Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 08, 15:10)
ax.gif o tas molas tai kur?? g.gif laukiu ką dar pamatysit,pasidalinkit info  ax.gif
blush2.gif ir kainytes gal?? blush2.gif  4u.gif


molas baršausko gatvėj, netoli studentų miestelio, šešto forto 4u.gif jis ne prie botanikos sodo schmoll.gif
Netoli botanikos sodo yra maxima bazė, veiverių plente, ir gėlių bazės mėsos kombinato teritorijoj, kitoj pusėj gatvės nei mokesčių inspekcija
Papildyta:
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 08, 15:12)
Pardoda 2 diena vyks sestadieni ir sekmadieni  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif o gal kas žinot kokiom valandom? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2009 05 08, 17:04)
Sveikutės,
gal ir žinot, Aleksoto maximoj bazėj pakainavo orchidėjų - trys vandos lyg po 20Lt  g.gif stovi, bet kai prisiskaičiau pas jus kad labai lepios, tai pabijojau dar pirkti, tikiuosi nupirks kokia mergaitė, kuri jas atgaivins. Labai prabėgdama pažiūrėjau, lyg dvi violetinės, viena balta graži  wub.gif Po tophanelopsiai elegant cascade kainave po 99.99, dabar 19,99 balti, nu bent jau šviesūs  unsure.gif ir dar tokie ant etiketės parašyta fanelopsis kuukingpad potis  blush2.gif nu žodžiu baltas, didelis, su dviem žiedstiebiais kainavę po 69,99 - po 19 dabar  4u.gif
aš tai visai pradinukė, patyrus akis gal ir daugiau gerio ten pastebės, bet nukainuotų lyg tiek dabar  g.gif nors ir kitas manau neužilgo nukainuos, nebekaip jau atrodo  cool.gif
anytos persodinau, gyvybę rodo orchidėja, nors šaknys žiauriai nupudytos buvo, iš pilno vazono šaknų tik dvi sveikos belikę  unsure.gif tai pabandysiu ir šias gaivint  bigsmile.gif užsikrėčiau, jūsų temas skaitydama  blush2.gif

g.gif g.gif gal man į Kauną persikelti??? ten pas jus tokios kainos.. blink.gif tiek orchidlige užkrėstų,o visko neišperka g.gif ,jaučiu ryt nebebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 07, 17:11)
Sveikos-parodysiu naujaja salotinuke pirkta RIMI nukainuota uz 9.99lt
ax.gif Buvo labai perlieta,pakelus vazoneli net bego ant grindu...tad grizus iskart apziurejau kaip su saknim reikalai,geri...saknytes zalios,nupuvusiu buvo tik dvi.. smile.gif  Tad persodinau i nauja substrakta ir pastaciau prie kitu savo gelyciu.
kalbant apie vandas...pas mus Maximoj kaina 119lt,bet tokios suvyte ir akcija net nekvepia jom  doh.gif  schmoll.gif
as siandien pirkau va toki-labai geras,naudoju ne pirma karta.Jo yra parduotuvej RIMI(nezinau ar pas jus mieste yra,bet tikrai turi joje buti) kaina 11lt su centais smile.gif
Naujoke:

Aciu jums labai, visas rimi pereisiu 4u.gif
Atsakyti
na, neatrodė, kad dar kas domėtųsi g.gif prie manęs viena moteris pasiėme bet nenukainotą, ir dar liko tokių geltonų su violetiniais rašteliais nelabai dideliais žiedais phanelopsiu po 40lt.
Atsakyti
Paskaičiau pas jus ir pagalvojau kad visai neteisingai aš phaleonopsius persodinau. Kokia žemė turi būt? Pirkau tą, kur maksimoj yra kartu su vazonėliais- "ale naujovė". Bet ten labai stambūs žievės gabalėliai. Kokią ten sakėt Extra perkat? Nežinau dabar ar gerai čia padariau, nepasiskaičius pas jus persodinau. Ar gal reikia į smulkesnį substratą kišt? Dabar tai matau ant sienelių rasą, bet ar užtenka drėgmės jom tai kaip žinot?
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2009 05 08, 16:17)
ačiū  4u.gif o gal kas žinot kokiom valandom?  blush2.gif


galejau is karto parasyti visa info biggrin.gif nuo 11 iki 17 h. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Siggy ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
[

QUOTE(Venus @ 2009 05 08, 16:21)
Paskaičiau pas jus ir pagalvojau kad visai neteisingai aš phaleonopsius persodinau. Kokia žemė turi būt? Pirkau tą, kur maksimoj yra kartu su vazonėliais- "ale naujovė". Bet ten labai stambūs žievės gabalėliai. Kokią ten sakėt Extra perkat? Nežinau dabar ar gerai čia padariau, nepasiskaičius pas jus persodinau. Ar gal reikia į smulkesnį substratą kišt? Dabar tai matau ant sienelių rasą, bet ar užtenka drėgmės jom tai kaip žinot?

gerai gerai ten tas pats exstra subsratas thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2009 05 08, 16:21)
Paskaičiau pas jus ir pagalvojau kad visai neteisingai aš phaleonopsius persodinau. Kokia žemė turi būt? Pirkau tą, kur maksimoj yra kartu su vazonėliais- "ale naujovė". Bet ten labai stambūs žievės gabalėliai. Kokią ten sakėt Extra perkat? Nežinau dabar ar gerai čia padariau, nepasiskaičius pas jus persodinau. Ar gal reikia į smulkesnį substratą kišt? Dabar tai matau ant sienelių rasą, bet ar užtenka drėgmės jom tai kaip žinot?


I ta rinkinuka su vazonu skirta vienai gelytei ir ieina extra substratas. Zieve stamboka, todel as ja pasmulkinu siek tiek zirklemis.
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 08, 15:10)
ax.gif o tas molas tai kur?? g.gif laukiu ką dar pamatysit,pasidalinkit info  ax.gif
blush2.gif ir kainytes gal?? blush2.gif  4u.gif

Kaune biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2009 05 08, 17:21)
Paskaičiau pas jus ir pagalvojau kad visai neteisingai aš phaleonopsius persodinau. Kokia žemė turi būt? Pirkau tą, kur maksimoj yra kartu su vazonėliais- "ale naujovė". Bet ten labai stambūs žievės gabalėliai. Kokią ten sakėt Extra perkat? Nežinau dabar ar gerai čia padariau, nepasiskaičius pas jus persodinau. Ar gal reikia į smulkesnį substratą kišt? Dabar tai matau ant sienelių rasą, bet ar užtenka drėgmės jom tai kaip žinot?

4u.gif manau viskas gerai g.gif aš irgi į tokį susodinau,lapukai jau auga,prigijo gerai..kol matau rasą nelieju..,kai šilta kambarį tai tik papurškalioju tankiau... ax.gif gal dar profės ką patars g.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus. Jau ramiau pasidarė biggrin.gif
Atsakyti