Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(Gabred @ 2009 07 03, 23:24)
Na fainas labai thumbup.gif , ir kiek toks dabar kainuoja?

Nezinau. Nera kainos ju puslapy. Bet uzklausiau. tik man rodos nemazai kastuoja. Ne mano kisenej.
A vot lova kuria nuziurejau, tai ten kainuoja penki simtai, o pas mus skuode tokia 850. ax.gif Tai dabar galvoju ka daryt. doh.gif

Laba ryta.
Mane pradejo nervint vasara. vaikai be vienuoliktos neuzmiega, evelina dabar reikia jau migdyti- pasako mama miegok doh.gif aisku salia jos.ir kol neatsigulu nemiega. vaiksto. tai kartu ir nuluztu, ir padaryt nieko nebepasidarau doh.gif Buvo gerai kai ejo miegot astunta blush2.gif
Siryt nuo 6 svarinu spinta. atrusiavau kur tetai kur draugeirubeliai, kur prie konteinerio, nes mama mazu rubu nebepriima pas save, tai atsikratysim geriau. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Bumbasi, faini baldeliai. Tik reikia pagalvot ar verta tokius vaikiškus pirkti, nes vaikučiai labai greit iš tokių išauga, o tada vėl reiks keisti baldus.
O tu , žiūriu, ankstyva, kad nuo 6 ryto jau darbuojiesi. Mes be 9.30 niekad iš lovos neišsiruopščiam.
Atsakyti

Sveikos mamytės,

organizuojama akcija prieš valdžios ketinimus mažinti mot./tėv. išmokas.
Žinoma, didžiausias renginys bus Vilniuje prie Seimo, bet tuo pačiu norėtume suorganizuoti mamytes iš kitų miestų, kad susirinktų prie savo m. savivaldybių po 9 žmones (tada nereikia leidimo renginiui).

Ieškome aktyvisčių, tai paorganizuoti savo mieste.

Visa info apie akciją čia: AKCIJA 2009 07 09
diskusija čia: DISKUSIJA

Nebūkime abejingos, juk anksčiau ar vėliau TAI palies visas šeimas mirksiukas.gif

Atsakyti
Labas rytas.
Vakar pirma kart viriAu vyniotini . N visai dziaugiuos rezultatu. a vat su saltiena prisidirbau doh.gif Bet nieko, suvalgys biggrin.gif
Orai atsalo. Jokio noro eit i lauka neber. vakar isejom pasivaiksciot, tai jau ir stiuke man butu nepamaisius doh.gif
Ai ir dar ax.gif Ketinu katina isigyt.. Jau senokai noriu ,bet nesiriztu... Mamos kate yra atsivedus kaciuku, tik pas kaimyne, tai buvo parvedus.nu koks vienas grazutis. wub.gif bet prisijaukint kaip ji reik. parsitempciau as ji iskart ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 06 liepos 2009 - 08:44
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 06, 09:37)
Vakar pirma kart viriAu vyniotini
a vat su saltiena prisidirbau
Orai atsalo.
Ai ir dar ax.gif Ketinu katina isigyt..

Labukas

Niu gi, papasakok apie tą vyniotinį ,iš karkos darei ar šiaip iš mėsos šmotelio?
O kas šaltienai, nesušalo?
Orai tai tikrai atšalo, vakar su maikute į maximą išvažiavau vakare, tai sustipau.
O katinukas tai fainiai vaikams.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 07 06, 13:26)
Niu gi, papasakok apie tą vyniotinį ,iš karkos darei ar šiaip iš mėsos šmotelio?
O kas šaltienai, nesušalo?

na is kiaulienos smotelio, atrodo is kumpio g.gif mama pjauste ta mano puskiaule tai nelabai tepamenu ax.gif Biskuti tik druskos pritruko. dar viena gabala vyniotiniui saldikly turiu tai paeksperimentuosiu kita kart ax.gif
ai saltiena viriau pikta, skubedama, tai nupyliau nuo virtos mesos visa vandeni, tai biski kitaip saltiena dariau doh.gif Sustingo bet dar neragavau kas ten gavos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 06, 09:37)
Ai ir dar ax.gif Ketinu katina isigyt.. Jau senokai noriu ,bet nesiriztu... Mamos kate yra atsivedus kaciuku, tik pas kaimyne, tai buvo parvedus.nu koks vienas grazutis.  wub.gif bet prisijaukint kaip ji reik. parsitempciau as ji iskart ax.gif

