Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Siandien buvau uzsukusi pasmalsauti kaip ruosiasi musu gelytes parodai, tai graziai taip delioja, numeriukus smeigia joms. Labai laukiu rytojaus biggrin.gif Praeita nakti net sapnavau ta paroda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 08, 20:39)
Siandien buvau uzsukusi pasmalsauti kaip ruosiasi musu gelytes parodai, tai graziai taip delioja, numeriukus smeigia joms. Labai laukiu rytojaus biggrin.gif Praeita nakti net sapnavau ta paroda biggrin.gif

bigsmile.gif kaip miela! ax.gif
ei, tikiuosi, vardų nesimato? blink.gif kažkaip labai norisi sąžiningo balsavimo, kad nežinotų niekas kieko kur gėlytė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 20:41)
bigsmile.gif  kaip miela!  ax.gif
ei, tikiuosi, vardų nesimato?  blink.gif  kažkaip labai norisi sąžiningo balsavimo, kad nežinotų niekas kieko kur gėlytė  ax.gif

Kas labai nores pamatyt varda tai pamatys. Siaip nelabai as iziurejau kaip ten su tais vardais, nes ta parodos oranzerija uzdaryta, delioja ten tas gelytes visaip, tik per stikla paziopsojom su MB ax.gif Vaizdas pasakiskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 08, 20:45)
Kas labai nores pamatyt varda tai pamatys. Siaip nelabai as iziurejau kaip ten su tais vardais, nes ta parodos oranzerija uzdaryta, delioja ten tas gelytes visaip, tik per stikla paziopsojom su MB  ax.gif Vaizdas pasakiskas wub.gif

tai tegu nežiūri tada schmoll.gif lotuliukas.gif kaip miela, oi fotkinsiu rytoj bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 19:48)
tai tegu nežiūri tada  schmoll.gif  lotuliukas.gif  kaip miela, oi fotkinsiu rytoj  bigsmile.gif  wub.gif

fotkinkit, jus tik fotkinkit, po to bus norinciu pamatyti biggrin.gif na o as tai foto gal rytoj ikelsiu, kadangi siandien jau su blicu tektu fotkinti, tai gali ne tokia pasirodyti kokia yra isties smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif manau fotkių ir plepėjimo ilgam užteks thumbup.gif g.gif o dar ir balsuosim??būsiu praleidusi... doh.gif
Atsakyti
Kaip smagu jums, kad pamatysit ryt tokių grožių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 18:34)
jolla42, gal chaki spalvos kažką  ax.gif  arba žaliai nagus galima nusilakuoti  lotuliukas.gif  thumbup.gif 
siggy, geras grobis, tai iškart trauk iš vazonų, kad būtų matyti, kas ten su šaknimis  ax.gif

nu šiandien palaistau visas, ir sekmadienį sodinsiu, skaičiau, kad porą dienų prieš persodinimą reikia gausiai palieti? Jei ne, sakykit, eisiu iškarto persodint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 08, 19:22)
4u.gif na nerandu jokio žalio užrišimo  blush2.gif į parduotuvę iš principo neinu  ax.gif rytojui taupau... galų gale varlę kokią pasigausiu  lotuliukas.gif  kur  doh.gif pamatysit,ten aš ..... lotuliukas.gif

niu as jau cia siuliau maximos maisiukus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 05 08, 20:27)
Siandien uzsukau i Savanoriu maxima, o jau grazuoliu privezta po 24,99 biggrin.gif Viena apsikabinus stovejau, MB galva purte, kad nebepirks jau man. Tada priejo vaikinukas ir paprase, kad padeciau isrinkti gera orchideja dovanu naujai mamytei, tai ta saviske ir atidaviau sad.gif Na svarbiausiai, kad namucius ji rado, ale tokia nuostabi ji buvo. Maciau akropoly tokia pati tik maziau ziedeliu, kainavo 40 Lt. Kazkaip idomiai pas juos ta kainu politika. O kaskadines baltas orches vel po 50 lt pardavineja visai be ziedu.

niu bet koki gera darbeli padarei saunuole, kaip dziaugsis jauna mamyte blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 20:48)
tai tegu nežiūri tada  schmoll.gif  lotuliukas.gif  kaip miela, oi fotkinsiu rytoj  bigsmile.gif  wub.gif

niu mes irgi fotika pasiruose, MB irgi labai usikretes sita liga tai laukiam nesulaukiam rydienos 4u.gif yahoo.gif
Atsakyti
Ką tik iš Kauno Megos Rimi grįžau su falenopsiu už 9,99Lt drinks_cheers.gif . Dar likę apie 20 vnt.: beveik visos be žiedų, kelios baltos su keliais žiedeliais. Būklė šaknų patenkinama. P.S. yra dvejose vietose.
Atsakyti
Esu nusidėjus
Esu nusidėjus...
Esu labai nusidėjus...... blush2.gif
pajamiau falenopsį iš Panoramos Rimi už 9.99 user posted image
nu sugundė stebuklinga kaina

Nu tikiuosi, kad greitai baigsis tos akcijos.. Jau kiek kartų pavyko atsilaikyti, bet va... nuo rudens iki šiol gyveno viena phanelopsis ant palangės ir gerai buvo.. O dabar jau keturios unsure.gif Kaktusą reiks ištremt jeigu dar kas atsiras.. O palangę kol kas turiu tik vieną. Ir taip jau mamos dienos proga vieną tokiu būdu pas mamą apgyvendinau - tipo dovana..

Kaip pavydžiu visoms kas važiuos į parodą verysad.gif Jau buvau radus beveik kompaniją. Ir viskas... nebėr - mano kompanija referatus rašys.


QUOTE(muminukas @ 2009 05 08, 14:27)
aš tikriausiai priminsiu turistą z Varšavy  mirksiukas.gif žiauriai bijau pieno barus peršalti, todėl tokį šiltą languotą mb drabužį velkuosi (na, nebent ryt bus super šilta, bet šiandien tai su juo buvau), kuris man yra didokas. į savo jokius džinsus netelpu, tai tenka rinktis laisvalaikio kelnes (išeiginius treningus) ir kedus - juk su bateliais neisi  doh.gif žodžiu, jei turistas - tai aš  doh.gif


lotuliukas.gif žvengiau skaitydama. Gruodį ir aš taip jaučiausi. O dabar tai įsivaizduoju, kad laisveni drabužiai šio sezono paskutinis mados klyksmas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAri: 08 gegužės 2009 - 21:36
Nuo aštuonių su puse minučių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ech...
Atsakyti