Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Laba naktis...

mano miniukas paprastutis, bet mielas smile.gif
user posted image
user posted image

O su šita nusidėjau....
va toks vienas žiedas likęs
user posted image

Mano gimdymo phanelopsio pumpurėlis wub.gif vis žiūriu žiūriu į juos.. tuoj dainuot prieš miegą jiems pradėsiu
user posted image
Atsakyti
Labas rytas - ką tik "Labas rytas" rodė reportažą apie parodą wub.gif
Atsakyti
Labas rytas as irgi paziurejau reportaza ir man pasirode ar is tiesu rode Mikuotukes geltoba su raudonais taskais karvyte smile.gif
merginos kai ides i archyva lrt laida paziurekit kas nematet rode apie 7.28 val.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 12, 00:14)
Stai mano zadetoji zaliuke  wub.gif
user posted image
user posted image


As nesuprantu ar ji tikrai zaliais ziedais ar cia taip kad nuotraukoj atrodo? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 11, 22:48)
aciu  bigsmile.gif man taip pat ji labai labai  wub.gif o jau pumpureliu skaicius isvis papirko ir negalejau jos atsisakyti, net grizau antrakart i parduotuve ir tada jau nusipirkau  biggrin.gif


geras bigsmile.gif nebuvau mačiusi žalios. kurioj pard pirkai?
vakar Aleksoto maximoj buvo šiek tiek naujų atvežta.
-------'
o reportažą ką tik kartojo smile.gif beje, man ta tokia geltona smulkiais žiedais labai matyta buvo mastau.gif reik albumus pašnipinėti lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 12, 08:22)
is tiesu rode Mikuotukes geltoba su raudonais taskais karvyte smile.gif
merginos kai ides i archyva lrt laida paziurekit kas nematet rode apie 7.28 val.

Tai reiskias as uz Mikuotukes orchideja prabalsavau biggrin.gif imeskit linka, kai bus archyve laida, aciu 4u.gif
Atsakyti
mano palange siryt smile.gif
user posted image

mergaites,o ar kas turit oranzini falenopsi? labai idomu kaip jie atrodo 4u.gif
Atsakyti
[axara, labai albai graži ri reta tokia tavo žalioji orchidėja. Tikrai ir aš neatsilaikyčiau, jei tokią pamatyčiau kur. Bet ačiui Dievui, dar nemačiau.
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 12, 09:56)
mergaites,o ar kas turit oranzini falenopsi? labai idomu kaip jie atrodo 4u.gif


Aš turiu oranžinį smile.gif tokį tamsiai tamsiai, o ne šviesiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2009 05 12, 09:36)
Aš turiu oranžinį smile.gif tokį tamsiai tamsiai, o ne šviesiai smile.gif

taip mergaites, ji tokia ir yra zalsva kaip foto, na ne ryskiai zalia, bet svelniai smile.gif aciu uz pagyrimus,linkiu ir jums rasti po tokia thumbup.gif
bardot, idek foto ir mums pasigrozeti wub.gif
Atsakyti
Tai kad nemoku blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 05 12, 11:18)
[axara, labai albai graži ri reta tokia tavo žalioji orchidėja. Tikrai ir aš neatsilaikyčiau, jei tokią pamatyčiau kur. Bet ačiui Dievui, dar nemačiau.

4u.gif laba ,aš savają žaliukę ermitaže prieš motinos dieną pirkau,tikrai keletas buvo... g.gif rašė kažkuri,kad nauja partija atvežta,kažin kokių grožių yra??? noriu dar vienos žalios arba dviejų visiškai raudonų-buvau aptikusi,bet tik viena buvo... ax.gif gal šiandien pakeliui prasilėksit per gėlynus?jei pamatytumėt informuokit mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif aš rytoj per gėlynus prasinešiu blush2.gif
Atsakyti