Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

blink.gif blink.gif blink.gif
Ir kur tos mūsų mamkos visos dingę g.gif
Atsakyti
Dingo visos tikrai kaip i vandeny biggrin.gif

Laba.
Bjauri diena siandien. Pas mama sustipau ziauriai. doh.gif isvaziavau antim kalendama.siluma kaip ziema pasileidau visu galingumu biggrin.gif daba tik kojos sala dar doh.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Bjaurus oras.namuos dregme jaucias, salta doh.gif
Kepiau vakar barbarku pyraga.nu skaniai gavos. ten kur barbarkos tai taip rugstoka, bet liuks thumbup.gif
Evelina siandien darze verkt pradejo ,naujos aukletojos doh.gif Dar viena mergina irgi sauke kai atejom, i grupe eit nenorejo, tai neblogas koncertelis buvo.tikiuos neilgai verke unsure.gif
Ryt turbut isvarau i klaipeda.jei pavyks savaitgaliui parvyksiu. sekmadieni vel atgal rolleyes.gif Kad bent oras siltesnis butu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 08, 10:10)
Ryt turbut isvarau i klaipeda.jei pavyks savaitgaliui parvyksiu. sekmadieni vel atgal rolleyes.gif

Tai turbūt mesi iššūkį užbaigti dar vienus mokslo metus biggrin.gif , sėkmės tau kuo didžiausios 4u.gif

Labu vakaru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 06 08, 22:52)
Tai turbūt mesi iššūkį užbaigti dar vienus mokslo metus biggrin.gif , sėkmės tau kuo didžiausios 4u.gif

Labu vakaru mirksiukas.gif

mokslo metai tik rugseji uzsibigs ax.gif
Labas rytas.

Nepatinka man lopselio dabartines aukletojos. Evelina verkia is ryto ir i grupe eit visiskai nenori, tik iki darzelio normaliai nueina.Dar verkiancia prie lango pasisodina ir rodo kaip mama namo nueina doh.gif Ir ne vien mano evelinai taip.Kiti vaikai irgi aarba kai pasiima verkia arba kai atveda. unsure.gif neramu kazkaip. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(bumbasi @ 2009 06 09, 08:45)
neramu kazkaip. unsure.gif

Mudu šiandien ėjom pro darželio teritoriją tai Gabrielius mane tempė į grupę rolleyes.gif , užėjom kaip tik prieš pietus, visi vaikai atrodo jautėsi normaliai, biški pabuvom ir išėjom su ašarom doh.gif
Atsakyti
sveikos
gabred, tai norėtų tavo vaikinas į grupę, a ne?
reikia tiems kleckams kompanijos. va yamaha baigėsi šiais metais, aš irgi galvoju kaip čia mes tą vasarą pratempsim, ypač jei tokie orai bus.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 09, 14:37)
gabred, tai norėtų tavo vaikinas į grupę, a ne?

Na atrodo kad norėtų rolleyes.gif , bet kartu tempiasi ir mane, turiu būti šalia jo ax.gif
Atsakyti
4u.gif Labu labu
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 06 09, 13:08)
Sveikos 4u.gif
Mudu šiandien ėjom pro darželio teritoriją tai Gabrielius mane tempė į grupę rolleyes.gif , užėjom kaip tik prieš pietus, visi vaikai atrodo jautėsi normaliai, biški pabuvom ir išėjom su ašarom doh.gif

tai turbut per diena vis kas ten gerai.
siandien maniskis vede, tai nieko nesake kad butu verkus. g.gif

Labas rytas. galiu pamiegot ilgiau ale nieks neleidzia.telefonas skambet pradejo, o taaaaaip saldziai miegojau doh.gif Galvoju nuvaryt i irpykla,sukuosena pakeist. prasiau vakar kad nudazytu manplaukus pusbrolio zmona, bet sako- a kam tau dazyt, plaukai graziai atrodo, sako maniau kad tu cia sruogelem nusidazius doh.gif lotuliukas.gif o man sruogeles nuo saules nublukusios ,ryzos palikusios.. biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės,
bumbasi, fainiai sugalvojai nueit į kirpyklą, pasikeisi, nuotaika pagerės.
šiandien girdėjau orų prognozę, tai nieko gero nežada, nenusimato vasaros visai.

Tiesa, rytoj pas mane namuose bus maisto gaminimo vakarėlis su tupperware indais. Gal kas norėtumėt prisijungti, šiaip būna labai įdomiai, ateis dar keletas moteriškių. 14 val, tik tas laikas toks pakaituko, bet jei kuri norit galit su vaikučiais ateit.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 06 10, 14:29)
bumbasi, fainiai sugalvojai nueit į kirpyklą, pasikeisi, nuotaika pagerės.

nusikirpau siandien."kare" kirpima padariau ax.gif Visai nieko rolleyes.gif Gavau ir patarimu del plauku.kirpeja pasibaisejus mano plaukais,visiskai jokio zvilgesio.esu nualinus juodai juos. blush2.gif doh.gif patre is oriflame uzsissakyt ampulese aliejuko.sake labai padeda.
Atsakyti