Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

jau nelyja thumbup.gif
Atsakyti
nu nelyja sniorinsimi paroda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal jau yra kokiu atsiliepimu is parodos? biggrin.gif Mes irgi po poros valandziuku ten busim, bet idomu butu isgirst mergaiciu atsiliepimus biggrin.gif
Atsakyti
O mes į parodą neisim, parašykit ką gero ten matėt mirksiukas.gif
Šios dienos pirkiniai: miniakas user posted image
ir dar dvi su paskutiniu žiedeliu user posted image
Mokysiuos susigyventi su miltonijomis, kažkas rašė, kad nlb jos nori namuose pražysti, bet toks grožis wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 09, 14:08)
O mes į parodą neisim, parašykit ką gero ten matėt  mirksiukas.gif
Šios dienos pirkiniai: miniakas user posted image
Mokysiuos susigyventi su miltonijomis, kažkas rašė, kad nlb jos nori namuose pražysti, bet toks grožis  wub.gif  ax.gif

o koks katinas grazus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niu va mes is parodos jau, oras fantastiskas thumbup.gif labai fainai pasivaiksciojom, tik gaila kad iki orchideju nedaejom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , beprotiskai daug zmoniu, o mes su mazu leliuku tai isvis tik iejom iki sanpauliju ir apsisukom atgal nes ziauru o dar kokiu bobu piktu sutikom tongue.gif tongue.gif tongue.gif niu bet nesvarbu labai labai gera laika apturejom su seimyna thumbup.gif
Atsakyti
laimei, aš pirmą val. dienos jau sukau iš parodos, o prie kasų - ilgiausios eilės! doh.gif iki tol gerokai ramiau buvo ir įmanoma matyti grožius wub.gif labiausiai įspūdį miniatiūrinės orchidėjos paliko wub.gif wub.gif wub.gif labai jų norėčiau wub.gif
o štai, nepatikėsit, be laimikių grįžau! bigsmile.gif
kokie įspūdžiai, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Na as ir jau po parodos biggrin.gif Labai daug geru emociju sukilo biggrin.gif Zmoniu gausybe, bet aisku as pasinaudojau tuo, kad daug mano gelyciu dalyvauja ir visur be eiles lindau biggrin.gif Grozis neapsakytas, veliau nuotraukyciu siek tiek ikelsiu biggrin.gif
Atsakyti
As tik rytoj vaziuosiu, tai tikiuosi zmoniu kiek maziau bus. Tai ar vyksta ten orchideju prekyba? Ar galima isigyti kokiu rusiniu groziu?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 09, 14:08)
Mokysiuos susigyventi su miltonijomis, kažkas rašė, kad nlb jos nori namuose pražysti, bet toks grožis  wub.gif  ax.gif

Tarp phalikiukų turiu netyčiukę miltoniukę. Jaunutė, mažutė, gležnutė. Pamačius jūsų gėlytę dirstelėjau ir į savąją. Nepatikėjau... schmoll.gif Du mažučiai pumpurėliai thumbup.gif Gal matysis?
Atsakyti
laba diena.... verysad.gif ir mes su leliuku, kaip ir žadėjom, nuvažiavom apie vidurdienį-13 h, tai pamatę eilę net iš mašinos jo neėmėm... verysad.gif ryt gal dar prasuksim, nors visai kiti planai ir į kitą pusę, tai net ir nežinau, ar pavyks.
belieka laukti fotoreportažo ir tikėtis, kad paroda ne paskutinė, bet jau kas dveji metai vyks, o tada galėsiu rauti viena, be jokių papinukų yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 09, 00:47)
kodel as nemaciau tada  g.gif


Buvo darzoviu skyriuje (pramones maximoje 2jose vietose orches isdeliototos) siandien buvau tai graziu sveiku dendrobiu baltu uzvesta po 50 Lt ir oncidiumu geltonu graziu, lygiais gumbais po 30 Lt
QUOTE(as_rutak @ 2009 05 09, 17:12)
Niu va mes is parodos jau, oras fantastiskas thumbup.gif  labai fainai pasivaiksciojom, tik gaila kad iki orchideju nedaejom lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , beprotiskai daug zmoniu, o mes su mazu leliuku tai isvis tik iejom iki sanpauliju ir apsisukom atgal nes ziauru o dar kokiu bobu piktu sutikom tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  niu bet nesvarbu labai labai gera laika apturejom su seimyna thumbup.gif

Zmoniu tikrai beprotiskai daug buvo. Su leliukais ten nuvaziavus tik vargas butu ir karsta ziauriai ir zmoniu daugybe.

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 09, 17:30)
laimei, aš pirmą val. dienos jau sukau iš parodos, o prie kasų - ilgiausios eilės!  doh.gif  iki tol gerokai ramiau buvo ir įmanoma matyti grožius  wub.gif  labiausiai įspūdį miniatiūrinės orchidėjos paliko  wub.gif  wub.gif  wub.gif  labai jų norėčiau  wub.gif
o štai, nepatikėsit, be laimikių grįžau!  bigsmile.gif 
kokie įspūdžiai, mergaitės  4u.gif

O as tik apie puse dvieju parodoj buvau, isvaziavau puse penkiu tai prie kasu ilgiausios eiles dar buvo tai kol visi apziurejo geles tikriausiai iki kokiu septyniu paroda uzsitese biggrin.gif Beje, prie "turgelio" kur pardavinejo orches buvo pakabintas uzrasas "ieskoma Mikuotuke" mirksiukas.gif Labai daug ispudziu is parodos. Labiausiai esu suzaveta ir niekaip is galvos neiseina matytos rusines mini orchidejos, kurios buvo orchidariume. Ten tiek ju daug ir ivairiu, tik gaila, kad ne visos zydincios. Viena isvis lapu neaugina tik saknis ir ziedus, kitos orches ziedus tik per padidinama stikla galima pamatyti, kuris ir buvo padetas tam tikslui lotuliukas.gif Zodziu tuo miniuku orchidariumu esu beprotiskai suzaveta.

QUOTE(Pandora @ 2009 05 09, 18:53)
As tik rytoj vaziuosiu, tai tikiuosi zmoniu kiek maziau bus. Tai ar vyksta ten orchideju prekyba? Ar galima isigyti kokiu rusiniu groziu?

Buvo kelios rusines vandos siandien, raibuoles po 30 ir juoda uz 60, bet visos geles nezydincios, tik raibuoles kelios su pumpurais. Cia 'turgelyje" ieinant i paroda. O siaip dar buvo pacioj parodos ekspozicijoj parduodamu. Prie kuriu nera numeriuku tos parduodamos. Labai grazi vanda buvo. Saknys mazdaug 1,5 m. ilgio nukare, kaina 150 Lt, bet jau buvo rezervuota.
Atsakyti