Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(blakstiena5 @ 2009 07 09, 23:47)
sveikos 4u.gif ar priimsit i savo buri?perskaiciau visa sia tema, smagiai snekuciuojates smile.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Prasom isiliet i pokalbius. nors mazai bepliurpiam paskutiniu metu ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Gabred @ 2009 07 09, 12:54)
Ir kas per koncertas, prašom daugiau papasakoti mirksiukas.gif  ax.gif

Vienos grupes, kuri man patiko kai dar i mokykla ejau, ji cia anglijoj labai populiari, abejoju ar tu zinai tokia Take That ax.gif Siaip mano vyras labai skeptiskai i ta koncerta ziurejo kol nepamate biggrin.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2009 07 09, 21:47)
sveikos 4u.gif ar priimsit i savo buri?perskaiciau visa sia tema, smagiai snekuciuojates smile.gif

Junkis drasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 07 10, 12:57)
abejoju ar tu zinai tokia Take That ax.gif 

Na klausyk drauguže mirksiukas.gif , kaip galima nežinoti tokios grupes, mes irgi su ja užaugom thumbup.gif , dar ir nuotraukas kažkada rinkau apie tuos vaikinukus ax.gif , įtariu kad superinis renginys buvo, baltai pavydžiu blush2.gif


blakstiena5, smagu kad mus suradai, junkis drąsiai 4u.gif ir papasakok daugiau apie save mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 07 10, 13:02)
Na klausyk drauguže mirksiukas.gif , kaip galima nežinoti tokios grupes, mes irgi su ja užaugom thumbup.gif , dar ir nuotraukas kažkada rinkau apie tuos vaikinukus ax.gif , įtariu kad superinis renginys buvo, baltai pavydžiu blush2.gif


Geras bigsmile.gif ne nebuciau pagalvojus blush2.gif
Atsakyti
net nzn ka papasakoti... vaiku neturiu...na tiesiog esu namu seimininke 4u.gif o kas konkreciai domina tai klauskit.... smile.gif
Atsakyti
Labas rytas
Gabred bene Gabrieliu namo viliojai su saldainiais prie autobusu stoties? biggrin.gif

Siandien pamaciau kaip mano mazoji pykti moka doh.gif Pardej kauke, nes saldainio nepirkau, tiksliau gumos,tai isbego is pardes prieky manes toookia susiraukus, ir lupas sustacius, kad isejus zvengiau, bande dar kazka daryt, koja apsikabino, galvojau kas, bet nea. paskui ejo iki pat turgaus susiviepus, biggrin.gif Pykti moka, bet labai juokingai. Gerai kad bent is pardes iseina ir namo eina, neuzsispiria, o kajus kai supykdavo kai nieks neperka nieko oi kokius ozius iki pat namu rodydavo doh.gif
O rytais mane vaikai is namu varo, evelina net saukia- "mama iseik, noriu tetos" doh.gif smile.gif Tai vat. aukle geresne ir uz mama. Jei vaikas neverkia mamai iseinant pro duris, vadinas sikart aukle puikia issirinkau. thumbup.gif Pasiseke pagaliau.

Ai siandien ir vel gavau akmeni i savo darza doh.gif Turguj vienas senolis sako- pati kaip vaikas ir vaika turi doh.gif Duokit prasau man kelis kg. kad neatrodyciau kaip sesiolikine. paskutinem dienom tik tai ir tegirdziu. net ateje vyresni vaikai i biblioteka klausia kur bibliotekininke. manes uz ja ne uz ka nepalaikytu cool.gif Na malonu, kad jaunina ,bet jau perdaug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 11, 12:09)
*Gabred bene Gabrieliu namo viliojai su saldainiais prie autobusu stoties? biggrin.gif
**  Na malonu, kad jaunina ,bet jau perdaug ax.gif

*Gali būti, net nebežinau g.gif
**Džiaukis, vaikai užaugs ir pati dar būsi jauna jauna biggrin.gif , o dėl kilogramų tai mielai prašom - dovanoju mirksiukas.gif

Laba diena 4u.gif , bet taip neblogai nulijo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 07 11, 13:50)
*Gali būti, net nebežinau g.gif
**Džiaukis, vaikai užaugs ir pati dar būsi jauna jauna biggrin.gif , o dėl kilogramų tai mielai prašom - dovanoju mirksiukas.gif

*Na kazka issitraukei ir davei. nes nelabai eit norejo. ax.gif
**kadanors tai taip, bet dabar jau nervina. siandien i dvi kasytes susirisau. reik ismokt susipint ir galesiu keliaut ir i lauka. Ai a taip a taip vaiku vadina. tongue.gif

Mama pries tai jau sake kada tas lietus bus, taip jo reik. O vakar jau sako uzteks. Nebereik. biggrin.gif Kazi kada orai pasitaisys. noreciau prie juros nuvaziuot. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 11, 15:16)
noreciau prie juros nuvaziuot. ax.gif

Ir aš norėčiau smile.gif , mąstau gal rytoj reikia mėginti, jei nelis nuo pat ryto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 07 11, 15:49)
Ir aš norėčiau smile.gif , mąstau gal rytoj reikia mėginti, jei nelis nuo pat ryto rolleyes.gif

Bet kad vesoka. g.gif
Atsakyti
Labas vakraelis smile.gif
triusiu vel virtuvej. parsivezem du kibirus treniu. dvieju rusiu smile.gif i salikli siektiek susidejom su mama, ir bandysiu komota daryt. mmmm.ziema bus skanu graibyt tresnes is sloviko. jei tik nenusaudys smile.gif
Bet daugiau niekad gyvenime nevaziuosiu skint uogu su vaikais doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
O mes tai beveik visą dieną prie jūros biggrin.gif , namo laiptinėje tvarkė elektrą, tai ryte pradėjom galvoti, kad reikia dingti iš namų ax.gif , taip ir padarėm, oras prie jūros buvo superinis, neblogai pasvilom blush2.gif

QUOTE(bumbasi @ 2009 07 12, 22:11)
parsivezem du kibirus treniu

Kaaaaaaaaaaaaip skanu thumbup.gif
Atsakyti