Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(Meila @ 2009 07 09, 13:03)
O sakykit mėsos minkštumas gal ir nuo pačios mėsos priklauso  g.gif
Aš sprendžiu pagal vištieną, nes naminė višta visada kietesnė, nei pirktinė, turbūt dėl tų augimo skatintojų, kurios joms duoda, o gal su kiauliena irgi tas pats  g.gif  Pas mus gi naminė kiauliena  ax.gif

o bandei troskintuve troskint?irgi kieta gaunas?
Reiks jauciu ryt guliasa padaryt. Sumasinai siandien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 09, 15:33)
o bandei troskintuve troskint?irgi kieta gaunas?

Ta prasme orkaitėj g.gif Žinok niekaip neprisiruošiu nusipirkti, teisingiau neužeinu normalaus. cool.gif Tai va šiandien kepiau orkaitėj, paprastoj skardukėj, tik ant viršaus užvyniojau su folija, paskui prieš pabaigą nuėmiau, kad apskrustų, tai šiek tiek minkštesnė gavos, bet ne tiek kiek norėtųsi g.gif Ir baigėm savo guliašų porcijas thumbup.gif Imsiu kitą gabalą, faršui malt ir vėl bus keliom dienom tongue.gif , reiks mąstyt, balandėlius, gal lazanijos ir kokių kotletų g.gif
Atsakyti
Baigsis man greitai katino dienos doh.gif , grįš vyras vat tada jau ir aš turėsiu prie puodų daugiau laiko pastovėti ax.gif , o dabar jei ką ir pagaminu tai mažasis beveik nevalgo ir tas mane veda iš kantrybės blush2.gif , vakar jau pirkau kilogramą šviežių bulvių turguje, tai šiaip taip prikalbinau savo vaikį truputį pavalgyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 07 09, 16:09)
Ta prasme orkaitėj  g.gif Žinok niekaip neprisiruošiu nusipirkti, teisingiau neužeinu normalaus. cool.gif  Tai va šiandien kepiau orkaitėj, paprastoj skardukėj, tik ant viršaus užvyniojau su folija, paskui prieš pabaigą nuėmiau, kad apskrustų, tai šiek tiek minkštesnė gavos, bet ne tiek kiek norėtųsi  g.gif Ir baigėm savo guliašų porcijas  thumbup.gif Imsiu kitą gabalą, faršui malt ir vėl bus keliom dienom tongue.gif , reiks mąstyt, balandėlius, gal lazanijos ir kokių kotletų  g.gif

Nea.Turiu omeny greitpuodi. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 09, 17:20)
Nea.Turiu omeny greitpuodi.  ax.gif

Ne neturiu, kažkada seniai seniai kažkaip buvau apsiskaičius, kad jis nesveikas g.gif Ir dabar tikrai nežinau kodėl, bet kad tu parašei kad jame beveik viską gamini, tai susimąsčiau ir vėl g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 07 09, 17:45)
Ne neturiu, kažkada seniai seniai kažkaip buvau apsiskaičius, kad jis nesveikas  g.gif Ir dabar tikrai nežinau kodėl, bet kad tu parašei kad jame beveik viską gamini, tai susimąsčiau ir vėl  g.gif  tongue.gif

g.gif a kodel nesveikas...bet kaip greit ir skaniai uztat pasigamina viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 09, 18:00)
g.gif a kodel nesveikas...bet kaip greit ir skaniai uztat pasigamina viskas ax.gif

Dabar kiek google išmetė informacijos tai tik, kad sveika radau g.gif lotuliukas.gif
Kažką pamenu, buvo straipsnis, kad greit gaminat, susidaro kažkokios tai kenksmingos medžiagos, kurios verdant normaliai puode atseit išgaruoja g.gif Bet žinant mano atmintį, geriau netikėti tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
Kad mesa butu minkstesne reikia aliejuj pamarinavus palaikyt, su prieskoniais aisku. Vat ka tik radau tai -"(aliejus suteikia mesytei minkstumo,daug greiciau issitroskina"
Papildyta:
DAR
"po puse shauskshto cukraus ir druskos, 3 shaukshtai krakmolo, baltuju pipiru ir zhiupsnelis sodos. Mesos gabaliukus uzhberti shitais miltais ir palaikyt pusvalandi. Arba valanda, jei baisiai kieta. Buna minkshtutele thumbup.gif ..."
Atsakyti
Uzsiraugiau agurku.,,Jau seile tista kaip norisi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 09, 22:27)
Uzsiraugiau agurku.,,Jau seile tista kaip norisi cool.gif

Žiūriu tave stipriai įsuko šeimininkavimo "malonumai" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 07 09, 22:36)
Žiūriu tave stipriai įsuko šeimininkavimo "malonumai" tongue.gif

Turbut biski suaugau bent is vienos puses pasenus dar vienais metais tongue.gif
Zinok vienas malonumas kai nereik is mamos imt kokiu uogieniu, misrainiu ir pan,Kai gali pats pasidaryt ir mamai dar duot. aisku viskas paimta is mamos visvien biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ar priimsit i savo buri?perskaiciau visa sia tema, smagiai snekuciuojates smile.gif
Atsakyti