Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

(orchidariumas, orchidariumas, orchidariumas... kur jį dėčiau.... kaip įtikinti mb... ką čia susukus...orchidariumas... miniatiūros... orchidariumas.....) g.gif

geeeeelbėkit doh.gif umn.gif umn.gif umn.gif
Atsakyti
beje, parodoje vieną savo gražuolytę mačiau nuleipusiais žiedais verysad.gif neištvėrė turbūt kelionės, užsiožiavo doh.gif o kitos tai puikiai laikosi mirksiukas.gif gaaaila, ji daug žiedukų ir pumpurų turėjo (lorute, kaip tavo minimarko didžioji "kopija", kurią bazėj kartu pirkau su tavimi)...
Atsakyti
g.gif I.G.M. -1-2-3-4-5-6-7-8... g.gif kas čia neseniai sakė,kad orchidėjos nedomina ir kolekcijos tai jau tikrai nebus??? tongue.gif lotuliukas.gif baisi šita liga,kai jau įtraukia blush2.gif gražiom gėlytėm kolekciją papildei 4u.gif
lotuliukas.gif mikuotuke,bent merginas palinksminom-tu nematoma,aš po transparantu-skaitė,dairėsi ir šypsojosi... lotuliukas.gif
o balsavimo rezultatai kur bus skelbiami??? g.gif tikiuosi sužinosim? O aš jau žinau už kieno grožį balsavau ax.gif
tourist5.gif vacation4.gif mikuotuke,gal taip pamėgink? žinoma prieš tai kokią dienelę kitą-dieta brangiausiam.... lotuliukas.gif Man irgi orchidariumas užkliuvo,bet dar ne dabar-bus apie ką svajoti g.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tikrai, kaip žinosim balsavimo rezultatus? ax.gif

jolla42, neee, tuo nepapirksiu lotuliukas.gif jau ir taip kartas nuo karto pyragais lepinu, kad nezyztų dėl gėlių lotuliukas.gif
beje, apie orchidariumą buvo užsiminta, bet išgirdau tik - ne ne ne ne ne ne ne! To dar betrūko! doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif na kitų būdų viešai gal nesiūlysiu blush2.gif lotuliukas.gif bet kokią silpnąją vietą vistiek jis turi turėt mastau.gif jaunas dar,lengviau įveikiamas irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 10, 15:48)
g.gif na kitų būdų viešai gal nesiūlysiu  blush2.gif  lotuliukas.gif  bet kokią silpnąją vietą vistiek jis turi turėt  mastau.gif jaunas dar,lengviau įveikiamas  irnesakyk.gif  hihihi.gif

(nelabai jaunas, tad sunkiau pasiduoda lotuliukas.gif ) gal kokių minčių. planų kilo po parodos, ko labai labai norėtųsi? mirksiukas.gif
(mačiau, abi iš vienos forumietės griebėm katlėjas lotuliukas.gif na ką, abi auginsim, bandysim) mirksiukas.gif
Atsakyti
Cha chaaa, reiškia, tai jolla42 kalbinau po transparantu bigsmile.gif Kažkodėl taip ir buvau pamąsčiusi rolleyes.gif

Fantastika. Pačių rengėjų nuomone, pati geriausia paroda iš visų vykusių. Šaunuoliai, šaunuoliai, šaunuoliai, jau baisu, kaip čia dabar rudenį Vilniuje nepasišiukšlinti cool.gif Vilnietės, pradėkit nuo dabar jau žiedus ruošti rugsėjo pabaigai laugh.gif
Atsakyti
[quote=jolla42,2009 05 10, 16:22]
g.gif I.G.M. -1-2-3-4-5-6-7-8... g.gif kas čia neseniai sakė,kad orchidėjos nedomina ir kolekcijos tai jau tikrai nebus??? tongue.gif lotuliukas.gif baisi šita liga,kai jau įtraukia blush2.gif gražiom gėlytėm kolekciją papildei 4u.gif

aciu aciu blush2.gif cia netyciukes blush2.gif ax.gif specialiai gi neperku ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 05 10, 10:50)
Nieko niekada aš neslapstau g.gif

Matyt cia talentas...aura...ar dar kas nors smile.gif

QUOTE(I.G.M. @ 2009 05 10, 12:15)

Laaabai mielas sodelis thumbup.gif o pirmoji kokia idomi, nesu tokios macius dar bigsmile.gif

QUOTE(Pieninė @ 2009 05 10, 12:19)
Sudėjau paskutines nuotraukas parodos pagaliau, prašau paganyti akis: 


Aciu uz vaizdus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 10, 13:01)
o pas mane visos persodintos arba pirktos nukainuotos orches pradejo mane dziuginti kraunamais ziedais, leidziamais lapeliais ir saknimis, negaliu atsidziaugti kasdien po pora kartu apciupineti einu smile.gif
labai dziaugiuosi kad joms pas mane patiko, reikes eiti nufotkinti pumpurelius ir ikelti i albumeli smile.gif

drinks_cheers.gif geras jausmas smile.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 10, 13:32)

ech, is kur jus traukiat tas grazuoles biggrin.gif
mikuotuke, orchidariumas ir mano svajonese...
siandien uzsiveisiau darziuka balkone, o jau laimes pilnos kelnes laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 10, 19:19)
siandien uzsiveisiau darziuka balkone, o jau laimes pilnos kelnes  laugh.gif

kaip faina smile.gif
as tai ant palanges auginau visokias darzoves, dabar jau isveziau i kaima smile.gif liko namie tik dekoratyriniai pomidorai, tai ziuresiu ar bus kas is ju, nes auginsiu kaip gele vazone smile.gif

mano orches dabar nuprasuto dziusta duse,po to bus foto sesija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 10, 19:19)

ech, is kur jus traukiat tas grazuoles  biggrin.gif
mikuotuke, orchidariumas ir mano svajonese...
siandien uzsiveisiau darziuka balkone, o jau laimes pilnos kelnes  laugh.gif

naaa, pvz sedirėją iš skm užsisakiau tongue.gif rolleyes.gif o kitas sumedžioju biggrin.gif
(ooo, taip, daržas balkone ir pas mane yra, kol kas daug daugiau laiko nei orchidėjos užima)
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 10, 17:39)
(nelabai jaunas, tad sunkiau pasiduoda  lotuliukas.gif  ) gal kokių minčių. planų kilo po parodos, ko labai labai norėtųsi?  mirksiukas.gif
(mačiau, abi iš vienos forumietės griebėm katlėjas  lotuliukas.gif  na ką, abi auginsim, bandysim)  mirksiukas.gif

g.gif na tikėjausi masdevaliją pamatyti,bet nemačiau??? schmoll.gif o katlėją perleidau kitai norėtojai,ji pirmiau parašė... ax.gif aš vieną jau turiu,taip pat iš mūsiškių nugriebiau mirksiukas.gif ,labai gražiai auga,šaknys gražios,atžalėles leidžia...dabar dar ir pražydus-raudonais žiedukais wub.gif wub.gif Tai vat katlėjų dar noriu,jų tokių gražučių yra... wub.gif o parodoj užstrigo vandos ir miltonija(įtariu lorutės),dar vis svajoju thumbup.gif O rudenį vilniuj paroda bus?? ax.gif
Atsakyti