Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

Catty tai kur Jus gyvenat? Mes Apuoles gatvej... smile.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Gabred @ 2009 06 26, 20:13)
Catty, pagaliau ir tu pasirodei blink.gif  thumbup.gif  4u.gif

Reik, o tai pamirsit biggrin.gif
Siaip tai kazkaip nebetraukia prie kompo turbut, todel kad yra ka veikt, seseri atsiveziau, tai dabar izymias vietas vis lankom, jau greit isvaziuos tai liksim su Emute vienos, tada jau turbut kad vien tik prie kompo ir sedesiu biggrin.gif
QUOTE(romanciuke @ 2009 06 26, 21:28)
Catty tai kur Jus gyvenat? Mes Apuoles gatvej... smile.gif  4u.gif

Aha toj pacioj, tik ta gatve labai ilga ax.gif As tai toj pusej kur arciau baraku rolleyes.gif
Atsakyti
na mes pacioj apacioj... smile.gif uz tos sankryzos link juros kur sukti... ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,


QUOTE(romanciuke @ 2009 06 26, 09:21)
laba diena,
gal galeciau ir as prisijungti prie jusu kompanijos...

nu smagumas vienas, kad mūsų gretos didėja.
Reik mažiau kreipt dėmesį į visokias babulkas ir augint vaikučius taip, kaip pačios jaučiam, kad reikia.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 26, 23:31)
Sveikutės,
nu smagumas vienas, kad mūsų gretos didėja.
Reik mažiau kreipt dėmesį į visokias babulkas ir augint vaikučius taip, kaip pačios jaučiam, kad reikia.


labas rytas 4u.gif
pritariu... rolleyes.gif bet kad ne visalaik iseina... g.gif blink.gif o tuo labiau kaip i jauna mama kai pasiziuri, tai net akiu kur det nebeturi... doh.gif
Atsakyti
Laba ryta.
Koks skirtumas kad jauna.Man jau 25 o dauguma kas nepazista tai laiko labai jauna dvieju vaiku mama. O kai su mazaja pastojau dauguma ir nepilnamete laike. doh.gif Tad nekreipt demesio kas kaip paziuri ir ka sako ax.gif 4u.gif
Romanciuke ar i lopseli mazoji eina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 27, 09:01)
Laba ryta.
Koks skirtumas kad jauna.Man jau 25 o dauguma kas nepazista tai laiko labai jauna dvieju vaiku mama. O kai su mazaja pastojau dauguma ir nepilnamete laike.  doh.gif Tad nekreipt demesio kas kaip paziuri ir ka sako ax.gif  4u.gif
Romanciuke ar i lopseli mazoji eina? ax.gif


taip, eina... smile.gif tik dabar atostogos... smile.gif kitamet jau i darzeli pereisim... bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,
o nuo kelių pradėjot lopšelį lankyti?
Atsakyti
na jau is tikruju pradejom lankyt lygiai 2 metuku (musu gimtadienis rugsejo pirma), o pries tai pavasari kelis kartus buvau nuvedusi, nes egzaminai ant nosies buvo, galvojau bus biski laiko pasimokint, bet tai susirgo plauciu uzdegimu ir taip baiges musu ejimai. doh.gif o siais metais jau viskas zymiai geriau... aisku ligu neisvengsi, bet jau ne tokios rimtos ir ne taip daznai buvo... manau kitais metais jau visai problemu nebebus... thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(romanciuke @ 2009 06 27, 12:16)
na jau is tikruju pradejom lankyt lygiai 2 metuku

Vadinasi, ir aš jus žinau mirksiukas.gif ax.gif , tavo mergytė tikrai aktyvi, nes aš vedžiau savo pipirą sausio mėn šiek tiek į lopšiuką, tai teko susipažinti ir su kitais vaikučiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2009 06 27, 11:29)
taip, eina... smile.gif tik dabar atostogos... smile.gif kitamet jau i darzeli pereisim...  bigsmile.gif

Tai jusu musu grupej nebebus. Jauciu nemazai i darzeli iskeliaus jau ax.gif

Parvariau is mamos, su kibiru braskiu ir deze burokeliu. Dar valgyt reik padaryt. Kol i kambari neiejau tol jokio nuovargio nejutau, odabar tik i lova mauciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 27 birželio 2009 - 13:56
ne manau apie puse grupes iseis... smile.gif dabar labai idomu kas tos auklitojos bus, reikes nuvaziuot pasiklaust, nes kaip vaikas nori eiti i darzeli daug priklauso nuo auklitoju... o vat kai birzelio menesi pasikeite auklitojos, tai manoji kasdien su asarom eidavo... o visus metus problemu nebuvo... g.gif
as tai jau irgi 4 kibirus braskiu susitvarkiau saldymui... smile.gif pas mane visai seimynai reikia pritaisyt, nes visi vaaros vidury gris... doh.gif
Atsakyti