Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(Šilingė @ 2009 05 11, 15:32)
Lorute, dabar baisiausiai kalta jaučiuosi  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Prikalbėjau, kad niekas niekad nenutinka... Bet juk taip ir būdavo  blink.gif  Matyt, suveikė masinio srauto ir stumdymosi faktorius - na tikrai pirmą kartą plūdo ŠITOKIOS minios  4u.gif Viską sužiūrėti buvo labai sunku - aišku, tai ne pasiteisinimas. Bet kuriuo atveju - iš manęs tokiu atveju priklauso  blush2.gif

Cia tu niekuo deta mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
KVIEČIAME SUSIPAŽINTI!


Gegužės 16 d. PC „ERMITAŽAS” Šiauliuose
Adresas Tilžės g. 227, Šiauliai

laukiame Jūsų nuo 10 val. iki 16 val.

Susipažinsime, pakalbėsime apie orchidėjas, apie jų priežiūrą, pasidalinsime patirtimi, pasidžiaugsime pasiekimais!

Pateikus užsakymą orchidėjų priežiūros prekėms už pristatymą mokėti nereikės, atsiėmimas vietoje!

Šiaulietėms thumbup.gif iš orchidejos.lt paėmiau ax.gif
Atsakyti
Klaipėdietėms! Ermitaže yra nemažai nukainotų miniukų po 5,99, dendrobių po 5,99 ir falenopsių. Šiaip ir gerų tai jau didžiosios baltos palikusios, po 40 lt berods ir keleta paprastų po 17 Lt, jei neklystu akcija buvo. Beto buvo paphiopedilum jei neklystu, na raibuolės geltonos apie 60 lt kainavo, bet kai kurias manau tikrai greit turėtų nukainuoti,nes apvytę žiedukai kitur ar lapukai ir buvo Phal. Elegant Debora graži labai, 119 su vazonu ir dėžute. tai va wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 05 11, 17:08)
Klaipėdietėms! Ermitaže
ir buvo Phal. Elegant Debora graži labai, 119 su vazonu ir dėžute. tai va wink.gif

Kaip kaune buvo pasiseke su tom deborom kai po 19 Lt paleido thumbup.gif Kai skaitau, kad kitur tokios kainos tai sakes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 11, 09:38)
Jei zinociau konkretu sandeli tai siandien iskart per pietus vaziuociau nusipikti.

jeigu einat nui dainavos poliklinikos tai pats pirmas pasazas, berods zalias jis ten g.gif ir iejimas 2 ar 3 pamatysit daug stikliniu dalykeliu ten, lengva rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 05 11, 00:58)
Nuostabios nuotraukos iš parodos. Smagu, kad jas sudėjot.
Labai liūdna, bet parodoje neteko apsilankyti, tai nors nuotraukytes apžiūrėjau  biggrin.gif 
Visų gėlės labai gražios  4u.gif

Mikuotuke, cimbo vienas gumbiukas pradėjo juoduot  unsure.gif  Nežinau, kodėl jis čia taip nusprendė padaryt, čia skaitosi jis pūna? Ar gal taip turi būti?  g.gif  verysad.gif

manasis dičkis tai geltonuoja, o toks, kaip tavo, gerai laikosi unsure.gif tu gal foto prie progos įdėk, gal tik šiaip tamsėja, nes pats cimbas bus tamsus? g.gif bijau ir pameluoti unsure.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 05 11, 11:02)
Mikuotuke, kaip tavo gelyciu stovis po parodos?

viena lepūnėlė jau per parodą stovėjo nuleipusi, bet šiaip skleidžia naują pumpurą, o kitos - pusė bėdos, ne tokios geros, kokios augo pas mane, bet vistiek - vežiojimas, žmonių stumdymasis daro savo unsure.gif tai aš nepergyvenu visiškai cool.gif
tik va dėl tavo gėlyčių liūdna, kad nulaužta verysad.gif nemalonu tokią numylėtinę atsiimti schmoll.gif
bet kitose parodose kažkaip tikiuosi dalyvauti (Kaune, aišku), gal jau lykastė bus paaugusi, apsižiedavusi rolleyes.gif gal kokių naujienų auginsiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 11, 15:32)
Lorute, dabar baisiausiai kalta jaučiuosi  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Prikalbėjau, kad niekas niekad nenutinka... Bet juk taip ir būdavo  blink.gif  Matyt, suveikė masinio srauto ir stumdymosi faktorius - na tikrai pirmą kartą plūdo ŠITOKIOS minios  4u.gif Viską sužiūrėti buvo labai sunku - aišku, tai ne pasiteisinimas. Bet kuriuo atveju - iš manęs tokiu atveju priklauso  blush2.gif

bet per 4000 lankytojų bigsmile.gif thumbup.gif
manau, botanikos sodui vien dėl išsilaikymo ir lankytojų pagausėjimo reiktų tokius dalykus, tokias parodas daryti mirksiukas.gif aš labai už thumbup.gif
atvykau šeštadienį į parodos pradžią, dar keletas žmogučių vaikščiojo, o va išeidama pamačiau milžinišką eilę prie kasos blink.gif doh.gif
kaip šaunu! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
informuoju, ka tik maciau rytojaus lrt laidos "labas rytas" anonsa, tai ryt rodys (tik neaiskiu laiku) reportaza is orchideju parodos smile.gif taip kad viso nuo 6 iki 9 val sedim prie tv thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif o jergutėliau,tikiuosi nepapuoliau į kadrą...???? doh.gif ten su kamerom makalavosi,bet iš kokios tv tai nežinau.. schmoll.gif reikės pažiūrėt lotuliukas.gif
o kurios gėlytė lankytojų simpatijų prizą laimėjo?? g.gif
Atsakyti
Stai mano zadetoji zaliuke wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif axara,būtinai įkelkit foto kai visi pumpuriukai išsiskleis... g.gif vaizdas bus fantastiškas mirksiukas.gif labai graži gėlytė wub.gif
Papildyta:
thumbup.gif mano žaliukės žiedstiebis vienas,žiedai laaabai dideli,net išlinko šaka nuo svorio... bigsmile.gif man jos tokios gaivios,švelnios....galėtų dar ir kvepėti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 11, 22:14)
Stai mano zadetoji zaliuke  wub.gif
user posted image

Vau kiek pumpureliu bigsmile.gif Turiu tokia, bet manoji, tik keleta ziedeliu turejo.
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 11, 22:35)
bigsmile.gif axara,būtinai įkelkit foto kai visi pumpuriukai išsiskleis... g.gif vaizdas bus fantastiškas  mirksiukas.gif labai graži gėlytė  wub.gif
Papildyta:
thumbup.gif mano žaliukės žiedstiebis vienas,žiedai laaabai dideli,net išlinko šaka nuo svorio... bigsmile.gif  man jos tokios gaivios,švelnios....galėtų dar ir kvepėti... ax.gif

aciu bigsmile.gif man taip pat ji labai labai wub.gif o jau pumpureliu skaicius isvis papirko ir negalejau jos atsisakyti, net grizau antrakart i parduotuve ir tada jau nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti