Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(bumbasi @ 2009 08 04, 07:13)
Sakai taip virtus galima i misraine det? g.gif Nu reiks pabandyt.Tik man jau nebesinorejo i saldikli det.baigiu uzkist uogom ir darzovem.Dar morkos turi tilpt.
Siaip gana geit pasidare tie zirniai.Tik neaisku kokie jie bus biggrin.gif Tik kadangi su morkom biski dejau tai uztrukau kol supjausciau jas. doh.gif

taip galima, o vietoj slapiankes mes panaudojam isvirta liesa mesa...dar plius virti saldyti zirnai tai misraine visa ekologiska namine, liuks thumbup.gif as dar ir cesnako i ja idedu biski... nu man skanu...ziema bliudais pasidarom ir kertam be jokiu baliu smile.gif o morkas tarkuokit su ta tokia tarka kur yra su daug tarkeliu ir vienoj pusej kaip peilis...arba tais buitiniais mazais satkais, as taip morkas, svogunus marinuojant agurkus supjaustau, labai plonai susipjausto o ir vargo mazai. o kam jus naudojat saldytas morkas?as nesaldau ir nelabai matau prasmes, juk ir taip puikiai issilaiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 05 rugpjūčio 2009 - 21:25
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 08 05, 22:17)
taip galima, o vietoj slapiankes mes panaudojam isvirta liesa mesa...dar plius virti saldyti zirnai tai misraine visa ekologiska namine, liuks thumbup.gif as dar ir cesnako i ja idedu biski... nu man skanu...ziema bliudais pasidarom ir kertam be jokiu baliu smile.gif o morkas tarkuokit su ta tokia tarka kur yra su daug tarkeliu ir vienoj pusej kaip peilis...arba tais buitiniais mazais satkais, as taip morkas, svogunus marinuojant agurkus supjaustau, labai plonai susipjausto o ir vargo mazai. o kam jus naudojat saldytas morkas?as nesaldau ir nelabai matau prasmes, juk ir taip puikiai issilaiko g.gif

cia pirma karta ketinu saldyt tarkuotas orkas.gal ir pjaustytas.Nes pas mama nei smely nei i zeme ikastos neissilaiko.labai greit supuna.Na o saldytos tarkuotos morkos puikiai tink padazams ,sriuboms ir t.t.Nereiks ziema skust ir tarkuotis blush2.gif
As turiu virtuvini kombainai, tai ir burokelius su juo tarkuoju ir visa kita.yra ir pjaustymo peilis.Labai marinavima kombainas palendvina ax.gif

Laba ryta
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 08 06, 09:06)
cia pirma karta ketinu saldyt tarkuotas orkas.gal ir pjaustytas.Nes pas mama nei smely nei i zeme ikastos neissilaiko.labai greit supuna.Na o saldytos tarkuotos morkos puikiai tink padazams ,sriuboms ir t.t.Nereiks ziema skust ir tarkuotis blush2.gif
As turiu virtuvini kombainai, tai ir burokelius su juo tarkuoju ir visa kita.yra ir pjaustymo peilis.Labai marinavima kombainas palendvina ax.gif

Laba ryta

na kiti dar isdziovina durpes ir i jas sukasa morkas ziemai, taip pat priklauso nuo rusies...praeitais metais man tai viena rusis labai puvo, tik va nzn kokia, isvien sejau blush2.gif 3 maisu tai gal tik viena suvartojom, o kitas teko ismest unsure.gif
Atsakyti
Sveikos skuodo mamytes, jusu ratuka sudrumsti nusprende viena Siauliu miesto mamyte blush2.gif . Labai noreciau paklausti, jusu mieste daug gyventoju? labai noriu susirasti drauga, su kuriuom bendravau tik pries 7-8m , ir nebezinau kaip susirasti, taip butu smagu vel susimatyti ax.gif Jei kuri zinote kur kaip ir ka imanoma isgauti, praneskite man. aciukas smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Paskaičiau, kad jūs čia stipriai visokiais pasiruošimais žiemai gyvenat thumbup.gif , tai mestelkit kokį receptuką, kaip burokėlius marinuoti mirksiukas.gif , tik nenoriu su obuolių sultimis rolleyes.gif , ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labas.
Gabred tai kad labai lengvai tuos burokelius marinuot.Isvirt burokelius, sutarkuot,ipilt truputi vandens, ir pavirt.Pagal skoni druskos, citrinos rugsties, cukraus.

Beje kur Gabrieliu palieki kai dirbi? ax.gif

A vat koks padaras pas mama sode apsilanko bigsmile.gif cool.gif unsure.gif
user posted image

Kita savaite i atoooooooostogaaaasss thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 08 12, 13:44)
*labai lengvai tuos burokelius marinuot
** kur Gabrieliu palieki kai dirbi? ax.gif
***A vat koks padaras pas mama sode apsilanko  bigsmile.gif  cool.gif  unsure.gif

*Ačiū, tikrai reiks daryti, taip aš darydavau, bet galvojau, gal dar yra kokia receptūra rolleyes.gif
**Dabar su močiute būna, bet nuo rugsėjo tikrai keliausim į lopšiuką ax.gif
***Nieko sau padaras doh.gif , tokį pamačius blink.gif turbūt ir į kokį medį įlipčiau lotuliukas.gif

GERŲ TAU ATOSTOGŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲ 4u.gif
Atsakyti
O aš burokėlius išverdu, sutarkuoju ir užpylus obuolių sultimis įkaitinu, bet neužvirinu. ax.gif
Atsakyti
Meila, sveikutė, ir tu labai retai čia beužsuki.

Aš su obuolių sultimis nenoriu daryti, nes jų ir neturiu......., bus gerai ir įprastas būdas smile.gif
Atsakyti
man kazkaip nesilaiko taip paprastai padaryti burokeliai blush2.gif na as tik cukraus nededu tik druska ir rugstoji....laikau saldytuve greitam valgymui, praeita rudeni buvau sugabenus i sklepa tai puse surugo blush2.gif teko ismest....kazka napadarau gerai...o jus stiklainius kaitinat ar ne?
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 08 12, 23:33)
man kazkaip nesilaiko taip paprastai padaryti burokeliai blush2.gif na as tik cukraus nededu tik druska ir rugstoji....laikau saldytuve greitam valgymui, praeita rudeni buvau sugabenus i sklepa tai puse surugo blush2.gif teko ismest....kazka napadarau gerai...o jus stiklainius kaitinat ar ne?

vat as nenesiau dar i sklepa.visi burokeliai saldytuve. g.gif

Uztat parsinesiau visus zirnelius is sklepo.Kol dar yra sveiku stiklainiu verysad.gif

Labas rytas.
As siandien balandeliu issiviriau, biskuti pamazinau druskos, bet deres.tai pietausiu siandien sviezio maisto. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 08 12, 23:33)
man kazkaip nesilaiko taip paprastai padaryti burokeliai blush2.gif na as tik cukraus nededu tik druska ir rugstoji....laikau saldytuve greitam valgymui, praeita rudeni buvau sugabenus i sklepa tai puse surugo blush2.gif teko ismest....kazka napadarau gerai...o jus stiklainius kaitinat ar ne?

Niekada nenešu į sklepą, tik šaldytuve laikau ir niekada neprisikoncervuoju visai žiemai, tik po kelis stiklainius ax.gif
Atsakyti