Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

Labas rytas.
Na ir oreliai doh.gif
Jolka bespejai atsispausdint laikrastuka?

Mano mazoji antra diena nebeisleidzia manes is namu unsure.gif Nebuvo to jau seniai. Net pas mama nuvaziavus vaiksto is paskos ir saukia tik neiseik. Tai vienai tai kitai doh.gif Nebesuprantu kas daros.
Atsakyti
Laba vakara.
Na tustoka cia.
Manes laukia ilgas vakaras. parsiveziau vysniu du kibirus, viena mazesni jau issiknibinejau, dar ir didiji reik isgliaudyt.O ryt irsim.niam ax.gif
Atsakyti
Laba mamulkos 4u.gif , vaje kaip seniai čia bebuvau blush2.gif , jau ir kompo pasiilgau ax.gif
Turėjom ilgą smagų savaitgalį Kaune thumbup.gif , o vakar dar ir prie jūros buvom išlėkę biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif , na kaip keista, kad tiek laiko niekas nė žodelio neparašė blink.gif blink.gif blink.gif g.gif
Atsakyti
sveikos merginos
ar marinuojat jau agurkus, pomidorus ziemai? smile.gif gal galit kokiu receptuku pasidalint? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 08 03, 20:01)
sveikos merginos
ar marinuojat jau agurkus, pomidorus ziemai? smile.gif gal galit kokiu receptuku pasidalint? 4u.gif

labas.
as ryt agurkus ketinu marinuot. cia sm radau recepta pagal uspaskich.turetu gautis saldziarugsciai. ziuresim kas gausis.
Katik zirnelius susidejau i stiklainius. Paziuresim ar nenusaudys unsure.gif Praita karta daugiau nei puse astuonlitrinio kibiro prisiiziau, sikart beveik pilna.tai ir saldikli ir stiklainiuose turiu.
kopustu salotas neblogas sm radau. tai jau pasidariau pabandymui, ti dabar laukiu kol kopustu derlius bus. ax.gif
Atsakyti
as siemet buvau uzsidegus marinuot zirnius ir, bet mama sako kam tiek vargo, kiek kad reikia nusiperkam, siaip saldytus isverdam ir ziema dedam i balataja misraine, nu skanu, gal tik skonis svelnesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 08 04, 00:08)
as siemet buvau uzsidegus marinuot zirnius ir, bet mama sako kam tiek vargo, kiek kad reikia nusiperkam, siaip saldytus isverdam ir ziema dedam i balataja misraine, nu skanu, gal tik skonis svelnesnis 4u.gif

Sakai taip virtus galima i misraine det? g.gif Nu reiks pabandyt.Tik man jau nebesinorejo i saldikli det.baigiu uzkist uogom ir darzovem.Dar morkos turi tilpt.
Siaip gana geit pasidare tie zirniai.Tik neaisku kokie jie bus biggrin.gif Tik kadangi su morkom biski dejau tai uztrukau kol supjausciau jas. doh.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Labukas smile.gif Aš jau agurku,šparaginių pupelių,burokėlių su lapeliais pasidariau blush2.gif Būtų neblogai sužinoti kaip darot agurkus g.gif Ar šiaip ka įdomesnio žiemai g.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Aš elementariai darau agurkus: litrui vandens 2 valg. š. cukraus, vienas v.š. druskos, 8 v.š. acto ir tų prieskonių marinavimui, dar papildomai į slovikiuką įdedu po česnako skiltelę ax.gif
Tokiu pat marinatu užpilu ir paprikas, mišrainių nedarau nelabai jos mėgiamos pas mus schmoll.gif
Atsakyti
Meila thumbup.gif taip pat darau agurkus,kaip Tu mirksiukas.gif ir šparagines dariau ir paprikas dariau.Tik kažkaip galvoju gal kas kokių įdėjų mestels g.gif
Atsakyti
As siandien pagal si marinavau
Uspaskicho agurkai
1 litrui vandens:

5 saukstai cukraus,
1 saukstas druskos,
100 g acto,
2 vysniu lapai,
2 serbentu lapai,
garstyciu grudeliu,
krapo stiebeli su nedideliu ziedynu,
6 kvepiantys pipiriukai,
lauro lapelis.
Tik dar morku ir mazu pomidoriuku dadejau.Bei cesnakus uzsimarinavau su tuo paciu marinatu tik daugiau pipiru dadejau,bei cinamono lazdeliu.reiks po savaites atidaryt paragaut kas gavos ax.gif
Atsakyti