Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(bumbasi @ 2009 05 07, 11:03)
Labas rytas.
Turiu tele2 pildyk.Tai uztiek kiek uz bite saskaita gaunu irgi pilnai galiu menesi istempt su pildyk,ir dar ilgiau.Omnitelis isvis labai brangus rysys yra

O kaip Tele2 ir Bitės ryšys Skuode? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmarta @ 2009 05 07, 11:13)
O kaip Tele2 ir Bitės ryšys Skuode?  bigsmile.gif

na nusiskundimu neturiu.traukia visur.tik pakeliui is klaipedos vietom ner rysio .tarp misku smile.gif ir daznokai raso kad latvijoj esu.bet siaip viskas ok
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 07, 11:16)
na nusiskundimu neturiu.traukia visur.tik pakeliui is klaipedos vietom ner rysio .tarp misku smile.gif ir daznokai raso kad latvijoj esu.bet siaip viskas ok

tos pačios "bėdos" ir su Omniteliu būna irnesakyk.gif O kurio kažin ryšys pas mus geresnis: Bitės ar Tele2? Ir kurio kokį dabar planą pasirinkus? g.gif ...
Žiūriu, kad dar Teledema operatorius giriamas, bet panašu, kad pas mus tokio Skuode nerasta g.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmarta: 07 gegužės 2009 - 10:30
Man abu patinka.tik tele2 man rodos pigesnis
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 07, 11:47)
Man abu patinka.tik tele2 man rodos pigesnis

Taigi tikriausiai trauksiuosi iš Omnitel, tik vat MB niekaip neperšneku to padaryt doh.gif Jis įsitikinęs, kad TELE2 ir Bitės blogesnis ryšys, bet atrodo, kad kas jais naudojasi lyg ir nesiskundžia, bet, žinoma, nepabandęs nežinosi mirksiukas.gif . Ačiū Tau už info 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

Bumbasi, matei yra zurnalas najas" Dekupazas" ax.gif
QUOTE(Monmarta @ 2009 05 07, 10:10)
Taigi tikriausiai trauksiuosi iš Omnitel, tik vat MB niekaip neperšneku to padaryt doh.gif Jis įsitikinęs, kad TELE2 ir Bitės blogesnis ryšys, bet atrodo, kad kas jais naudojasi lyg ir nesiskundžia, bet, žinoma, nepabandęs nežinosi mirksiukas.gif . Ačiū Tau už info  4u.gif

Bites rysys tikrai geras, pati turiu Labas kortele jau 7metus ir del rysio jokiu nusiskundimu niekada neturejau. Mano tevai taip pat Omnitel turi, tai jiem tas naujas planas gan normaliai tik 35lt/men. ir tu minuciu labai daug i visus tinklus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 07, 13:22)
Bumbasi, matei yra zurnalas najas" Dekupazas" ax.gif

Maciau,bet nelabai jis mane domina.internete daugiau ir geresnes info ax.gif
Beto su dekupazu kolkas sustojau.Neturiu ant ko dekoruot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 07, 11:39)
Maciau,bet nelabai jis mane domina.internete daugiau ir geresnes info ax.gif
Beto su dekupazu kolkas sustojau.Neturiu ant ko dekoruot biggrin.gif

Na zinai pirmas numerdi vis del to, galvoju jog antras turetu buti daug geresnis.
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 07, 13:48)
Na zinai pirmas numerdi vis del to, galvoju jog antras turetu buti daug geresnis.

sakai ir antra isleis numeri?Norfoj praeidama ta pavarciau,bet nelabai ten kas gero yra.Beto dabar nedekupazuosiu nieko kol spec kliju nenusipirksiu,nes su lipalu pradejo mane nervint.labai viskas plysta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 07, 12:36)
sakai ir antra isleis numeri?Norfoj praeidama ta pavarciau,bet nelabai ten kas gero yra.Beto dabar nedekupazuosiu nieko kol spec kliju nenusipirksiu,nes su lipalu pradejo mane nervint.labai viskas plysta doh.gif

As manau jog bus ax.gif
Del kliju, tai man jokio skirtumo kiek lipalas tiek ir spec klijai, galvojau jog skirias, bet nieko nepastebejau, net kvapas toks pat kaip ir lipalo g.gif
Atsakyti
Laba, parėjau ir aš į naujus namučius biggrin.gif

Monmarta,
dėl ryšio, jei sėdit Skuode tai Tele 2 tikrai nieko, nors pernai, kai pasirinkom, norint gerai šnekėt, tekdavo į balkoną išeit, o dabar nieko ax.gif O va MB skundžias, kad kai kuriuose kaimuose be ryšio sėdi g.gif Tik jau ryšio pasirinkimą reikia rankinį pasirinkt, o tai greit į Latviją nuneša tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 05 07, 13:22)
Mano tevai taip pat Omnitel turi, tai jiem tas naujas planas gan normaliai tik 35lt/men. ir tu minuciu labai daug i visus tinklus ax.gif

O koks čia planas? Asmeninis? Kažkodėl aš apie jokias minutes nežinau schmoll.gif g.gif ...

QUOTE(Meila @ 2009 05 07, 15:05)
norint gerai šnekėt, tekdavo į balkoną išeit, o dabar nieko  ax.gif O va MB skundžias, kad kai kuriuose kaimuose be ryšio sėdi g.gif Tik jau ryšio pasirinkimą reikia rankinį pasirinkt, o tai greit į Latviją nuneša  tongue.gif

Nu va ir vėl susibalamūtinau blush2.gif -balkono pas mus nėra, tai, neduok Dieve, teks kieme ryšio ieškot biggrin.gif , o jei dar kaimuose ryšys dingsta, tai MB mane negyvai užgrauš, jei net ir prišnekinčiau jį keisti operatorių doh.gif

Ups, o aš apie rankinį ryšio pasirinkimą nieko nežinau, tad dažnokai gaunu sveikinimus iš Latvijos ambasados blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmarta: 07 gegužės 2009 - 15:02