Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2009 09 29, 13:33)
Sveikos, dabar tepamaciau, kad ir Skuodas kalba smile.gif Tik biski apsistojot. As cia naujoke skaityciaus, bet vaikiuka auginu ir kartais panobodziauju,tad isijungiu papliurpti  ir pasiskundziu karts nuo karto, nes namuose neturiu kam  schmoll.gif
Mes dabar isvaziave, bet esam tikri Skuodieciai.
Gyvenam kazkur toli , o sirdis lietuvoj.....

4u.gif

Paskutiniu metu, cia tikrai ramu, na gi mamytes papletkinam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 10 03, 16:54)
4u.gif

Paskutiniu metu, cia tikrai ramu, na gi mamytes papletkinam biggrin.gif

Susalo visos pletkerkos lotuliukas.gif tongue.gif Arba Skuode pletku nebera lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
merginos uzsiemusios savo reikalais smile.gif bent jau as tai rudeniniais darbiais uzsiimu kaime, eksperimentuoju blush2.gif paprika parsinesiau i kambari paziuresiu kaip ziemavos, balkoninius pomidorus, petunija, bakopa... g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 03 spalio 2009 - 18:34
QUOTE(Antira @ 2009 10 03, 16:26)
Susalo visos pletkerkos lotuliukas.gif  tongue.gif Arba Skuode pletku nebera lotuliukas.gif  blink.gif


O tu jau senai Danijoje isikurus?
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 10 03, 17:04)
merginos uzsiemusios savo reikalais smile.gif bent jau as tai rudeniniais darbiais uzsiimu kaime, eksperimentuoju blush2.gif paprika parsinesiau i kambari paziuresiu kaip ziemavos, balkoninius pomidorus, petunija, bakopa... g.gif  blush2.gif


Nu va kas susalo, kas ekperementuoja, bet jei pora zodziu prasot reiskias ner taip blogai rolleyes.gif

Kazi, kur Bumbasi dingus, nes ji cia pas mus temele i virsu vis iskeldavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 10 03, 18:04)
merginos uzsiemusios savo reikalais smile.gif bent jau as tai rudeniniais darbiais uzsiimu kaime, eksperimentuoju blush2.gif paprika parsinesiau i kambari paziuresiu kaip ziemavos, balkoninius pomidorus, petunija, bakopa... g.gif  blush2.gif
Nieko sau darbininkeles, visai nieko butu pasikapstyt. Ir kaip derlius? Tevai sake bulves nusikase, tai nelabai kokios nuotaikos doh.gifPapildyta:
QUOTE(Catty @ 2009 10 03, 18:40)
O tu jau senai Danijoje isikurus?Nu va kas susalo, kas ekperementuoja, bet jei pora zodziu prasot reiskias ner taip blogai rolleyes.gif
As jau du metukus cia, bet su pertraukom.Tik jau neklausinekit apie Danija nono.gif Mes juk cia api skuoda pletkinam, o man labai rupi kas ten kaip topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antira: 03 spalio 2009 - 19:40
QUOTE(Antira @ 2009 10 03, 18:36)
As jau du metukus cia, bet su pertraukom.Tik jau neklausinekit apie Danija nono.gif Mes juk cia api skuoda pletkinam, o man labai rupi kas ten kaip  topsecret.gif

biggrin.gif O man kaip tik smalsu, kas ten kaip ir kur ax.gif Labai jau keista danu kalba smile.gif
O Skuode kaip ir pati zinai nieko idomaus, nebent kitos mamos gali ka naujo papasakoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 10 04, 09:37)
biggrin.gif O man kaip tik smalsu,  kas ten kaip ir kur  ax.gif  Labai jau keista danu kalba smile.gif 
O Skuode kaip ir pati zinai nieko idomaus, nebent kitos mamos gali ka naujo papasakoti biggrin.gif

