Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(Meila @ 2009 07 08, 15:41)
O tu naivuolė manei, kad ten šviežią mėsą malą  mirksiukas.gif  Ten mala seną ir dar šviežesnės kiek dadeda  doh.gif
Ot balandėlių norėčiau ir aš, dičkė vakar užsiprašė, bet aš guliašo turiu primarinavus, tai teks kentėt kokias pora dienų iki tų balandėlių  ax.gif

Nu siaip nebuvau niekad pagalvojus kad sena mesa mala ir kaip sviezia farsa parduoda blush2.gif Tik dabar susimasciau. Vat ka reiskia virtuvj rimciau seimininkaut. biggrin.gif
O jus gan ilgai ta guliasa valgysit g.gif As tai jau mastau ka ryt daryt reiks. Turiu pievagrybiu, tai turbut troskinsiu su vistiena.
Mane siaip vasara nervina. Kadangi vaikai su aukle tai is ryto atsikelus iskart tvarkytis, valgyt gamint, ne papusryciau dazniausiai nebespeju doh.gif Bet dziaugiuos visdelto kad darbas ne nuo 8 prasideda. Tada nezinau kada keltis reiktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 08, 16:18)
Nu siaip nebuvau niekad pagalvojus kad sena mesa mala ir kaip sviezia farsa parduoda blush2.gif  Tik dabar susimasciau. Vat ka reiskia virtuvj rimciau seimininkaut. biggrin.gif
O jus gan ilgai ta guliasa valgysit g.gif As tai jau mastau ka ryt daryt reiks. Turiu
Mane siaip vasara nervina. Kadangi vaikai su aukle tai is ryto atsikelus iskart tvarkytis, valgyt gamint, ne papusryciau dazniausiai nebespeju doh.gif Bet dziaugiuos visdelto kad darbas ne nuo 8 prasideda. Tada nezinau kada keltis reiktu doh.gif

Na aš susimarinuoju supjaustytą mėsytę, tai paskui per 2-3 kartus ir suvalgom, vieną dieną guliašas, kitą koks plovas, dar su daržovėm... Tik niekaip neišgaunu, kad mėsa būtų minkšta, nekieta g.gif
Aš pietus ruošdavau iš vakaro, nes iš ryto tai niekaip anksčiau neatsikeldavau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 07 08, 19:28)
Aš pietus ruošdavau iš vakaro, nes iš ryto tai niekaip anksčiau neatsikeldavau schmoll.gif

vakare perdaug nusikalus jauciuos. doh.gif Nieko nebepaslenku dazniausiai.

As visokius plovus,troskinius skaravarkej troskinu. kaip ir balandelius siandien. tai mesyte visad minksta buna.Marinuojant negalima det druskos, bet ar kad mesa kieta nebutu ar kad sausa,nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 07 08, 19:28)
Tik niekaip neišgaunu, kad mėsa būtų minkšta, nekieta g.gif

Yra toks dalykas kaip "mėsą minkštinanti druska", gal tai padėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 07 08, 22:43)
Yra toks dalykas kaip "mėsą minkštinanti druska", gal tai padėtų g.gif

Žinok kitą kartą kaip tik be jos mėginsiu, o tai visada dedu, bet va prisiminiau kažkada seniai kepsniukus su ja sūdžiau, tai tokie sausi gavos, sakau gal ji labai išsausina. g.gif

Bumbsai, bet kaip marinuot be druskos g.gif Sumarinuot su visais prieskoniais, o druska tik prieš kepant g.gif

Atvirai pasakius, kaip man nusibodo tas maisto gaminimas unsure.gif Nesigauna man taip kaip norisi schmoll.gif Bet nėr kur dingti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meila: 09 liepos 2009 - 11:01
Labas mirksiukas.gif O Jūs pabandykit sojos padažiuko įpilti marinuojant thumbup.gif ir gulaišui ir kepsniukams thumbup.gif Bent aš taip visada darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 07 09, 11:59)
Bumbsai, bet kaip marinuot be druskos  g.gif Sumarinuot su visais prieskoniais, o druska tik prieš kepant g.gif

TAIP.Dabar jei marinuoju druska tik pries koki pusvalndi itrinu.Jinai tikrai issausina. Kazkur buvau skaicius apie tai. ax.gif

