Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 10, 19:37)
g.gif na tikėjausi masdevaliją pamatyti,bet nemačiau???
O rudenį vilniuj paroda bus?? ax.gif

Viena geltona tikrai buvo mirksiukas.gif Va, šalia pleione 4u.gif

Rugsėjo pabaigoje - matyt, VPU oranžerijoje.

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 10, 19:45)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif malonu susipažinti  4u.gif  thumbup.gif
ale,kad mano dabar pats žydėjimas,net sulinkę nuo žiedų...jaučiu rudenį atostogaus  doh.gif  tai dabar vėl išlaidos???naujas pirkti?? g.gif o parduotuvėse dieta...

Kol kas pirkti tai nereik lotuliukas.gif Pirmiausia reikia idėjų, o augalus ruošti rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės, turiu miniuką assa.gif liezuvis.gif tik klausimas, į ką jūs juos sodinat, nes išėmiau iš kiminų ir įsodinau į paprastą miniatiurinį vazonėlį nepermatomą g.gif
Atsakyti
O kas zinot kurios gelytes laimejo? Labai smalsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 10, 20:57)
O kas zinot kurios gelytes laimejo? Labai smalsu biggrin.gif

Ryt - skaitom Delfį. Kol kas apie viską žinau tik tiek g.gif
Atsakyti
doh.gif blush2.gif ne visi dieną mato g.gif lotuliukas.gif taigi ir nufotkinau doh.gif matyt apspangus gerokai buvau,kad neatpažinau blush2.gif lotuliukas.gif o kurios masdevalija buvo? ar man jos vis dar norėti? ar pražydinama namuose?žinau,kad vėsamėgė-vietą turiu,tik ar žydės,augs? g.gif
Atsakyti
Pasirodau savo papildyta albumeli nuo 34 foto ir keliauju miegoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 10 gegužės 2009 - 20:47
ax.gif Šilinge ,o kaip ruošti? g.gif reikalauju pasidalinti patirtim gathering.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Krissti blink.gif labos nakties žinoma,na bet kvietkos thumbup.gif thumbup.gif o juodoji wub.gif wub.gif
Atsakyti
Uogiene- aciu notworthy.gif blush2.gif
jolla42- cia per tave man krizius kisenes baigia suedot verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 05 10, 23:01)
Uogiene- aciu notworthy.gif  blush2.gif 
jolla42- cia per tave man krizius kisenes baigia suedot  verysad.gif  biggrin.gif

g.gif norėjau kaip geriau-išėjo kaip visados blush2.gif BET GĖLĖS TAI GRĄŽIOS wub.gif kišenes ir brangusis turi ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 10, 23:10)
g.gif norėjau kaip geriau-išėjo kaip visados  blush2.gif  BET GĖLĖS TAI GRĄŽIOS  wub.gif kišenes ir brangusis turi  ax.gif  lotuliukas.gif


tai kad ir brangusis jau kapeikas skaiciuoja verysad.gif ax.gif viskas,daugiau nepirksiu schmoll.gif iki penktadienio tai garantuoju lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 05 10, 21:54)
Mergaitės, turiu miniuką  assa.gif  liezuvis.gif tik klausimas, į ką jūs juos sodinat, nes išėmiau iš kiminų ir įsodinau į paprastą  miniatiurinį vazonėlį nepermatomą  g.gif


As irgi turiu miniuka ax.gif ,siandien persodinau i paprasta orchideju zeme,nes daugiau nieko neturejau...bus matyt kas gausis.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 10, 08:37)
Tina, o kodel celebensis? del zieduku? ar paslaptis kitur slypi?  blush2.gif

Del lapu. Margalape smile.gif o ir siaip naturoj idomi pasirode.

As tai visus turgelius praziopsojau, nes parodoj buvau gerokai po pietu sestadieni. Ir kaktusininkes jau "tuscios" stovejo. Bet dziaugiuos, kad istrukau.
Atsakyti