Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(Gabred @ 2009 05 22, 11:23)
Aga ax.gif , dažniausiai pietauju čia pat darbe, tokiam mažam kambarėlyje, nes turiu tik 45min pertrauką smile.gif
O aš mačiau šiandien judvi su Ema mirksiukas.gif

Dabar tau ten gerai visus matai cool.gif geroj vietoj ta darbo birza biggrin.gif
Papildyta:
O tu gal registraturoj dirbi?
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 22, 13:26)
*Dabar tau ten gerai visus matai cool.gif
**O tu gal registraturoj dirbi?

*Kai nedirbu tai pasižvalgau truputį rolleyes.gif , bet šiaip tai visom dienom darbo užteko, išeidavau tik po 17val rolleyes.gif
**Taip, esu registratorė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 05 22, 11:28)
**Taip, esu registratorė smile.gif

Tai gal tokia Lina su tavim dirba? gaila nebepamenu pavardes mes su ja Klaipedoj mokemes, tik as meciau o jinai jau siais metais baigia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 22, 13:31)
Tai gal tokia Lina su tavim dirba? gaila nebepamenu pavardes mes su ja Klaipedoj mokemes, tik as meciau o jinai jau siais metais baigia ax.gif

Taip taip, dirba, tai aš dabar esu vietoj jos, nes ji baiginėja tuos mokslus ir yra pasiėmusi atostogas smile.gif . O kodėl tu metei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 05 22, 11:47)
Taip taip, dirba, tai aš dabar esu vietoj jos, nes ji baiginėja tuos mokslus ir yra pasiėmusi atostogas smile.gif . O kodėl tu metei unsure.gif

Aisku ax.gif
Ilga istorija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 22, 13:50)
Ilga istorija biggrin.gif

Suprantu rolleyes.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif Labas labas
Atsakyti
QUOTE(kirsenkiene @ 2009 05 22, 14:05)
mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif Labas labas

Sveiki 4u.gif , kur esat prapuolę mirksiukas.gif , kaip gyvuojat?
Atsakyti
Na ligu niekur neprapuolėm,tik nelabai beina prieiti prie tokompo biggrin.gif Šiap ligu viskas normaliai,laukiam šventės,kad tik oras pasitaikytu geresnis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kirsenkiene @ 2009 05 22, 14:10)
Na ligu niekur neprapuolėm,tik nelabai beina prieiti prie tokompo biggrin.gif Šiap ligu viskas normaliai,laukiam šventės,kad tik oras pasitaikytu geresnis bigsmile.gif

kokios sventes laukiat? ax.gif
Atsakyti
Na kitą šeštadienį Dainų šventė biggrin.gif Tai bandysim dalyvauti su Eglute biggrin.gif
Atsakyti
O į šventę ir mes prisijungsim, ir su mažųjų dainom, ir su savo šokiais, tap kad iki susitikimo 4u.gif mirksiukas.gif
Pradžia 18val miesto stadione, o prieš tai eisena į stadioną nuo parko prasidės 17val smile.gif
Atsakyti