta:
peržiūrėjau video wub.gif ne ne, mano tikrai ne ta gražuolė geltona - bordinė karvytė - manoji karvytė iškart sekančiame kadre matėsi, antrame plane dešinėj mirksiukas.gif
Lorute, tavo gėlyčių parodė bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mikuotuke, o tu jei neklystu turi siderea japonica? Kaip sekasi ja priziureti? Man ji tokia grazute, daznai pasvajoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 15:25)

Lorute, tavo gėlyčių parodė  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif

As zinok tiek dziaugiuosi, tiek visiems rodau. Specialiai skaiciavau blush2.gif 5 maniskiu ziedelius prie pat pritrauke, tai baisiai svente man didele lotuliukas.gif Net nepykstu, kad kazka nulauze, uztai kokioj sventej sudalyvavau ir dar visa lietuva mano grazuolytes pamate thumbup.gif blush2.gif Oi koks as pagiru puodas doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif Nepykit jei ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 15:28)
Mikuotuke, o tu jei neklystu turi siderea japonica? Kaip sekasi ja priziureti? Man ji tokia grazute, daznai pasvajoju biggrin.gif

Turiu wub.gif ją prižiūrėti nesunku, tik manoji prašo daugiau drėgmės nei falenopsiai (bet tai normalu, juk mažulytė, greit išdžiūva, nes ir miniukams dažnesnės priežiūros reikia, o ji dar mažesnė, man ant delnuko telpa) wub.gif tai į gražų siaurėjančiais (kaip vazos) kraštais dubenį įdėjau sekmadienį kiminų, o vidury visą orchytę su vazoniuku patupdžiau - manau, jai drėgna aplinka patiko lotuliukas.gif thumbup.gif šiaip nesunku auginti, tik kol kas vienintelius pokyčius pastebiu - šaknų gausų auginimą doh.gif lotuliukas.gif turbūt nori gerai įsitvirtinti, o tada ateity gal ir naujo lapelio r net žiedelio sulauksiu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 12, 15:36)
Turiu  wub.gif  ją prižiūrėti nesunku, tik manoji prašo daugiau drėgmės nei falenopsiai (bet tai normalu, juk mažulytė, greit išdžiūva, nes ir miniukams dažnesnės priežiūros reikia, o ji dar mažesnė, man ant delnuko telpa)  wub.gif  tai į gražų siaurėjančiais (kaip vazos) kraštais dubenį įdėjau sekmadienį kiminų, o vidury visą orchytę su vazoniuku patupdžiau - manau, jai drėgna aplinka patiko  lotuliukas.gif  thumbup.gif  šiaip nesunku auginti, tik kol kas vienintelius pokyčius pastebiu - šaknų gausų auginimą  doh.gif  lotuliukas.gif  turbūt nori gerai įsitvirtinti, o tada ateity gal ir naujo lapelio r net žiedelio sulauksiu  bigsmile.gif  wub.gif


Aš taip pat sedirea japonica auginu smile.gif tai dabar turesiu omeny su kuo dar apsitarti (jei nepriestaraujat) jos auginimo klausimais, jei kas nutiktų smile.gif tfiu tfiu tfiu smile.gif O kokią turit: ilgais ar apvaliais lapais? Aš abi, nes gražios jos man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 12, 15:32)

As zinok tiek dziaugiuosi, tiek visiems rodau. Specialiai skaiciavau blush2.gif 5 maniskiu ziedelius prie pat pritrauke, tai baisiai svente man didele lotuliukas.gif Net nepykstu, kad kazka nulauze, uztai kokioj sventej sudalyvavau ir dar visa lietuva mano grazuolytes pamate thumbup.gif  blush2.gif  Oi koks as pagiru puodas doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif Nepykit jei ka blush2.gif

žinok, aš irgi, buvau iš anksto nusiteikus blogiausiam, tad dėl paleipusių žiedelių nepergyvenu, norėčiau dar ir dar sudalyvauti, ypač, jei ateityje mano cinamonu kvepianti lykastė žydėtų - norisi žmonėms parodyti grožius wub.gif
ir gal kitąsyk su transportu nebūtų problemos ax.gif nes dabar labai pagelbėjo organizatorės Jurgitos draugė - ir nuvežė, ir parvežė blush2.gif
Labai labai jai dėkinga esu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 05 11, 18:14)
jeigu einat nui dainavos poliklinikos tai pats pirmas pasazas, berods zalias jis ten  g.gif ir iejimas 2 ar 3 pamatysit daug stikliniu dalykeliu ten, lengva rasti  4u.gif

Aciu 4u.gif
QUOTE(axara @ 2009 05 11, 23:14)
Stai mano zadetoji zaliuke  wub.gif

O jau kox grozis wub.gif As siuo metu ieskau zalios orchytes rolleyes.gif
Atsakyti