Įkraunama...
Įkraunama...

Skuodo mamos renkasi čia :)

QUOTE(emiliuks @ 2009 05 26, 21:23)
sveikos, nu tikrai kad mirtina tyla cia pas jus...visos dirba, plusa....o kada metinsimes?

sveikutės,
na kas pluša, kas nepluša vis tiek aptingusios visos.
kažkas apie meetą užsiminė...
nu tai susirenkam pasiplepėt "gyvai"
aš UŽ
Atsakyti
hi.gif hi.gif hi.gif

EMILIUKS, kadangi tave seniai bematėm, tai siūlyk datą kada tau tinkamas laikas, mes gal prisiderinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos bye1.gif
Bumbasi, ar ta moteris,(JUODPUSIENE) kuri siandien paeme tavo vaikus is darzelio ir yra aukle? Kaip su ja sutaria vaikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emsim: 27 gegužės 2009 - 17:36
QUOTE(Gabred @ 2009 05 27, 15:05)
hi.gif  hi.gif  hi.gif

EMILIUKS, kadangi tave seniai bematėm, tai siūlyk datą kada tau tinkamas laikas, mes gal prisiderinsim mirksiukas.gif

na, as galiu bet koki vakara, nes dirbu iki 16 val., be to prasysiu, kad kas pametetu, nes nelinkusi sedet blaiva...ner cia ko...o gal jus pas mane... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emsim @ 2009 05 27, 18:29)
sveikos bye1.gif
Bumbasi, ar ta moteris,(JUODPUSIENE) kuri siandien paeme tavo vaikus is darzelio ir yra aukle? Kaip su ja sutaria vaikai?

nepmenu pavardes. blush2.gif esu pikta siandien ant jos verysad.gif tiesa sakant nemanau kad visai dienai jinai tiks. Gal ir butu geraibet... siandien parvede evelina is darzelio be kepures,be striukes ir su darzelinem tapkem doh.gif jei nesusirgs bus gerai unsure.gif negana to,leidzia viska kad tik neverktu doh.gif kajus jos neklauso visiskai.vienzo... verysad.gif
Aplamai paskutinem savaitem esu baisiai issiblaskius,nervota,skauda galva pastoviai.nueinu gult skaudancia galva,atsikeliu irgi plystancia....evelina trecia diena kelias sesta ryto doh.gif Vakar skrandis evelinai sustreikavo.nieko nevalge,sake darzeli irgi nieko nevalge.ai...

myto ir as noreciau,jei tik man kas su vaikais pabus.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 27 gegužės 2009 - 18:36
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 27, 19:35)
*nepmenu pavardes. blush2.gif  esu pikta siandien ant jos
** Vakar skrandis evelinai sustreikavo.nieko nevalge,sake darzeli irgi nieko nevalge.ai...



*Nelabai noriu tiketi, kad su ta moteriske kas gausis,nors cia tik mano nuomone. Siandien pamacius labai nusistebejau
** Mano Ema pries acetona visiskai nevalge kokias 2-3 dienas. Sake, kad ir dar vienam berniukui is musu grupes buvo blogai.
Atsakyti
QUOTE(emsim @ 2009 05 27, 19:51)
*Nelabai noriu tiketi, kad su ta moteriske kas gausis,nors cia tik mano nuomone. Siandien pamacius labai nusistebejau
** Mano Ema pries acetona visiskai nevalge kokias 2-3 dienas. Sake, kad ir dar vienam berniukui is musu grupes buvo blogai.

* ir as nebemanau... ieskosiuos kitos... matai as zmoniu nelabai tepazistu skuodiskiu,per jauna dar. ax.gif ir aplamai rekomenduokit kanors i aukles blush2.gif
*evelinai irgi vakar buvo blogai.siandien kaip ir viskas normaliai,tik baisiai pikta.eina verkslendama. doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(emiliuks @ 2009 05 27, 18:41)
o gal jus pas mane... mirksiukas.gif

Aš tai labai norėčiau pas tave blush2.gif

Bumbasi, visiškai pritariu Emsim nuomonei - abejoju dėl tos jūsų auklės, amžius ne tas tos moteriškės, kad su mažais vaikais susitvarkytų schmoll.gif
Aš vienai mamytei siūliau taip pat kaip ir tu darei, kad skelbimą dėtų į laikraštį, tai sakė labai daug skambučių sulaukė, o šiaip net nežinau ką ir sakyti g.gif , jei mano kelyje darbe būnant pasitaikytų kokia tinkama kandidatūra tai aš iš karto tau pranešiu mirksiukas.gif , nes su dabartine Freken Bok tu ir pati galą gausi doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(Gabred @ 2009 05 28, 09:28)
Laba diena 4u.gif
Aš tai labai norėčiau pas tave blush2.gif


Tai organizuojames, nes as ir gi noreciau truputi prasiblaskyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2009 05 28, 11:28)
Bumbasi, visiškai pritariu Emsim nuomonei - abejoju dėl tos jūsų auklės, amžius ne tas tos moteriškės, kad su mažais vaikais susitvarkytų schmoll.gif
Aš vienai mamytei siūliau taip pat kaip ir tu darei, kad skelbimą dėtų į laikraštį, tai sakė labai daug skambučių sulaukė, o šiaip net nežinau ką ir sakyti g.gif , jei mano kelyje darbe būnant pasitaikytų kokia tinkama kandidatūra tai aš iš karto tau pranešiu mirksiukas.gif , nes su dabartine Freken Bok tu ir pati galą gausi doh.gif

o as idejus skelbima sulaukiau trieju skambuciu per dvi savaites doh.gif

Sedim namuos su evelina.Gerai kad galima pasiimt laisva diena per menesi turint du vaikus.Tai kai reik butinai,bet biliotenio imt nereik. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 05 28, 09:39)
o as idejus skelbima sulaukiau trieju skambuciu per dvi savaites doh.gif

Sedim namuos su  evelina.Gerai kad galima pasiimt laisva diena per menesi turint du vaikus.Tai kai reik butinai,bet biliotenio imt nereik. doh.gif

as kazko nesuprantu.. o kaip jaunos paneles?? negi ner kokios mergickos kuri per vasara padirbet noretu ir galetu??? blink.gif ax.gif ale kas cia per problemos su tom auklem visiems g.gif beje- labuks visoms 4u.gif reik atsidaryt privatu darzeli ax.gif ax.gif per vasaras dirbanti... g.gif tik jauciu cia lt kol popierius susitvarkytum ir norai dingtu lotuliukas.gif o ir lesu cia reik.. bet jauciu butu paklausa, tokiu kai airijoj yr tu darzelu.. kai gali nuvest kada nori ir kiek nori.. na sumanei pasilepint grozio salone, nuedei vaikiuka porai valandu... ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mischa @ 2009 05 28, 15:04)
as kazko nesuprantu.. o kaip jaunos paneles?? negi ner kokios mergickos kuri per vasara padirbet noretu ir galetu???  blink.gif  ax.gif  ale kas cia per problemos su tom auklem visiems  g.gif  beje- labuks visoms  4u.gif  reik atsidaryt privatu darzeli  ax.gif  ax.gif  per vasaras dirbanti...  g.gif  tik jauciu cia lt kol popierius susitvarkytum ir norai dingtu  lotuliukas.gif  o ir lesu cia reik.. bet jauciu butu paklausa, tokiu kai airijoj yr tu darzelu.. kai gali nuvest kada nori  ir kiek nori.. na sumanei pasilepint grozio salone, nuedei vaikiuka porai valandu...  ax.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

tokie darzeliai brangus ir yra. ax.gif
Atsakyti