Na faina kačiukas, mes savaitgalį vėl vos tokio pat neįsigijom, jei šiandien dar būtume radę jau būtume turėję. Bet žinok kaip aš tikėjaus, kad bus vaikams draugas, pažaist, paglostyt, tai tikrai ne, jis labiau su suaugusiais noriai būdavo. O nuo vaikų tik kentėdavo, bėgdavo nuo jų net. Ir jokios vaikiškai žaidimiškai atgalinės reakcijos, apart brėžimo sad.gif Tai todėl ir abejoju dėl kito katino, šuo manau didesnis žaidimų draugas būtų, bet ale juos vedžiot į lauką reik
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 07 06, 21:34)
Na faina kačiukas, mes savaitgalį vėl vos tokio pat neįsigijom, jei šiandien dar būtume radę jau būtume turėję. Bet žinok kaip aš tikėjaus, kad bus vaikams draugas, pažaist, paglostyt, tai tikrai ne, jis labiau su suaugusiais noriai būdavo. O nuo vaikų tik kentėdavo, bėgdavo nuo jų net. Ir jokios vaikiškai žaidimiškai atgalinės reakcijos, apart brėžimo sad.gif Tai todėl ir abejoju dėl kito katino, šuo manau didesnis žaidimų draugas būtų, bet ale juos vedžiot į lauką reik

Na katino noriu ne tiek del vaiku kiek noriu pati jo ax.gif Ir taip aisku kad vaiku jis bus zurdojamas. Bet nieks neleis perdaug gniauziot.O ir vaikams jauciu atrakcija butu tik kelias dienas. paskui kazi ar bereiktu. Noriu kokio nors gyvunlio aplamai. tik kad galetu ir pasidziaugt ne tik per atsstuma pasiziuret. suns irgi vien delto nenoriu, kad reiktu vedziot daznai ir svarbiausia bet kokiu oru.
Tik kaip ta katina prisijaukint, nes labai jau grazutis buvo rolleyes.gif Aisku ir maniskis pries, bet kad retas svecias jisai namuos, tai ir nekreipsiu demesio i jo norus blush2.gif
Esu nusikalus. Nuo pietu ant koju prastovejau. Ir vis virtuvej.
Idomiausia kad sivakar evelina pati su miel noru i savo lova nuejo, tai migdyt nebereikejo thumbup.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Atsakyti
Laba laba smile.gif
Atsakyti
Padariau siandien atradima biggrin.gif Namie darytas farsas stovejo saldytuve dvi dienas ir nepasmirdo. kuo ppuikiausias kvapas buvo, o lkrautuvinis po dvieju dienu pasmirsta. vadinas ne sviezia ir taip mesa ten sumala ax.gif Pamasciau taip vat biggrin.gif blush2.gif
uZTAT ta proga balandelius is ryt isviriau.,. nu nerealiai skanu, ypac kai tokio gerio valgai tik karta pora i metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 07 08, 14:48)
Padariau siandien atradima biggrin.gif Namie darytas farsas stovejo saldytuve dvi dienas ir nepasmirdo. kuo ppuikiausias kvapas buvo, o lkrautuvinis po dvieju dienu pasmirsta. vadinas ne sviezia ir taip mesa ten sumala ax.gif  Pamasciau taip vat biggrin.gif  blush2.gif
uZTAT ta proga balandelius is ryt isviriau.,. nu nerealiai skanu, ypac kai tokio gerio valgai tik karta pora i metus biggrin.gif

O tu naivuolė manei, kad ten šviežią mėsą malą mirksiukas.gif Ten mala seną ir dar šviežesnės kiek dadeda doh.gif
Ot balandėlių norėčiau ir aš, dičkė vakar užsiprašė, bet aš guliašo turiu primarinavus, tai teks kentėt kokias pora dienų iki tų balandėlių ax.gif
Atsakyti