Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(jolka1224 @ 2009 12 20, 16:50)
Sveikos,
darom po švenčių susitikinmą - ar būtų pritariančių???

Labas.
Visom keturiom.Tikriausiai g.gif biggrin.gif

Neseniai baigiau kept zmogeliukus imbierinius, visvien strumo truksta, nors ikroviau imbiero d saukstelius s kaupu, kardamono nmazai, pipiruu...Visvien ne astru. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 20 gruodžio 2009 - 19:42
QUOTE(bumbasi @ 2009 12 20, 18:31)
Labas.

Neseniai baigiau kept zmogeliukus imbierinius, visvien strumo truksta, nors ikroviau imbiero d saukstelius s kaupu, kardamono nmazai, pipiruu...Visvien ne astru. doh.gif

Parasyk pagal koki recepta darei? nes as ir gi galvoju kaledom imbieriniu zmogeliuku iskept ax.gif internete receptu nemazai, tik kad issirinkt sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 12 20, 21:34)
Parasyk pagal koki recepta darei? nes as ir gi galvoju kaledom imbieriniu zmogeliuku iskept ax.gif internete receptu nemazai, tik kad issirinkt sunku smile.gif

Na sm yra imbieriniu sausainiu teslos receptas. Visi jie beveik tokie patys, tik skirias prieskoniu rusys ir kiekis. Ieina sviestas , kiausiniai,, medus, miltai, cukrus ir priskoniai. AS dejau negailedama imbiero, pipiru, kardamono( aciu iki parduotuvei ,kad tokiu atsirado blush2.gif ) ir dar gvazdikeliu reiktu. Tesla nelabai malonios konsistencijos gaunas, bet ja pasaldzius visai nieko kociiojas.... ax.gif

Siandien buvom pas gydytoja, tai zmoniu..... daaaug.Gerai kad anksti vaziavom. Evelinai savaitgali buvo vos kelios dalys tempos, o siryt atsikele jau beveik su 38. Popiet beveik 39 jau buvo. Greiciau pareit namo ir vaikus gydyt.Kazin kiek ten mano isakymu maniskis ivykde.... doh.gif Jauciu kad ir paciai gerkle jau persti, jauciu reiks ikalt stipios imbiero arbatos parejus...
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 12 20, 16:50)
Sveikos,
darom po švenčių susitikinmą - ar būtų pritariančių???

thumbup.gif Jei nesirgsim ir nedirbsim labai norėčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 12 21, 15:49)
Na sm yra imbieriniu sausainiu teslos receptas. Visi jie beveik tokie patys, tik skirias prieskoniu rusys ir kiekis. Ieina sviestas , kiausiniai,, medus, miltai, cukrus ir priskoniai. AS dejau negailedama imbiero, pipiru, kardamono( aciu iki parduotuvei ,kad tokiu atsirado  blush2.gif ) ir dar gvazdikeliu reiktu. Tesla nelabai malonios konsistencijos gaunas, bet ja pasaldzius visai nieko kociiojas.... ax.gif

Siandien buvom pas gydytoja, tai zmoniu..... daaaug.Gerai kad anksti vaziavom. Evelinai savaitgali buvo vos kelios dalys tempos, o siryt atsikele jau beveik su 38. Popiet beveik 39 jau buvo. Greiciau pareit namo ir vaikus gydyt.Kazin kiek ten mano isakymu maniskis ivykde.... doh.gif Jauciu kad ir paciai gerkle jau persti, jauciu reiks ikalt stipios imbiero arbatos parejus...

Tesla ir man keista gavos ax.gif ziuresiu kaip iseis, bent jau as kur recepta radau tai parasyta per nakti saldytuve laikyti.

O tai ka daktare pasake?
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 12 21, 21:22)
Tesla ir man keista gavos ax.gif ziuresiu kaip iseis, bent jau as kur recepta radau tai parasyta per nakti saldytuve laikyti.

O tai ka daktare pasake?

viena kart laikiau per nakti, kita kart apie valanda saldytuve, pakako ir valandos.

