Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

Labas mamos
Ieskau pirkti nebrangiai autokedute iki 36kg vaikui. Reikia labai greitai.
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2010 01 21, 15:11)
Labas, mamytes 4u.gif

Kas geresnio pas jus kaip jusu vaikuciai?

Beja, kaip pirteleje sekesi mirksiukas.gif jauciu smagiai laika praleidot ax.gif


Sveika, su vaikučiais viskas ok, kol kas nesergam. kaip tavo šeimyna laikosi?
O pirtelėje tai tikrai smagu buvo.
QUOTE(Antira @ 2010 01 23, 10:31)
Labas mamos
Ieskau pirkti nebrangiai autokedute iki 36kg vaikui. Reikia labai greitai.

Kol kas pačioms dar reikia autokėdutės...
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2010 01 23, 09:31)
Labas mamos
Ieskau pirkti nebrangiai autokedute iki 36kg vaikui. Reikia labai greitai.

Na mes jau nebenaudojam, na teisingaiu nebesėdi jis joje g.gif Tik nežinau mūsiškė iki kiek kg, reiktų žvilgtelt, bet ji garaže unsure.gif Greičiausiai tai iki 18 kg g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meila: 23 sausio 2010 - 14:57
QUOTE(Meila @ 2010 01 23, 14:53)
Na mes jau nebenaudojam, na teisingaiu nebesėdi jis joje g.gif Tik nežinau mūsiškė iki kiek kg, reiktų žvilgtelt, bet ji garaže  unsure.gif Greičiausiai tai iki 18 kg  g.gif

Jei nebrangiai ir dar naudoti galima, butu galima apziureti. Mes taip pat labai nedaug sedim, bet be kedutes vazinet nenorim rizikuot. Tad ta kedute tik del vaizdo mirksiukas.gif Jei ka paskambink 862184068
Atsakyti
Labas,

Ar nesusalot dar? 4u.gif

QUOTE(jolka1224 @ 2010 01 23, 10:32)
Sveika, su vaikučiais viskas ok, kol kas nesergam. kaip tavo šeimyna laikosi?
O pirtelėje tai tikrai smagu buvo.

Mano mergina vel susirgo, kol ziema nesibaigs turbut tol ir vargsim, paskutiniu metu vargstam su gerkle, jauciu bus i mane, nes as iki kol baigiau mokykla su gerkle daugiausiai problemu turejau doh.gif O dar Emai ir slogos labai dideles, net viena akyte supuliavo. Jei ne ligos tai viskas gerai butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2010 01 25, 14:07)

Mano mergina vel susirgo, kol ziema nesibaigs turbut tol ir vargsim, paskutiniu metu vargstam su gerkle, jauciu bus i mane, nes as iki kol baigiau mokykla su gerkle daugiausiai problemu turejau doh.gif  O dar Emai ir slogos labai dideles, net viena akyte supuliavo. Jei ne ligos tai viskas gerai butu ax.gif

uzuojauta. Zinau ka tai reiskia. evelina sveiksta, bet.... zinau kad i jos grupe eina vaikas kuris siuo metu tikrai sloguoja... tai bijosiu ir vest. vel bus trys dienos darzely menuo namuos doh.gif
Evelinai irgi buvo diiiideles pulingos slogos. paleistuves sultis palasinos pora dienu, bera nedidele slogele, ir nebepulinga thumbup.gif bet issiciaudo taip, kad kelis nosinius sunaudoja. superine gele, jokiu kitu vaistu nebereik, na tik kad prakvepuotu ....

Ryt isvarau i paskutine sesija.tik sikart tik keliom dienelem.Siryt mano masinos neuzvede, uzsale buvo, tikkiuos kad rytoj uzsives siandien prajudinta...
Atsakyti
Bumbasi, nu kas čia tokia per gėlė? reiks pagooglinti, įdomu man. O tu pati ją augini?
O darželyje tai sloguojantis tikrai kažkas yra, nes mano saulė parsinešė slogą, nu bet saulei taip normaliai, net nereikia traukti, porą kartų per dieną nuvalyti. Bet aš kažkaip nebijau, gal neįsisirgs daugiau.
Šalčiai tai tikrai neblogi, pas mus ant lango iš vidaus pusės net ledukas dedasi per naktį biggrin.gif , be šildytuvo nušaltume.
Catty, tai tu dabar UK, ar LT?