Keista, nekeista, bet ismokti reikia. ax.gif Noreciau pamatyti kaip danai lietuviskai kalbetu, jauciu uzsiverstu kol ismoktu doh.gif
Kokie orai ten pas jus? Ar bevuksta kokios fiestos? Jauciu paskutine buvo ten kur 69danguje koncertavo ir vsio drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2009 10 04, 08:54)
Keista, nekeista, bet ismokti reikia. ax.gif Noreciau pamatyti kaip danai lietuviskai kalbetu, jauciu uzsiverstu kol ismoktu doh.gif
Kokie orai ten pas jus? Ar bevuksta kokios fiestos? Jauciu paskutine buvo ten kur 69danguje koncertavo ir vsio drinks_cheers.gif

Baisus orai, pucia vejai ir lyja, tikras ruduo smile.gif O del fiestu tai kiek zinau jog buvo per vasara, tik neteko jose dalyvauti smile.gif
Atsakyti
Labukas mamuliukai hi.gif hi.gif , paskutinį kartą čia buvau turbūt prieš mėnesį blush2.gif , tai net nežinau nuo ko ir pradėti, jaučiuosi kaip į naują temą užsukus ax.gif

Smagu, jog mūsų būrelį vis papildo nauji veidai, Antira, čia tau 4u.gif

Mūsų padangėj nieko ypatingai naujo, vaikas vis dar sunkiai eina į darželį, kas rytą ta pati dainelė - nenoriu į darželį verysad.gif , aš keliauju į darbą, apsipratau ir visai neblogai sekasi, kad tik tų pirkėjų daugiau būtų ax.gif . Tetukas mūsų buvo grįžęs trim savaitėm, per tą laiką ir laidotuves turėjom, mirė jo močiutė, o šią savaitę vėl išvyko atgal pasidarbuoti. Žinoma dabartiniai rudeniški orai tikrai nuotaikos nepakelia, bet judam į priekį šiaip taip rolleyes.gif

Pasirodykit visos seniai matytos, nors kelis žodelius brūkštelkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabred: 04 spalio 2009 - 13:10
QUOTE(Catty @ 2009 10 03, 19:40)
Kazi, kur Bumbasi dingus, nes ji cia pas mus temele i virsu vis iskeldavo ax.gif

esu esu ax.gif tik kad nieks neraso tai ir as neberasau blush2.gif
Nebespeju nieko.darbas, namu ruosa, vaikai, konservavimai, mokslai.... net pamegzt beveik nebespeju. ir naktinet nebera noro kai zinai jog reiks i darba keliaut.

jau pora kartu bilioteni buvau doh.gif tiksliau viena kart del kajaus ligos atostogu emiau, kita kart jau i bilioteni keliavau. gerai kad greit pagijo.darbe tomis mano iseiginemis laaabai nepatenkinti doh.gif
dabar girdau tikra rupuzes uzpila, na o pavasi prasysiu kad kas rupuzioka pagautu ir pati pasigaminsiu. ax.gif

keliauju pietu taisyt.dar obuolius reik susipjaustyt suriui rolleyes.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif
Kaip jums nuotaikos tokiu salt oru? Man tai jau per salta.Ka as ziema darysiu doh.gif
SIandien vaziavom su kajum pas pulmonologa. Parase diagnoze- bronhine astma... Pagersim menesiuka vaistus, tada vaziuosim pas alergologa.Ziuresim jei vaistai pades vadinas tikrai bronhine astma. Priepuoliu kajui nera dusimo, na tik viena karta kai buvo laringitas su obstrukciniu bronhitu, bet labai sunkiai visdar kvepuoja. Ziuresim kai p cia bus...

Evelina irgi... sstadieni prisiklykavo pries veja, tai po pokaicio su laringitu atsikele, nakti tempa,, sekmadieni dar ir baisi sloga, bei bjaurus kosulys.Sikart be antibu nniekur. doh.gif Jei nori persiplesk per puse.
Ryt kajui svente rudenelio darZE.Reikejo kanors is medaus padaryt, kadangi ir pati norejau , seniai bevalgiau, tai dariau riesutini torte.Na koks jis gavos nezinau, isvaizda gal ir nekokia.bet skonis vaikyste primena blush2.gif
Atsakyti