Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 12, 12:06)
g.gif ar albume nėra,ar tik aš nematau oranžinio faliko?? schmoll.gif  ,o kolekcija tai nemaža...smagu,kad orchyčių mylėtojų ratas didėja  mirksiukas.gif  4u.gif
Papildyta:



Ačiū už gražius žodžius smile.gif 'Sergu' jau nuo praeitų metų savo gimtadienio proga (balandžio 8 d.) gautos gražuolės smile.gif Aišku, kelias ir nudaigojusi esu sad.gif Viso namuose ir darbe turiu 41 tongue.gif dabar perėjau į stadiją, kai domina mažos veislinės orchidėjos (iš orchidejos.lt), kurias jau turiu ir jomis džiaugiuosi smile.gif
Oranžinį šiandien po darbo nufotografuosiu ir pabandysiu ikelti. Be to, dar viena grazuole parodysiu smile.gif mano dabartini pasidziavima - phalaenopsi peloric balta su rožiniais taškučiais smile.gif labai linksma gelytė smile.gif net iš Mažeikių po Velykų į Vilnių parsivežiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 05 12, 12:33)
Labai grazios gelytes, o ypac patiko geltona su raudonais dryziais  bigsmile.gif



Ji dar ir kvepia narcizais smile.gif man tai buvo netikėta, nes vis netikėdavau, kad hibridai gali kvepėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bardot: 12 gegužės 2009 - 12:42
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 12:40)
Ačiū už gražius žodžius smile.gif 'Sergu' jau nuo praeitų metų savo gimtadienio proga (balandžio 8 d.) gautos gražuolės smile.gif Aišku, kelias ir nudaigojusi esu sad.gif Viso namuose ir darbe turiu 41 :


oho blink.gif
man šita patiko hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 12, 13:44)
oho  blink.gif
man šita patiko hihihi.gif


Ačiū smile.gif Čia iš tos pačios serijos kaip ir geltona su raudonais dryžiais smile.gif papirko žiedų spalva (nors jaučiu silpnybę geltonoms ir žalioms) ir gausa smile.gif
O jei dėl šuns nosiuko, tai ji visada labai domisi, kas gi tuose žolėse šeiminikei taip įdomu ir tikrina biggrin.gif Soriukas, kad kai kurios nuotraukos nepatogiai pasitalpino... pirmą kartą šiandien užsiregistravau, tai dar nelabai gaudausi kas kaip ir kodėl smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bardot: 12 gegužės 2009 - 12:48
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 13:40)

Ji dar ir kvepia narcizais smile.gif man tai buvo netikėta, nes vis netikėdavau, kad hibridai gali kvepėti smile.gif

va va ir pas mane jinai kvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 12:46)
Ačiū smile.gif Čia iš tos pačios serijos kaip ir geltona su raudonais dryžiais smile.gif papirko žiedų spalva (nors jaučiu silpnybę geltonoms ir žalioms) ir gausa smile.gif


man labiau dėl nosytės nuotrauka patiko smile.gif ir pati orchidėja nuostabi wub.gif patinka su dryžiais, irgi turiu tokio tipo baltą ir geltoną, bet tikrai ne su tiek žiedų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 12, 13:47)
va va ir pas mane jinai kvepia smile.gif


Tai maniškė 'sesutę' turi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 13:50)
Tai maniškė 'sesutę' turi? smile.gif

na pas mane kvepia sita http://public.fotki....eissiskiri.html tik labai tamsi foto isejo naturaliai yra jinai svelniai geltona su ruzavais dryziais smile.gif
Atsakyti
ax.gif bardot,gal masdevaliją auginat? jei taip tai pasigirkit,svajoju apie ją seniai... g.gif įdomu prieš įsigijant ką nors iš auginančių sužinoti...su miltonijom man nepasisekė,tai dabar atsargiau stveriu retesnes.... blush2.gif
Papildyta:
4u.gif Vilnietės gal kuri jau vandą nusipirkusi gryžot?? įdomu kur mb nukreipti-kol kas nerado.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 12, 13:07)
ax.gif bardot,gal masdevaliją auginat? jei taip tai pasigirkit,svajoju apie ją seniai... g.gif įdomu prieš įsigijant ką nors iš auginančių sužinoti...su miltonijom man nepasisekė,tai dabar atsargiau stveriu retesnes.... blush2.gif
Papildyta:
4u.gif Vilnietės gal kuri jau vandą nusipirkusi gryžot?? įdomu kur mb nukreipti-kol kas nerado.... verysad.gif


mano MB Mindaugo Maximoj pries valanda kazkur buvo, rinkosi is 4 vandu smile.gif tai jau su grobiu gris thumbup.gif laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
Masdevalijos norėčiau, bet sąlygų joms auginti neturiu sad.gif neturiu orchideariumo sad.gif tai renkuosi neįpatingai reiklių šilumai ir drėgmei - sedirea japonica, haraella odorata, leptotes bicolor, aerangis luteo var. alba. Dabar svajoju apie promenea xanthina ir retesnes deimantines orhidėjas smile.gif
Atsakyti
sveikutės,
šiandien mačiau miltoniją Miltoniopsis Red Tide už 30 Lt, tvarkinga, šviežutėlė, žydinti.... ką manot apie kainą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 15:16)
Masdevalijos norėčiau, bet sąlygų joms auginti neturiu sad.gif neturiu orchideariumo sad.gif tai renkuosi neįpatingai reiklių šilumai ir drėgmei - sedirea japonica, haraella odorata, leptotes bicolor, aerangis luteo var. alba.  Dabar svajoju apie promenea xanthina ir retesnes deimantines orhidėjas smile.gif

g.gif na man forumietės patarė labai jos nesibaidyti-ji vėsamėgė,tai vat vietą kaip ir turiu, tik įdomu kaip su jos pražydinimu namuose??
Atsakyti