Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

visos falenopsių rūšys jūsų dėmesiui

http://images.google...l=h...t=18&um=1


skanaus!
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 10, 14:32)

http://public.fotki....09/orch100.html


http://public.fotki....09/orch129.html (jei neklystu, mano dešinėje, o Lorutės kairėje  lotuliukas.gif  abi panašias atvežėm)



lorute, mūsų kvietkelius kai kuriuos kartu sustatė  lotuliukas.gif  matai, draugauja  wub.gif

Ten man atrodo, kad mano paphiopedilumas g.gif lotuliukas.gif

Pastebejau, kad visur musu geles salia sustatytos buvo bigsmile.gif Draugavo, nesipyko thumbup.gif
Atsakyti
norejau pasiklausti ar oncidiumus laistote tokiu pat rezimu kaip phaleponsius???
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 10, 18:42)
Cha chaaa, reiškia, tai jolla42 kalbinau po transparantu  bigsmile.gif  Kažkodėl taip ir buvau pamąsčiusi  rolleyes.gif

Fantastika. Pačių rengėjų nuomone, pati geriausia paroda iš visų vykusių. Šaunuoliai, šaunuoliai, šaunuoliai, jau baisu, kaip čia dabar rudenį Vilniuje nepasišiukšlinti  cool.gif  Vilnietės, pradėkit nuo dabar jau žiedus ruošti rugsėjo pabaigai  laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif malonu susipažinti 4u.gif thumbup.gif
ale,kad mano dabar pats žydėjimas,net sulinkę nuo žiedų...jaučiu rudenį atostogaus doh.gif tai dabar vėl išlaidos???naujas pirkti?? g.gif o parduotuvėse dieta...
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 10, 19:41)
Ten man atrodo, kad mano paphiopedilumas g.gif  lotuliukas.gif

Pastebejau, kad visur musu geles salia sustatytos buvo  bigsmile.gif Draugavo, nesipyko thumbup.gif

atidžiau pažiūrėjau - lapeliai raibuolės taškuoti blink.gif tada tavo, nes mano lygūs, vienspalviai! lotuliukas.gif blush2.gif tavasis irgi pinokis, taip? Tai va, ir sumaišiau blush2.gif
aha, kaip smagu, o su kambrijom tai geriausia, žiūriu parodoj - dvi net raudonos. Jau, sakau, Lorutės bus ir mano lotuliukas.gif thumbup.gif kol iš liežuvėlių atskyriau, kieno kuri yra lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif [quote=I.G.M.,2009 05 10, 18:51]
[quote=jolla42,2009 05 10, 16:22]
g.gif I.G.M. -1-2-3-4-5-6-7-8... g.gif kas čia neseniai sakė,kad orchidėjos nedomina ir kolekcijos tai jau tikrai nebus??? tongue.gif lotuliukas.gif baisi šita liga,kai jau įtraukia blush2.gif gražiom gėlytėm kolekciją papildei 4u.gif

aciu aciu blush2.gif cia netyciukes blush2.gif ax.gif specialiai gi neperku ax.gif biggrin.gif
[/quote]
g.gif aga mirksiukas.gif priklausomybei dažnai prireikia tik to vieno karto..
Vėl ir vėl ir vėl tai ko dar nematei.......... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 10, 19:49)
g.gif
g.gif aga  mirksiukas.gif  priklausomybei dažnai prireikia tik to vieno karto..
Vėl ir vėl ir vėl tai ko dar nematei.......... lotuliukas.gif

(mamontovas lotuliukas.gif oi, gera citata drinks_cheers.gif )
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 10, 20:37)
visos falenopsių rūšys jūsų dėmesiui

http://images.google...l=h...t=18&um=1


skanaus!


blink.gif thumbup.gif phal.tetraspis wub.gif wub.gif vis erzinatės?????? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 10, 19:46)
atidžiau pažiūrėjau - lapeliai raibuolės taškuoti  blink.gif  tada tavo, nes mano lygūs, vienspalviai!  lotuliukas.gif  blush2.gif  tavasis irgi pinokis, taip? Tai va, ir sumaišiau  blush2.gif
aha, kaip smagu, o su kambrijom tai geriausia, žiūriu parodoj - dvi net raudonos. Jau, sakau, Lorutės bus ir mano  lotuliukas.gif  thumbup.gif kol iš liežuvėlių atskyriau, kieno kuri yra  lotuliukas.gif

Aha, ir mano pinokis biggrin.gif
Atsakyti
sveikues, stai ir as pasirodau kaip jums pavydziu kad pavyko sudalyvauti parodoje, apziureti wub.gif man deja su mokslais dubliuojasi, tai niekaip neisejo schmoll.gif labai grazios foto is parodos, kaip mergaites zaliaskares??? ar susitikot? ar pabendravot??? kokios nuotaikos?
p.s lorute labai jau grazutis tavo lialius, bet visai i tave nepanasus, turbut tecio genai labai stiprus 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors katlejai iesko nauju namu? arba planuoja ieskoti? Noreciau isbandyti savo jegas su katleja ax.gif nerandu kazkaip pirkti unsure.gif
arba atkelbekit kas nors mane nuo to noro, kad pvz gyvenime neprazydinsiu as jos, kaprizinga baisiausiai, dar ka nors tokio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 10 gegužės 2009 - 19:36
schmoll.gif
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 10, 21:27)
Gal kas nors katlejai iesko nauju namu? arba planuoja ieskoti? Noreciau isbandyti savo jegas su katleja  ax.gif nerandu kazkaip pirkti  unsure.gif
arba atkelbekit kas nors mane nuo to noro, kad pvz gyvenime neprazydinsiu as jos, kaprizinga baisiausiai, dar ka nors tokio  biggrin.gif

schmoll.gif neatkalbinėsiu blush2.gif aš irgi jų noriu wub.gif pas mane žydi,o kai kur rasit pasidalinkit info 4u.gif aš irgi pranešiu thumbup.gif senukuose mačiau nukankintą,bet 45 lt,o sulaužyta,sutrinta... pagailėjau pinigėlių verysad.gif
jei kam daugiau atliktų,aš jas labai mylėčiau wub.gif wub.gif
Atsakyti