Mane irgi jau nervina maisto gaminimas. Vakar daugiau nei puse tusintuvo balandeliu pritaisiau, vakare nebeliko doh.gif Ir dar pasako kad valgyt nera ko. Nors saldytuvas pagal mane pilnas g.gif Jei ne evelina ir aukle tikrai valgyt nebetaisyciau , vien is principo.Visvien niekoo gero uztai neisgirstu.Kajus siaip ar taip normalaus maisto nevalgo ,nebent koldnus. vat reiks savaitgali prisidaryt koldunu ir uzsisaldyt. turiu ir forma koldunams gamint thumbup.gif super gaunas. Tokie grazus biggrin.gif

Pasiskundziau tatais saviskiui kad iseinu i darba nevalgius ir negerus kavos, nes nebespeju.Tai pasake kad is vakaro pasigaminciau valgyt. doh.gif O pats atsisedes kava geria ir ne pirsto pajudint negali kad ka padetu. Nors darbas ir ne fizinis, bet pareinu namo vakarais issekus. doh.gif esu siendien visiskai ne nuotaikoj.
SIaniakt evelina vel i lova privare, tai miegas su ja visai tragiskas buvo. tik uzkloji, nusispardo ,nuo manes kaldra irgi nukrenta, salta, o uzpraita nakti net i dantis is kulno gavau doh.gif net susukau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(kirsenkiene @ 2009 07 09, 10:08)
Labas mirksiukas.gif   O Jūs pabandykit sojos padažiuko įpilti marinuojant  thumbup.gif ir gulaišui ir kepsniukams  thumbup.gif Bent aš taip visada darau  smile.gif


O jus cia neblogais patarmais dalijates smile.gif Kap tik galvoju ka ca man sandien isvirus doh.gif Bet turbut kad kokia sriubyte vrsiu, tik reik sugalvoti kokia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Catty: 09 liepos 2009 - 11:27
Labukas 4u.gif
Na ir vėjas šiandien doh.gif

Catty, o iš kokios čia šventės ta nuotrauka tavo profilyje ax.gif , atrodo labai įspūdingai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kirsenkiene @ 2009 07 09, 12:08)
  O Jūs pabandykit sojos padažiuko įpilti marinuojant

Žinok, niekad sojos nenaudodavau jo, va paklausius tavęs, nusipirkau ir kaip tik su soja marinavau, bet va visvien negerai unsure.gif Nors skonis, neskaitant mėsos kietumo ir sausumo puikus thumbup.gif
O sakykit mėsos minkštumas gal ir nuo pačios mėsos priklauso g.gif
Aš sprendžiu pagal vištieną, nes naminė višta visada kietesnė, nei pirktinė, turbūt dėl tų augimo skatintojų, kurios joms duoda, o gal su kiauliena irgi tas pats g.gif Pas mus gi naminė kiauliena ax.gif

QUOTE(bumbasi @ 2009 07 09, 12:11)
1.TAIP.Dabar jei marinuoju druska tik pries koki pusvalndi itrinu.Jinai tikrai issausina. Kazkur buvau skaicius apie tai.

2.Mane irgi jau nervina maisto gaminimas.

1. Jooo pamenu buvai taip sakius bigsmile.gif
2. Na tokia jau mūsų dalia, jei ką skaniai pagaminu, suvalgo tyliai, o jei kas negerai būtinai pasako tongue.gif

Catty, pas mus karšta ir mes vasarom sriubų net neverdam schmoll.gif Nebent šaltibarščius ax.gif Nors ir šiaip retai sriubas teverdam, nes pripažįsta tik kopūstų ir burokėlių sriubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 07 09, 10:57)
Catty, o iš kokios čia šventės ta nuotrauka tavo profilyje ax.gif , atrodo labai įspūdingai thumbup.gif

Cia is koncerto, kuriame su vyru visai nesenai buvom, labai jau dideli ispudi padare, tai ir i avatara gabaleli to grozio isidejau blush2.gif

QUOTE(Meila @ 2009 07 09, 11:03)
Catty, pas mus karšta ir mes vasarom sriubų net neverdam  schmoll.gif Nebent šaltibarščius  ax.gif Nors ir šiaip retai sriubas teverdam, nes pripažįsta tik kopūstų ir burokėlių sriubas  doh.gif

O man sriubytes tai thumbup.gif Ir Ema jas valgo labiau nei kokia mesa su bulvem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 07 09, 13:25)
Cia is koncerto

Ir kas per koncertas, prašom daugiau papasakoti mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti