Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

Sveikos mamytes, as ne is skuodo, bet sakau gal cia kartais lankosi mamyte, su kuria mokinomes klaipedoi kartu, musu vaikai yra bendravardziai , be to ji laukesi sekancio vaikelio mazdaug 2004 metais jei kartais atsirastum rasyk man i az sorry poster_offtopic.gif jei kas dar turi kokiu minciu kaip galeciau surasti, arba gal kas galetu man padeti surasti , parasykit man aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinuksss: 27 sausio 2010 - 01:15
Labukas mamytės ir mamuliukai 4u.gif , oi kaip seniai aš čia bebuvau blush2.gif blush2.gif

Tai kaip jūs gyvuojat, gal jau pusė mūsų iš Lietuvos išsilakstėt g.gif
Atsakyti
Laba
gabred, kodėl galvoji, kad išsilakstėm iš LT? Nors kartais tikrai norėtus lėkt kuo toliau...
Kaip gyvuoja Gabrieliukas?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif O, dar Skuode gyvybes yra... ax.gif kur dingo visos pleputes? po kitas temas issilakstet? blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra yra gyvų, tik saulės stoka ko gero veikia ir visos tokios tingios pasidarė, kad nebeplepa biggrin.gif
Atsakyti
Labas.
Kaip begyvuojat?Kaip sveikatos?
Musu tai nekokios. Net nebezinau ka daryt..... Kturios dienos darzely ir kelios savaites namuos doh.gif Dabar evelina tik nuo antradienio pradejo eit, siandien skambina is darzelio kad vemia ir tampos turi... doh.gif Turbut acetonas sukilo. Issitirt negalim, nesisina jjinai man nors tu ka unsure.gif Bet vakar sulciu gere, ir varskyte valge...Tai itariu kad tikrai tas gali but. Gavom vaistu, ziuresim kas cia kaip bus toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 04 09, 14:55)
Labas.
Kaip begyvuojat?Kaip sveikatos?
Musu tai nekokios. Net nebezinau ka daryt..... Kturios dienos darzely ir kelios savaites namuos doh.gif Dabar evelina tik nuo antradienio pradejo eit, siandien skambina is darzelio kad vemia ir tampos turi... doh.gif Turbut acetonas sukilo. Issitirt negalim, nesisina jjinai man nors tu ka unsure.gif Bet vakar sulciu gere, ir varskyte valge...Tai itariu kad tikrai tas gali but. Gavom vaistu, ziuresim kas cia kaip bus toliau g.gif

Vargšytės console.gif Na duok daug daug skysčių, gal tą rehidroną gertų g.gif Linkiu, kad neprireiktų lašinių unsure.gif
Tai maniškis ir namie ir gydytoja bent tris savaites sakė reik bandyt išbūt sveikiems, tai be gegužės nebekeliausim į darželį doh.gif Auklėtoja sakė, kad taviškis ir maniškis silpniausi prieš ligas, belieka tikėtis, kad rudenį jau būsim stipresni g.gif Beje į kurią grupę kitąmet Evelina keliaus g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2010 04 09, 18:59)
Vargšytės console.gif Na duok daug daug skysčių, gal tą rehidroną gertų  g.gif Linkiu, kad neprireiktų lašinių  unsure.gif
Tai maniškis ir namie ir gydytoja bent tris savaites sakė reik bandyt išbūt sveikiems, tai be gegužės nebekeliausim į darželį  doh.gif  Auklėtoja sakė, kad taviškis ir maniškis silpniausi prieš ligas, belieka tikėtis, kad rudenį jau būsim stipresni  g.gif Beje į kurią grupę kitąmet Evelina keliaus  g.gif  blush2.gif

Bandau duot po truputi gert daznai. Jau penkta karta veme.. Mn rodos ar nebus apsinuodijus nuo tu sulciu g.gif
Pas peledziukus keliausim....Bent jau ten perrase...

Mano kasakui vel morcius...Ein kniaukdamas ir murkuodamas visa diena.laukia ir bemiege naktis.reik kita savaite butinai iskastruot... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 04 09, 21:04)
Bandau duot po truputi gert daznai. Jau penkta karta veme.. Mn rodos ar nebus apsinuodijus nuo tu sulciu g.gif
Pas peledziukus keliausim....Bent jau ten perrase...

Mano kasakui vel morcius...Ein kniaukdamas ir murkuodamas visa diena.laukia ir bemiege naktis.reik kita savaite butinai iskastruot... cool.gif

Kaip naktelė praėjo unsure.gif Tikiuosi nebevėmėt unsure.gif

Tai susitiks mūsų padaužos wink.gif

Parodyk savo katinuką bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2010 04 10, 08:09)
Kaip naktelė praėjo  unsure.gif Tikiuosi nebevėmėt  unsure.gif

Tai susitiks mūsų padaužos wink.gif

Parodyk savo katinuką  bigsmile.gif

Evelinai dukart tempa nakti musiau.dabar dar irgi yra virs 38... Bet neveme dar... Grauzia dziuveselius ir barankas .Dieta merginai ax.gif

Tik kasakas nakti zadino, tai mauke, tai su nosim per veida kuteno, vienzo -glostyk ji... doh.gif
Va mano pabaisiukstis..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 04 10, 10:09)
Evelinai dukart tempa nakti musiau.dabar dar irgi  yra virs 38... Bet neveme dar... Grauzia dziuveselius ir barankas .Dieta merginai ax.gif

Tik kasakas nakti zadino, tai mauke, tai su nosim per veida kuteno, vienzo -glostyk ji... doh.gif
Va mano pabaisiukstis..
user posted image


Labas,
Sveikateles Evelinai 4u.gif

O katinukas koks fainas wub.gif

Maniske tai snargliuojas jau antra savaite, bet daugiau nieko, gerai, kad dabar atostogos tai gal isgis.

Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif vis skaitineju, bet nedrystu i jusu rata nu belekokiom kalbom listi blush2.gif o dabar iskilo klausimukas,gal kuri zinot ir galit atsakyt...liktai, zinoma jei neklystu,esat kazkuri kuri dirbat darbo birzoj... g.gif kaip ten yra su istojimu ir nuo ko priklauso,kad vienus siuncia mokytis i kursus o kitu ne?i ka yra atsizvelgiama?aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti