Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

Labas.Oras super, nors ir vejas didziulis...
Nors lauke kajus nebuvo, bet jau nuluzo . net pats paprase pagalves unsure.gif Kazkas negerai. O evelin pavargus po pasivaiksciojimo, bet dar tebesneka doh.gif
Ryt varau egzo laikyt, o vakare turetu atvezt puskiaule tai darbelio pusei nakties turbut bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 25, 13:54)
vakare turetu atvezt puskiaule tai darbelio pusei nakties turbut bus doh.gif

Sėkmės egze 4u.gif ir dorojant mėsytę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, bumbasi, sveikinu su praėjusiu gimtadieniu.

Mergaičiukės, varom sekmadienį į Navidansko parką, vaikučiai plakstys po p[ievelę, sužaisim kokį žaidimuką, kamuolių pasiimsim. Dar gal kokių dešrų išsikeptume ten yra spec. vietos tam padarytos. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 25, 16:31)
Mergaičiukės, varom sekmadienį į Navidansko parką. Kaip manot?

Aš tikrai UŽ drinks_cheers.gif , galim pasiplanuoti jei tik oras geras bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 25, 16:31)
Sveikutės, bumbasi, sveikinu su praėjusiu gimtadieniu.

Mergaičiukės, varom sekmadienį į Navidansko parką, vaikučiai plakstys po p[ievelę, sužaisim kokį žaidimuką, kamuolių pasiimsim. Dar gal kokių dešrų išsikeptume ten yra spec. vietos tam padarytos. Kaip manot?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Liuks orus gerus praneša smile.gif O galim pas mane kaime daryti,tik yra prūdas bet vistiek juk nepaliksim be priežiūros vaikučių rolleyes.gif Jei tik oras geras,galėtumėm kokių dešrelių prasikepti,kitos mamytės žaistų su vaikučiais blush2.gif
Atsakyti
Kirsenkiene, galim ir pas tave kaime, jei tik uošviai tavo nieko prieš.
Atsakyti
Labas rytas.
As turbut irgi prisijungciau ....Tikriausiai.
Vakar kaip visad migdziau evelina ir pati luzau, o taip zadejau prie kompo pasidarbuot doh.gif
Atsakyti
laba diena,
gal galeciau ir as prisijungti prie jusu kompanijos... smile.gif vis paskaitineju jusu foruma, bet vis nedrisdavau parasyti... smile.gif gal priimsit? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2009 06 26, 09:21)
laba diena,
gal galeciau ir as prisijungti prie jusu kompanijos... smile.gif vis paskaitineju jusu foruma, bet vis nedrisdavau parasyti... smile.gif gal priimsit?  4u.gif  blush2.gif

Tai zinoma. sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
ir ka veikiat dienom, kai Skuode jokiu pamogu su mazoliukais nera...? mudvi va su dukryte namie ir tesedim... o kadangi mano mazoji uz rankos eit nepratus, o tik begt kur akys mato ir kuo greiciau nuo mamos, tai isvis kiemu ir apsiribojam... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2009 06 26, 10:04)
ir ka veikiat dienom, kai Skuode jokiu pamogu su mazoliukais nera...? mudvi va su dukryte namie ir tesedim... o kadangi mano mazoji uz rankos eit nepratus, o tik begt kur akys mato ir kuo greiciau nuo mamos, tai isvis kiemu ir apsiribojam...  doh.gif

Mes tai keliaujam i miesta, i parka. neturiu kantrybes kieme sedet doh.gif Arba jei geras oras pas mociute vaziujam. ten sodas didelis tai yra ka veikt ax.gif
Atsakyti