Na ka pasake.Nieko... Tik kai paklausi tada pasako sita. Antibiotiku israse,liepe butinai krutine sildyt.
Evelina visa diena su tempa.Devinta valanda buvoo 39,5.Sudaviau vaistu, pradejo krist tempa.Jau jai karsta ,nebesalta.Tik kazin kaip nakti bus.ar nebepakils g.gif doh.gif Ziuresim kaip ci mums eisis
Dazniausiai maniskiai serga be temperaturos.Tai kai yra temperatura ir auksta, man baisoka daros... doh.gif
Atsakyti
4u.gif Labukas.Mes irgi sergam normaliai verysad.gif
Atsakyti
Na tai darom sąrašiuką norinčių ir galinčių susitikti (dėl tikslios datos spręsim vėliau):
1. Jolka
Atsakyti
1. Jolka
2. Bumbasi


O vat greitosios numust temperaturai tik visai kritiniu atveju bekviesiu.Atvaziuoja, moralus nuskaito, vaistu leistas nenori, mat vaikams nebeleidzia tokiu, bet galu gale visvien suleidzia. Ot ka krize reiskia,Taupo ... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 22 gruodžio 2009 - 09:43
1. Jolka
2. Bumbasi
3. Meila
QUOTE(bumbasi @ 2009 12 22, 09:20)

O vat greitosios numust temperaturai tik visai kritiniu atveju bekviesiu.Atvaziuoja, moralus nuskaito, vaistu leistas nenori, mat vaikams nebeleidzia tokiu, bet galu gale visvien suleidzia. Ot ka krize reiskia,Taupo ...

Tai vėl buvo naktį sukilus unsure.gif Laikykitės console.gif Na čia ne dėl taupymo, bet šiaip kažkaip sako, kad negalima vaikams to analgino g.gif Ir ligoninėj tik kritiniu atveju leidžia g.gif

Visiem visiem ligoniukam sveikatos, greičiau gykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 12 22, 21:52)

Tai vėl buvo naktį sukilus  unsure.gif Laikykitės console.gif Na čia ne dėl taupymo, bet šiaip kažkaip sako, kad negalima vaikams to analgino  g.gif Ir ligoninėj tik kritiniu atveju leidžia  g.gif

Visiem visiem ligoniukam sveikatos, greičiau gykit  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Buvo. Ir popiet pakilo virs 39. Einant miegot vel buvo 38.5... Ir as pati kritau. TEmpa pakilo.nedidele,, bet kosau tai ziauriai. Mama priverte pas gydytoja paciai keliaut. Tai pasirodo bronhuose nieko gero,pilna karkalu, ir labai viskas suspausta. Vat ka reiskia kai neini pas gydytoja kai pajunti kazka negera.O mane maziausiai menesi jau dusina kai greiciau einu ar lipu i tecia ketvirta auksta. Kaip sene jauciuos. Gal antibiotikai ir salbutamolis siektiek pades.tikiuos. ..
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 12 21, 20:41)

Na ka pasake.Nieko... Tik kai paklausi tada pasako sita. Antibiotiku israse,liepe butinai krutine sildyt.
Evelina visa diena su tempa.Devinta valanda buvoo 39,5.Sudaviau vaistu, pradejo krist tempa.Jau jai karsta ,nebesalta.Tik kazin kaip nakti bus.ar nebepakils g.gif  doh.gif Ziuresim kaip ci mums eisis
Dazniausiai maniskiai serga be temperaturos.Tai kai yra temperatura ir auksta, man baisoka daros... doh.gif


Jus pas Mazeikienes a, ne? Jinai man labai keista, jei nepaklausi tai nieko ir nepasakys doh.gif Kai Makarovos nera tai ir mes visa ta menesi pas jos ejom, tai buvo nepatenkinta, kad visi Makarovos ligoniai pas jos eina ax.gif
QUOTE(bumbasi @ 2009 12 22, 21:44)
Buvo. Ir popiet pakilo virs 39. Einant miegot vel buvo 38.5... Ir as pati kritau. TEmpa pakilo.nedidele,, bet kosau tai ziauriai. Mama priverte pas gydytoja paciai keliaut. Tai pasirodo bronhuose nieko gero,pilna karkalu, ir labai viskas suspausta. Vat ka reiskia kai neini pas gydytoja kai pajunti kazka negera.O mane maziausiai menesi jau dusina kai greiciau einu ar lipu i tecia ketvirta auksta. Kaip sene jauciuos. Gal antibiotikai ir salbutamolis siektiek pades.tikiuos. ..

Ka mes be tu mamu darytume blush2.gif Mane ir gi mama priverte eit, nes pati kol buciau susiruosus tai turbut ir olauciu uzdegimu buciau susirgus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kirsenkiene @ 2009 12 21, 20:47)
4u.gif  Labukas.Mes irgi sergam normaliai  verysad.gif

Abudu vaikuciai serga? Sveikit 4u.gif

QUOTE(Meila @ 2009 12 22, 20:52)
Visiem visiem ligoniukam sveikatos, greičiau gykit  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O kaip jus jau isgijot? ar ilgai ligoninej gulejot?
Atsakyti