Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 14:06)
rosee, žmogučių, parduodančių orchidėjas bus, net iš forumiečių  mirksiukas.gif


Mikuotuke gal tu ka nors atsivesi pardavimui? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 08, 14:20)
Mikuotuke gal tu ka nors atsivesi pardavimui?  bigsmile.gif

neeeee lotuliukas.gif mano gražuolės tik šiaip į parodą nukeliavo, viena miela mergina jas paėmė wub.gif kad kol kas vaikučių neturiu, tai neturiu ką ir parduoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 13:18)
kaip smagu  wub.gif  pamėginsiu pakalbinti, tik bijau, kad prieisiu, draugiškai paklausiu: forumo muminukas? Ir gausiu gerą atkirtį  lotuliukas.gif  nes kažką kitą pašnekinsiu  lotuliukas.gif  galėtume kokį žalią akcentą susigalvoti, kad truputį atpažintume vienos kitas  ax.gif  bet kaip jau norit  tongue.gif  man būtų smagu forumietes čia pamatyti  ax.gif 
pati irgi apie vidurdienį planuoju, man tai geriausias laikas  cool.gif


aš tikriausiai priminsiu turistą z Varšavy mirksiukas.gif žiauriai bijau pieno barus peršalti, todėl tokį šiltą languotą mb drabužį velkuosi (na, nebent ryt bus super šilta, bet šiandien tai su juo buvau), kuris man yra didokas. į savo jokius džinsus netelpu, tai tenka rinktis laisvalaikio kelnes (išeiginius treningus) ir kedus - juk su bateliais neisi doh.gif žodžiu, jei turistas - tai aš doh.gif
-----------------
žalias akcentas visai įdomu būtų, turiu tokių ax.gif
Atsakyti
Nors kai kurie falenopsiai norėčiau, kad išaugintų po daugybę vaikų - visoms išdalinčiau, nes jie nerealūs, toookie gražuoliai.... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 05 08, 14:27)
aš tikriausiai priminsiu turistą z Varšavy  mirksiukas.gif žiauriai bijau pieno barus peršalti, todėl tokį šiltą languotą mb drabužį velkuosi (na, nebent ryt bus super šilta, bet šiandien tai su juo buvau), kuris man yra didokas. į savo jokius džinsus netelpu, tai tenka rinktis laisvalaikio kelnes (išeiginius treningus) ir kedus - juk su bateliais neisi  doh.gif žodžiu, jei turistas - tai aš  doh.gif
-----------------
žalias akcentas visai įdomu būtų, turiu  tokių ax.gif

ei, tai gal dar tą akcentėlį ir sutariam wub.gif eisiu šiandien kokio šalikėlio ar ko kito žalio ieškoti cool.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif mikuotuke,parašiau į AŽ... laiką sunku taip tiksliai pasakyti,galvoju dar ir į bazę kokią nulėkti g.gif ,nebuvus dar doh.gif ,o MB nedažnai tokiem žygiam pasiryžta... lotuliukas.gif patarkit,kaip viską susidėlioti blush2.gif 4u.gif smagu žinoma toks pasimatymas būtų bigsmile.gif wub.gif žinotume tarp ko plepesiai vyksta.... lotuliukas.gif kuo žymimės?????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 14:26)
neeeee  lotuliukas.gif  mano gražuolės tik šiaip į parodą nukeliavo, viena miela mergina jas paėmė  wub.gif  kad kol kas vaikučių neturiu, tai neturiu ką ir parduoti  ax.gif

Toji miela mergina labai rimtas asmuo lietuviškųjų orchidėjininkų tarpe mirksiukas.gif Apie Jurgitą kalbam, ar ne? Viena iš pirmųjų entuziastų, ir viena iš tų, kurios dėka paroda ir yra organizuojama.

Parodoj aš pati būsiu rytoj nuo 11 iki pietų panašiai ax.gif Gal ir man žalio pasieškoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 08, 14:31)
4u.gif mikuotuke,parašiau į AŽ... laiką sunku taip tiksliai pasakyti,galvoju dar ir į bazę kokią nulėkti  g.gif ,nebuvus dar  doh.gif ,o MB nedažnai tokiem žygiam pasiryžta... lotuliukas.gif patarkit,kaip viską susidėlioti  blush2.gif  4u.gif smagu žinoma toks pasimatymas būtų  bigsmile.gif  wub.gif  žinotume tarp ko plepesiai vyksta.... lotuliukas.gif kuo žymimės?????? g.gif

Jei pavyks, kuo anksčiau rekomenduoju į bazę lėkti, tada pavėsyje mašiną pasistatyti ir eiti apžiūrėti parodos, nes ji nuo 11 val, o pažiūrėti ir pasivaikščioti po visą parką tai bus kur ir netrumpai truks ax.gif Siūlau 11 val į bazes, apie 12-13 būti parodoje (čia tik mano manymu neblogas tvarkaraštis, nes bazės iki 13 val dirba ax.gif o jau kaip išeis, taip ax.gif )
siūliau dėl žymėjimosi žalią akcentą ax.gif vakare parašysiu, kaip atrodysiu, norinčios galės pasigauti mane už parankės thumbup.gif
Atsakyti
[jegele tai ieskau ryt parodoj zaliu akcentuku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
fainai sugalvojot drinks_cheers.gif
MUMINUK
as irgi su mazu lelium busiu, ir su pieno barais ta pati problema blush2.gif
as tai jei ka busiu ant vezimo zalia skariuka usirisus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as_rutak: 08 gegužės 2009 - 13:39
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 08, 14:34)
Toji miela mergina labai rimtas asmuo lietuviškųjų orchidėjininkų tarpe  mirksiukas.gif  Apie Jurgitą kalbam, ar ne? Viena iš pirmųjų entuziastų, ir viena iš tų, kurios dėka paroda ir yra organizuojama.

Parodoj aš pati būsiu rytoj nuo 11 iki pietų panašiai  ax.gif  Gal ir man žalio pasieškoti  tongue.gif

Nea, ne Jurgita, jos prašymu dar kita mergina atvyko paimti, jei neklystu, nes sakė, kad Jurgita siuntė ją ax.gif
Šilinge, pasieškok žalio kokio dalykėlio.... ax.gif tikrai kaip smagu būtų susitikti wub.gif cool.gif
Atsakyti
Su žaliu sudėtinga, bet vieną dalyką pažadu - prie rankinės prisegtą ryškiai raudonų kaspinų ir karolių kokardą irnesakyk.gif
Atsakyti
matau, sutartas reikalas lotuliukas.gif

MIELOSIOS, VISOS FORUMIETĖS, NORINČIOS VIENA KITĄ ATPAŽINTI, RENGIAMĖS, RIŠAMĖS, KABINAMĖS KLIJUOJAMĖS KAŽKĄ ŽALIO bigsmile.gif

kaip smagu!
Ir matau, daugelio orientacinis laikas yra 11-13 val, tai apie vidurdienį ir tariamės makaluotis (pagal galimybes, aišku, juk ne visoms gal išeis) ax.gif

(šilingė, sakė, su kažkuo labai ryškiai raudonu prie rankinės bus, tai mes ją atpažinsim lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 08 gegužės 2009 - 13:45
maximoj vaikų skyriuj yra nedidelių žalių skarelių, gal 3 ar 4 litai lyg kainuoja.
Atsakyti