Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

As tai nebesaldysiu. nes nebeturiu kur det rolleyes.gif Bandysiu kokia uogiene skania issivirti, bet kad tu zaliukiu nebutu. Gal kazka panasaus i dzema, jei pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 27, 14:51)
Parvariau is mamos, su kibiru braskiu ir deze burokeliu.

burokėliai jau šiemetiniai, raudonieji?
QUOTE(romanciuke @ 2009 06 27, 15:33)

as tai jau irgi 4 kibirus braskiu susitvarkiau saldymui...

blink.gif
man vieno kibiro - sočiai.
o kaip tu šaldai, trini ar cielas?

Gal žinot, kas braškes parduoda? Iki turgaus niekaip nenueinu.
Atsakyti
na man mociute braskiu parupina... blush2.gif na o siaip, tai mes cia issidalijam, kibira sesers seimynai, kibira tevams kai grista, tai ir mums kiek ten belieka pasilieku... man saldytos visu skaniausios, sumalu su mesmale, tada pridedu cukraus ir i saldikli... bigsmile.gif esu atsirinkus ir kiek didesnes cielas, tai tas irgi apvoliojau cukruje, tada i saldikli po viena atsikirai sudejau, o kai jau susalo i maisiukus, labai skanu veliau i sampana koki isimest tokias... smile.gif
pas mus siemet tai tik su vysniom prastai, bet is praeitu metu vien vysniu du slapcius saldiklyje dar turiu... doh.gif tai siemet jauciu tik pavalgymui ir tebus... pas mane tai gerai kad atsira saldikli turim, tai visas tas saldiklis uogom sirtas ir yra... smile.gif megstu ir pati, ir dukryte ziema su pienu braskyciu pavalgyt... ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
supratau, taip ir galvoju, kad 4 kibirai tai biški nerealu.
aš braškes irgi trintas šaldau, bet trinu su blenderiu, kur košytes maldavau, taip visai nesumalu, žiūriu, kad ir gabaliukai būtų, biški cukraus dedu.
šaldaus ir cielas, žiemą kompotus vaikams išverdu, labai skanu.
o visas kitas uogas cielas sušaldytas irgi kompotams palieku: juoduosius , raudonuosius serbentus, vyšnias.
šiemet nusprendėm nusipirkti šaldiklį tokį nedidelį, pasidėsim balkone, tai galėsiu prisišaldyt daugiau.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 27, 16:00)
burokėliai jau šiemetiniai, raudonieji?

:

oi nea biggrin.gif dar is pernai. kadangi mama nevire, tai as po biskuti verdu. reik dabaigt. iki nauju burokeliu kad butu sloikiukuose dar senuju ax.gif
Atsakyti
uoj as tai burokeliu megeja, prisidarau kad visiems metams liktu... ax.gif siaip megstu viska... pas mane jau pacia agurku yra, tai reikes uzsiraugt, kaip skanu svieziai raugti... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 27, 16:44)
šiemet nusprendėm nusipirkti šaldiklį tokį nedidelį, pasidėsim balkone, tai galėsiu prisišaldyt daugiau.

Gera mintis smile.gif , nes šiaip šaldytuvo kameroje daug tų uogų ir nepridėsi, o atskirai šaldiklis tam reikalui pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 06 27, 17:24)
Gera mintis smile.gif , nes šiaip šaldytuvo kameroje daug tų uogų ir nepridėsi, o atskirai šaldiklis tam reikalui pats tas thumbup.gif

Tai jau tikrai. Uogom saldyt paskyrus esu viena kamerele. Tai jau beveik pilna. o teisidejau labai nedaug verysad.gif O taip noretusi daugiau prisikraut doh.gif

Siandien ir man ir mazajai rojus. blush2.gif Juk mano kuma sumaste kad nori mazaja pasidziaugti...Tai siandien atejo ir issivede abu i senamiesti. kai parvaziavom pamiegojo ir dabar katik vel atejo issivede biggrin.gif Rooojus blush2.gif Einu dabar ramiai darbuotis. Ir vaikas grinu oru prisikvepuos.Abiem i nauda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 27 birželio 2009 - 17:22
Bumbasi, gerus kūminus išsirinkot.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 27, 23:08)
Bumbasi, gerus kūminus išsirinkot.

biggrin.gif cia ne vaiku o mano kuma.
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 27, 23:40)
biggrin.gif cia ne vaiku o mano kuma.

a ne? tai faina moteriškė.
Atsakyti
Labas dienas/
Tai ar renkames siandien?oras geras.tik tiek kad saules nera
Atsakyti