Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

Ak mat kaip.
as kaip visad atsilikus nuo gyvenimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 05 22, 12:25)
O į šventę ir mes prisijungsim, ir su mažųjų dainom, ir su savo šokiais, tap kad iki susitikimo 4u.gif  mirksiukas.gif
Pradžia 18val miesto stadione, o prieš tai eisena į stadioną nuo parko prasidės 17val smile.gif

Jei geras oras ir mes su Emute i stadiona ateisim mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Turbut per visa musu forumo gyvavimo laika tiek nekalbadieniu cia dar nebuvo unsure.gif ir kur jus visos sulindusios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Catty: 26 gegužės 2009 - 07:35
QUOTE(Catty @ 2009 05 26, 05:34)
Labas rytas,

Turbut per visa musu forumo gyvavimo laika tiek nekalbadieniu cia dar nebuvo unsure.gif  ir kur jus visos sulindusios biggrin.gif

Labas labas.... as irgi vakar ta pati pagalvojau... g.gif negi visom sodai, darzai?? g.gif ar su mazaisiais lauke bunat?? ax.gif o gal skuode interneto rysys nutruko? tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Saule sviecia,nuotaikos nera.
Kajus vakar mano dazus sudaze,o aukle leido nes kitaip verkia doh.gif
Evelinai penktadieni turbut siulus is pirsto imsim lauk.Sestadieni isipjove smarkiai ax.gif
Vis uzsuku,bet rasyt tingisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 26, 07:33)
Labas rytas.
Saule sviecia,nuotaikos nera.
Kajus vakar mano dazus sudaze,o aukle leido nes kitaip verkia doh.gif
Evelinai penktadieni turbut siulus is pirsto imsim lauk.Sestadieni isipjove smarkiai ax.gif
Vis uzsuku,bet rasyt tingisi blush2.gif

O tai su peiliu isipjove? vargsyte verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 26, 10:11)
O tai su peiliu isipjove? vargsyte verysad.gif

ne su peiliu.Krito nuo kedes ir kibosi i kriaukle apacia.o ten labai astru.bent as taip isivaizduoju,kad taip buvo,nes sui tevu virtuvej buvo
Atsakyti
Labas visiems 4u.gif
Esu ir aš ax.gif , kai turiu laiko paskaitau, bet rašyti nebėra kada rolleyes.gif , savaitgalis prabėgo labai greitai, sukausi po namus ir po sodą biggrin.gif
Darbe kol kas ramu, tai paskaitinėju kaip jūs čia gyvenat mirksiukas.gif


QUOTE(bumbasi @ 2009 05 26, 09:33)
Evelinai penktadieni turbut siulus is pirsto imsim lauk.Sestadieni isipjove smarkiai ax.gif

Kaip gaila vaiko unsure.gif , tikėkimės greit pasimirš jai tos bėdelės rolleyes.gif

Bumbasi, o kaip šiaip vaikams sekasi su aukle būti?
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 05 26, 13:48)
Bumbasi, o kaip šiaip vaikams sekasi su aukle būti?

na kaip ir normaliai.tiek ir tebuna.tik tiek kad jei pradeda verkt tai viska ir gauna ko nori,kad tik neverktu doh.gif
uzrasiau kaju i prailginta grupe nuo rugsejo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 26, 09:39)
ne su peiliu.Krito nuo kedes ir kibosi i kriaukle apacia.o ten labai astru.bent as taip isivaizduoju,kad taip buvo,nes sui tevu virtuvej buvo

Kaip nemalonu, bet tai kad siut reikejo tai jau tikrai kad giliai buvo doh.gif

QUOTE(bumbasi @ 2009 05 26, 12:30)
na kaip ir normaliai.tiek ir tebuna.tik tiek kad jei pradeda verkt tai viska ir gauna ko nori,kad tik neverktu doh.gif
uzrasiau kaju i prailginta grupe nuo rugsejo. ax.gif

o tai iki keliu ta prailginta grupe buna?
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 26, 14:43)
Kaip nemalonu, bet tai kad siut reikejo tai jau tikrai kad giliai buvo doh.gif
o tai iki keliu ta prailginta grupe buna?

na nezinau ar reikejo butinai siut.bet kadangi buvo giloka zaizda ir kazkoks baltas pipkiukas is jos islindes,tai pagalvojau kad geriau i priimimaji nuvesiu kad isdezinfekuotu normaliai.Na ir susiuvo. cool.gif

iKI septyniu vakaro nuo septyniu ryto.man pats tas bus.aukles nereiks ax.gif tik kaip su mazaja busd nezinau.jinai dar per maza prailgintai grupei...
Atsakyti
sveikos, nu tikrai kad mirtina tyla cia pas jus...visos dirba, plusa....o kada metinsimes?
Atsakyti