Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

bumbasi, įsivaizduoju, kad tau tikrai turėtų tikti tokia šukuosena. tos ampulės (kalbu apie kitos firmos, oriflame niekad nebandžiau), tikrai fainas dalykas, tik brangokai gaunas, nes reikia tept pastoviai, kol atsigauna plaukai. Labai faina dar yra aliejukas plaukams, tikrai atsigauna plaukai.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 11, 00:42)
bumbasi, įsivaizduoju, kad tau tikrai turėtų tikti tokia šukuosena. tos ampulės (kalbu apie kitos firmos, oriflame niekad nebandžiau), tikrai fainas dalykas, tik brangokai gaunas, nes reikia tept pastoviai, kol atsigauna plaukai. Labai faina dar yra aliejukas plaukams, tikrai atsigauna plaukai.

Kas per ampules ir kiek kastuoja ax.gif Gimtadienio dovana pasidarysiu blush2.gif
Atsakyti
Laba diena studentams ir prezidentams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ei, mamkos, kur jūs mirksiukas.gif

Catty visai nebepasirodo g.gif
Atsakyti
labukėlis 4u.gif ,
Vaje, Jolka, kaip negerai, kad pervėlai pamačiau apie TW vakarėlį pas Tave namie verysad.gif - būčiau labai norėjusi ateit blush2.gif .
Kažin šios firmos duoninė verta dėmesio ar ne? g.gif Gal kas turit? bigsmile.gif Ir šiaip labai patiko Samba ąsotėlis wub.gif , mąstau gal reikėtų įsigyt .

Bumbasi, kiek teko girdėt, tai firmos O'rising priemonės plaukams labai thumbup.gif , bet aš pati asmeniškai jų nebandžiau. Kerastase plaukų produktai irgi labai išgirti, bet jas užsisakinėja merginos iš užsienio. Pati buvau susigundžiusi Avedos produkcija, bet, kadangi neturiu kreditinių kortelių, o per tarininkus pirkti nemėgstu, tai mečiau tą mintį iš galvos irnesakyk.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmarta: 13 birželio 2009 - 13:46
hi.gif hi.gif hi.gif
Atsakyti
sveikutės

QUOTE(Gabred @ 2009 06 12, 14:02)
Catty visai nebepasirodo g.gif


man rodos, kad catty pas vyra anglijoj visą vasarą žadėjo būti.
QUOTE(Monmarta @ 2009 06 13, 14:43)

1. Vaje, Jolka, kaip negerai, kad pervėlai pamačiau apie TW vakarėl
2. bet, kadangi neturiu kreditinių kortelių, o per tarininkus pirkti nemėgstu, tai mečiau tą mintį iš galvos  irnesakyk.gif .

1. kadangi yra moteriškių, kurios nori šio to iš TW, tai dar darysim pas mane vakarėlį, tik tikslios datos nežinau kada. Būtinai tau pranešiu.
2.turiu kreditinę, galiu nupirkt užsienyje, sakyk tik ko reikia.


Bumbasi, kapsules pirkdavau kaune, paskui klaipėdoje DAVINES firmos.Kurį laiką jomis prekiavo ir skuode kirpėja Žana, bet daba jau nebeturi, nes brangi kosmetika, skuode nelabai apsimoka.
Atsakyti
Jolka, ar važiuojat kitą savaitę į stovyklą gal rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, ar yra gyvų unsure.gif

Meila, o jūs kur prapuolę, kaip gyvuojat mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba laba 4u.gif
Nu visai nėr nuotaikos berašyt kažką, paskaitau ir neturiu ką rašyt blush2.gif
Mes namie, gyvi, ir laukiam vis gražesnių orų tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 06 15, 14:05)
Nu visai nėr nuotaikos berašyt kažką

O tai ko dabar taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 06 15, 15:12)
O tai ko dabar taip unsure.gif

Kažkaip kai namie sėdi, nieko naujo nevyksta, tai ką pasakosiesi, na nebent kad katis serga, na tiesiog dietos laikosi, dvi savaites nieko neėda blink.gif verysad.gif
Atsakyti