Bumbasi, o tu gauni mokymosi atostogas darbe?
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2010 01 25, 17:06)
Bumbasi, nu kas čia tokia per gėlė? reiks pagooglinti, įdomu man. O tu pati ją augini?


Bumbasi, o tu gauni mokymosi atostogas darbe?

Pagooglink cia pat sm smile.gif Buvau trguj radus nusipirkt, tai dabar viena didele turiu ir viena maza auginuos. Jau ir i klaipeda vienai maamai plenciuka bei paaugusios lapa veziau...
Nebijociau s tos slogos, bet tik jei mums sloga, tuoj ir kosulys pareina...Dabar faringitas evelinai, ar kaip tan( na nepamenu tiksliai).Siurkstus kvepavimas virsuj...

Gaunu apmokas atostogas mokslamS, nes mokaus agal ta pacia specialybe kaip ir dirbu... Ziurejaus kad ir bakalauro rasymui bei gynimui turi duot apmokamas menesi... ax.gif

Ar yra kam trauke protinius dantis? Bijau kad man reiks, jei neparaeis iki savaites galo eisiu pas dantiste... Kelinta diena vienoj pusej skauda smegenys ar kas ten paciam gale... Ne pavalgyt neimanoma normaliai, ir seiles su skausmu ryt reik doh.gif O mano pats didziausias baubas yra dantiste unsure.gif
Atsakyti
Bumbasi, nu faina tau, net atostogauti ir kartu mokintis galėsi. Diplominį be vargo parašysi.
O dėl protinių dantų nieko negaliu pasakyti, nes man jie net nėišdygę...
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2010 01 25, 16:06)

Catty, tai tu dabar UK, ar LT?


Dabar jau ilgam UK busiu mirksiukas.gif

QUOTE(bumbasi @ 2010 01 25, 18:22)

Ar yra kam trauke protinius dantis? Bijau kad man reiks, jei neparaeis iki savaites galo eisiu pas dantiste... Kelinta diena vienoj pusej skauda smegenys ar kas ten paciam gale... Ne pavalgyt neimanoma normaliai, ir seiles su skausmu ryt reik doh.gif O mano pats didziausias baubas yra dantiste unsure.gif

Man nera trauke, bet yra taip skaideje jog ejau pas dantistes, nes toks skausmas buvo, kad nebegalejau kentet, tai daktare tik pasake, kad reikia prapjauti odele po kuria protinis dantis negali pralysti(pas mane dalis islindes dalis po oda) tada nebeskaudes doh.gif skuode to nedaro, tai as niekur nevaziavau, praejo ir be pjaustymu, nors kartais ir dabar dar uzeina skaudeti, bet jau nebe taip stipriai, kaip ta karta. Tai gal tau ir gi kaip ir man?
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2010 01 25, 22:02)
Dabar jau ilgam UK busiu mirksiukas.gif
Man nera trauke, bet yra taip skaideje jog ejau pas dantistes, nes toks skausmas buvo, kad nebegalejau kentet, tai daktare tik pasake, kad reikia prapjauti odele po kuria protinis dantis negali pralysti(pas mane dalis islindes dalis po oda) tada nebeskaudes doh.gif  skuode to nedaro, tai as niekur nevaziavau, praejo ir be pjaustymu, nors kartais ir dabar dar uzeina skaudeti, bet jau nebe taip stipriai, kaip ta karta. Tai gal tau ir gi kaip ir man?

gali but. man vis uzeina skaudet kas kelis menesius,bet taip dar nera skaudeje,liezuvi vos pasuku... mn irgi dalis yra islindus , dalis po oda.kazkaip esu lygtais girdejus, kad jei nebera vietos -traukia danti lauk... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 01 25, 21:07)
gali but. man vis uzeina skaudet kas kelis menesius,bet taip dar nera skaudeje,liezuvi vos pasuku... mn irgi dalis yra islindus , dalis po oda.kazkaip esu  lygtais girdejus, kad jei nebera vietos -traukia danti lauk... g.gif

Tai as ir gi galvojau, kad man ji trauks lauk, o pasake, kad tik prapjaut reik ax.gif Nera nieko blogiau kaip danties skausmas doh.gif
Atsakyti