Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Mikuotuke, kaip tavo gelyciu stovis po parodos?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 11, 09:05)
Romans, nuo visu kenkeju naudojam Actara wink.gif


Ačiū... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Romans @ 2009 05 11, 09:45)
dėl vazonų Senukuose tikrai yra kaip ir rašė matiniai labai gražūs po 25 lt., siūlyčiau palaukti nuolaidų kaina nukrenta tada po 16 lt., taip pat retai bet tokių pat būna ir Rimi po 16 lt., bei Rimi yra visiškai permatomi gražūs cilindro formos vazonai orchidėjoms kaina panašiai apie  16 lt. tik ne visose būna reikia pasidairyti didesnėse.



QUOTE(Siggy @ 2009 05 11, 11:01)
nežinau tiksliai, kokių vazonų ieškot, bet Aleksoto stiklo fabrike, visai netoli Aleksoto gėlių bazės visokių stiklinių daiktų yra, gal ką prisitaikysit?  4u.gif



Aciu 4u.gif Stiklo fabrikas gera ideja, nepagalvojau. Aciu ir Tinai* su Lorute uz pasiulymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2009 05 11, 11:01)
Aš vakar nustebau užsukus į IKI Savanorių pr, ten kur gėlytėm prekiauja prieš kasas bent jau mano akim tai labai gražių orchidėjų ir pasirinkimas na bent nei maximoj tai didesnis žymiai. Gražių miniukų buvo po 22Lt, ir didelių, didžiausia bordo tokia su daug žiedų, lyg 48Lt kainavo. Nukainuotų tai tik ant žemės mačiau be žiedų, bet kiek suprantu tai sveikos, po 8 Lt. padėtos. Tik nežinau, kokios spalvos turi būti... Man tai tie miniukai geltoni su rausvais taškeliais gražūs  wub.gif

sitam skyrely neseniai pradejo normaliai geles nukainuot, o anksciau nukainuodavo iki 16-18 ir stop doh.gif
Miniuku po 22 tai ten neblogu buna ir dar jie kartais buna istatyti i stikline vazele wub.gif
Atsakyti
medziotojoms 4u.gif Vilniaus Ermitaze yra kelios lentynos svieziu graziu phalenopsiu po 15.99 ar 16.99, nebeatsimenu blush2.gif Siaip nieko labai grazaus, tik daug geltonu vienspalviu ir su roziniais taskuciais, ir keletas tamsiu bordiniu, kitos baltos ir ruzavos. Kam reikia, pirmyn!
Atsakyti
Parodos nugalėtojai 4u.gif
Atsakyti
O siaip BS ne parodos metu yra orchideja bent viena?
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 11, 14:15)

Maciau kad publika uz ta miltonija balsuoja tongue.gif Taip ir galvojau, kad laimes ax.gif O, kad is rusiniu laimejo toji gelyte, tai labai nustebau g.gif As dar matyt nesubrendus tokioms gelems, man sitoji visai nepatiko blush2.gif O phlaenopsis tikrai grazutis, man irgi buvo i aki krites rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 11, 14:38)
O siaip BS ne parodos metu yra orchideja bent viena?

Yra keletas, šiltnamyje, kur iguanos ir vėžliukai mirksiukas.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 05 11, 14:51)
Maciau kad publika uz ta miltonija balsuoja tongue.gif Taip ir galvojau, kad laimes ax.gif O, kad is rusiniu laimejo toji gelyte, tai labai nustebau g.gif As dar matyt nesubrendus tokioms gelems, man sitoji visai nepatiko blush2.gif O phlaenopsis tikrai grazutis, man irgi buvo i aki krites rolleyes.gif

Lepanthes yra kažkas tokio... Ypač kai dar žinai konkretaus augaliuko istoriją tongue.gif Miniatiūrinė gražialapė, beje, žiedukus praktiškai tik per lupą galima padoriau įsižiūrėti...

Naujienos iš Delfio 4u.gif
Papildyta:
Merginos, kaip ten su jūsų gėlytėmis, nesakykit, kad kas nors negerai unsure.gif Lorute, Mikuotuke? 4u.gif
Atsakyti
As tu gyvuneliu taip ir nemaciau doh.gif blush2.gif zmoniu siaubingai daug buvo.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 11, 15:01)

Merginos, kaip ten su jūsų gėlytėmis, nesakykit, kad kas nors negerai  unsure.gif Lorute, Mikuotuke?  4u.gif

Grizusi namo su gelytem biskeli nuliudau verysad.gif Ziedeliu keleta nulauzta, vienos gelytes visi ziedai nuvyte, pradzioj nesupratau kame reikalas, ogi ziuriu ziedstiebis nulauztas, o pati taip prisegta virsuje ir pradzioj nesimate verysad.gif Galvoju gal as pati jas i ten nuvezdama aplauziau, bet dabar nuotraukas ziuriu visos sveikos gyvos, su visais ziedukais, o namie jau be verysad.gif Maise neradau jokiu nuluzusiu atliekeliu, tai pasidariau savo isvada verysad.gif Kaip ten buvo is tikro tai nezinau. Tik prisimenu kaip man atejus atsiimti gelyciu, toks vyrukas moterisku manieru pribeges prie manes sako nepykit jei ka nulauzem unsure.gif As tik sakau negasdinkit, juokaujat turbut blink.gif Namie pamaciau del ko jis cia taip atsiprase unsure.gif
Ant nieko nepykstu, tik labai liudna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 11, 15:25)

Lorute, dabar baisiausiai kalta jaučiuosi unsure.gif unsure.gif unsure.gif Prikalbėjau, kad niekas niekad nenutinka... Bet juk taip ir būdavo blink.gif Matyt, suveikė masinio srauto ir stumdymosi faktorius - na tikrai pirmą kartą plūdo ŠITOKIOS minios 4u.gif Viską sužiūrėti buvo labai sunku - aišku, tai ne pasiteisinimas. Bet kuriuo atveju - iš manęs tokiu atveju priklauso blush2.gif
Atsakyti