Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Dekui mikuotuke, bet ten dar i daug man kylanciu klausimu neatsakyta.

Aciu Silinge, kaip gerai kai jus mergaites cia esate, tai daugiau minciu pasvarstymams yra biggrin.gif Ir patarimai super smile.gif
Atsakyti
laba diena smile.gif

atejau daaaaug pasigirti. tfu tfu tfu, nes ir viena beda turiu verysad.gif
nekantriausioms

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
wow koks grozis!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 08, 11:30)
wow koks grozis!!! biggrin.gif


aciuks.gif
cia is aleksoto maksimos. atseit, nuo vieno beibio nusipirkau hihihi.gif bet ji tokia smulkiaziede.
tesiu pasimaivyma:
user posted image

cia nauji violetines pumpurai. vieni nuzydi, o kiti auga thumbup.gif

user posted image

didzioji balta nuzydejo, bet panasu, kad su jos kupstu geri dalykai vyksta bigsmile.gif

user posted image

ir siaip baltoji vel zydes smile.gif

user posted image

o sita mano kitas beibis "padovanojo". jau su 30 proc nuolaida is maksima bazes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 08 gegužės 2009 - 11:36
Labai grazios gelytes, nu bet ta kur albume taskuota yra tai is vis fantastika biggrin.gif Negaliu atsiziuret biggrin.gif
Atsakyti
muminuk na ir groziu cia prirodei wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 08, 11:50)
Labai grazios gelytes, nu bet ta kur albume taskuota yra tai is vis fantastika biggrin.gif Negaliu atsiziuret biggrin.gif


tos taškuotos lapas pagelto verysad.gif
----------

aciuks.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai kas man pasakys, ar bus galima toje parodoje patikusį augaliuką nusipirkt ir ar bus tilandsijų, kiminų ir kt. ar tik "seilę pavarvinti" susirinksime?
Atsakyti
thumbup.gif 4u.gif muminukas gražių kvietkelių parodė bigsmile.gif o tas lapelis gal natūraliai paseno g.gif g.gif ,aš tokius tik pašalinu...jei daugiau bėdų nematyti.... ax.gif kai visos ''pumpuruotės'' pražys vėl foto būtų gerai parodyti... g.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 05 08, 14:35)
Tai kas man pasakys, ar bus galima toje parodoje patikusį augaliuką nusipirkt ir ar bus tilandsijų, kiminų ir kt. ar tik "seilę pavarvinti" susirinksime?

g.gif rolleyes.gif aš irgi noriu informacijos ta tema.... ax.gif manau čia mus tyčia nežinioj laiko,kad tų ''seilių''daugiau prisirinktų......... mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 05 08, 13:35)
Tai kas man pasakys, ar bus galima toje parodoje patikusį augaliuką nusipirkt ir ar bus tilandsijų, kiminų ir kt. ar tik "seilę pavarvinti" susirinksime?



QUOTE(jolla42 @ 2009 05 08, 13:43)
thumbup.gif  4u.gif muminukas gražių kvietkelių parodė  bigsmile.gif o tas lapelis gal natūraliai paseno  g.gif  g.gif ,aš tokius tik pašalinu...jei daugiau bėdų nematyti.... ax.gif kai visos ''pumpuruotės'' pražys vėl foto būtų gerai parodyti... g.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

g.gif  rolleyes.gif aš irgi noriu informacijos ta tema.... ax.gif manau čia mus tyčia nežinioj laiko,kad tų ''seilių''daugiau prisirinktų......... mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

rosee, žmogučių, parduodančių orchidėjas bus, net iš forumiečių mirksiukas.gif tik kai kurių rūšių. O dėl kitų prekių orchidėjoms, nežinau ax.gif
(labai labai gražios Erlicko eilės paraše, tiesiog įkrito į širdį! wub.gif gal būtų galima sužinoti, iš kokio rinkinio, knygos jos? Nes neįprasta tai matyti Erlicko kūryboje)
jolla42, kada mes susitinkam? ax.gif Gal suplanuotas konkretus atvykimo laikas? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 08 gegužės 2009 - 13:07
mes ryt planuojam tarp maitinimų atlėkti, galbūt apie vidurdienį. jei pamatysit su mažuliuku mažulėliu, tikriausiai tai būsiu aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 08, 14:15)
mes ryt planuojam tarp maitinimų atlėkti, galbūt apie vidurdienį. jei pamatysit su mažuliuku mažulėliu, tikriausiai tai būsiu aš smile.gif

kaip smagu wub.gif pamėginsiu pakalbinti, tik bijau, kad prieisiu, draugiškai paklausiu: forumo muminukas? Ir gausiu gerą atkirtį lotuliukas.gif nes kažką kitą pašnekinsiu lotuliukas.gif galėtume kokį žalią akcentą susigalvoti, kad truputį atpažintume vienos kitas ax.gif bet kaip jau norit tongue.gif man būtų smagu forumietes čia pamatyti ax.gif
pati irgi apie vidurdienį planuoju, man tai geriausias laikas cool.gif
Atsakyti