Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema!

Aleksoto Maxima bazėje yra nukainuotų orchidėjų, tos kurios buvo po 69,99 dabar po 19,99 , du žiedstiebiai ir balti dideli žiedai, tiesa dabar jau beveik be žiedų, bet taip žydės jos, lapai taip pat dideli, šaknys kiek žiūrėjau sveikos, tikrai neperlaistyti 4u.gif

Vakar jas tik nukainavo
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 23:17)
Eina sau kaip man niezti nagai vanda i substrata kist. Kazin ekstra netiktu  g.gif



tik ekstra vandai ir tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2009 05 08, 09:02)
Aleksoto Maxima bazėje yra nukainuotų orchidėjų, tos kurios buvo po 69,99 dabar po 19,99 , du žiedstiebiai ir balti dideli žiedai, tiesa dabar jau beveik be žiedų, bet taip žydės jos, lapai taip pat dideli, šaknys kiek žiūrėjau sveikos, tikrai neperlaistyti  4u.gif

Vakar jas tik nukainavo


O vandu dar liko?
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 05 07, 18:11)
Sveikos-parodysiu naujaja salotinuke pirkta RIMI nukainuota uz 9.99lt
ax.gif Buvo labai perlieta,pakelus vazoneli net bego ant grindu...tad grizus iskart apziurejau kaip su saknim reikalai,geri...saknytes zalios,nupuvusiu buvo tik dvi.. smile.gif  Tad persodinau i nauja substrakta ir pastaciau prie kitu savo gelyciu.
kalbant apie vandas...pas mus Maximoj kaina 119lt,bet tokios suvyte ir akcija net nekvepia jom  doh.gif  schmoll.gif
as siandien pirkau va toki-labai geras,naudoju ne pirma karta.Jo yra parduotuvej RIMI(nezinau ar pas jus mieste yra,bet tikrai turi joje buti) kaina 11lt su centais smile.gif
Naujoke:


vakar tokia pacia su trimis ziedstiebiais nusipirkau panoramos rimi uz 9.99lt. nors ziedu jau tik trys, saknys padziuvusios, tai db imerkiau i vandenuka su trasom pamirkyt. kazi gerai? bigsmile.gif g.gif nes saknys tokios susirauksleje buvo... unsure.gif ir ant lapu apacios kokie keli balti taskuciai yra. kas tai kazi galetu but?
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 08, 09:16)
O vandu dar liko?


Vandos buvo gal kokios septynios tokiose stiklinese kolbose, be substrato, buvo geltonais ziedais, ir kt spalvu po 39,99 geltona kaina.
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 20:59)
Laukiu nesulaukiu sestadienio biggrin.gif

Visgi nusiunciau vyra vandu medziot biggrin.gif Jau prie kasos stovi biggrin.gif
Papildyta:
Jau parveze man sviesiai rozine Vanda biggrin.gif Ka man dabar su ja daryt? biggrin.gif



QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 21:15)
Pirko aleksoto maximoj uz 40 Lt mirksiukas.gif Akropoly tikriausiai pigesnes g.gif



QUOTE(Lorute @ 2009 05 07, 21:35)
Nu va tokia man parnese. Kazi cia to vandens ant dugno pripilti kad saknys siektu? doh.gif



QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 07, 21:46)
Mikuotuke isgelbeta, jos nusiziureta vanda kitose gerose rankose smile.gif

Būtent bigsmile.gif Čia toji vanda, kurią apsikabinusi nešiojausi po visą salę lotuliukas.gif Ačiū Lorutei ir jos vyrui, dabar žinau, kad toji gražuolę turi šeimininkus wub.gif man tas faktas turbūt svarbesnis buvo rolleyes.gif

QUOTE(Aderaa @ 2009 05 07, 23:02)
Parodysiu savo gėlytes, nieko įpatingo, bet man jos mielos, čia visos kurios šiuo metu žydi  4u.gif
user posted image


Tau tik į parodą tokius grožius tempt! thumbup.gif
QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 23:17)
Eina sau kaip man niezti nagai vanda i substrata kist. Kazin ekstra netiktu  g.gif

Ekstra, manau, tiktų, bet aš, kaip itin mėgstančiai drėgmę gėlei, net rizikuočiau biraus komposto pripilti g.gif bet gal nebandykit niekas taip.... nes paskui liksiu kalta dėl supuvusios gėlytės doh.gif
Pvz, mano keli falenopsiai jau taaaip džiūvo ir leipo, kad neapsikentusi persodinau į kompostą, tai ir lapai sustandėjo, ir pačios gėlės atsigavo, lapus leisti pradėjo... Laistau itin retai, nes pakankama drėgmė nuolat laikosi vazone mirksiukas.gif
Atsakyti
Malonu, kad jums patiko mano gėlytės wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Vandoms kompostas manau netiktu, ten tos saknys kazkokios ipatingos, gali poros uzsikimsti, tada sakes bus. O jei pasodinus i ekstra substrata, tai reiketu mirkyti mazdaug karteli i savaite kaip ir phalaenosius?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 08, 10:29)
Vandoms kompostas manau netiktu, ten tos saknys kazkokios ipatingos, gali poros uzsikimsti, tada sakes bus. O jei pasodinus i ekstra substrata, tai reiketu mirkyti mazdaug karteli i savaite kaip ir phalaenosius?

Manau, kad taip mirksiukas.gif pati matytum, ar laikytųsi drėgmė apie savaitėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 11:51)
Manau, kad taip  mirksiukas.gif  pati matytum, ar laikytųsi drėgmė apie savaitėlę  mirksiukas.gif

Jau baveik susigundziau kist ja i vazona rolleyes.gif Reiks paieskot nusipirkt koki. Sviesos saknims tikriausiai nereikia joms g.gif Ar reikia kaip ir falikams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 08, 11:53)
Jau baveik susigundziau kist ja i vazona rolleyes.gif Reiks paieskot nusipirkt koki. Sviesos saknims tikriausiai nereikia joms g.gif Ar reikia kaip ir falikams g.gif

va čia tau 4u.gif
http://www.rojaussod...i...=101&t=3564

Atsakyti
Vandų šaknys ypatingos tuo, kad apsauginis velameno sluoksnis kaip kempinė susiurbia vandenį ir išlaiko ilgiau, negu pvz. falenopsių. Falenopsinis laistymo režimas auginant vandą substrate gali būti per gausus g.gif Čia aišku, lemia ir daugiau faktorių g.gif
Atsakyti