Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

Labas.Aš tai tik į sklepą,nes neturiu vietos šaldytuve g.gif .O burokėlių žiemai darysiu labai daug,bent jau ruošiuosi,nes labai patinka visiems smile.gif
Atsakyti
Laba vakarėlį 4u.gif

QUOTE(kirsenkiene @ 2009 08 13, 22:04)
O burokėlių žiemai darysiu labai daug

Na ir kokia tavo receptūra mirksiukas.gif , prašom pasidalinti paslaptimis ax.gif
Atsakyti
Aš išverdu burokėlius ir sutarkuoju,jei turiu laiko supjaustau kubeliais ir ir dedu prieskonių:druskos ,cukraus,lauro lapelių,pipirų,acto,ir ragauju ragauju kad butu macnu ax.gif Dar bandžiau daryti taip:žalius burokėlius sutarkavau,svogunus,morkas pomidorus,ir prieskonius sudėjau ir viska ant keptuvės silpnos ugnies thumbup.gif liuks sriubytei thumbup.gif labai skaniai gavos
Atsakyti
Na aš kai verdu burokėlių sriubą tai beveik visada morkas ir svogūną keptuvėj pakepinu, o tada sudedu į sriubą. Žiemai darysiu panašiai kaip ir tu nupasakojai smile.gif
Atsakyti
Nu žinok nerealiai gavos labai skanu,galvoju paisėmei slovikėli bulvyčių ir sriubytė paruošta thumbup.gif Mes tai sriubų mėgėjai
Atsakyti
Aciu kirsenkiene uz misrainikes receptuka.Reiks ir man pasigamint tokios. ax.gif
Atsakyti
BUROKELIAI ZIEMAI
4kg. burokeliu, 500g paprikos, 500g svogunu, 200g cesnaku, 200g cukraus, 200-250ml acto, 300ml aliejaus.
Isvirtus burokelius sutarkuoti ir viska kaitinti 40-45 min. Likus 10 min iki virimo pabaigos sudeti cesnakus. Siulau pabandyti.
Labai tinka sriubai. Laikau tik sklepe. Dar turiu net is praeitu metu

Atsakyti
Labukas 4u.gif

Va ir emsim pasirodė 4u.gif , kai kalba apie žiemos atsargas pakrypo biggrin.gif , ačiukas merginos visoms, kas atsiliepėt 4u.gif

Ryt keliauju į darbą, o savaitgalį praleisim pas giminaičius, taip kad iki susitikimo, gero laiko visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Siandien labai supykau ant saviskiu.Sakiau daugiau nieko skaniai netaisysiu, gaus sausa duona ir gales griaust cool.gif Iskepiau blyneliu su bananais ir uzpyliau sokoladu, abu pasake -neskanu doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif , na labai jau apmirus ta mūsų temelė unsure.gif , tai kokios nuotaikos prieš rugsėjo 1-ąją mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, sakau gal ant rudens temele pagyves smile.gif
Atsakyti