Įkraunama...
Įkraunama...

Lovos užtiesalai

QUOTE(kadabra @ 2008 02 06, 19:15)
na tai ir aš pasirodysiu jūsų teismui blush2.gif (gaila, kad tik tiek pafotkinus  doh.gif ):

user posted image

user posted image

Labai fainai atrodo...
Atsakyti
Labas vakaras siuvejeles smile.gif. O ka galetumete patari merginu kambariui ant dviaukstes lovos? Noriu lovatiesiu kazkokiu, bet nezinau kokiu. Kazkaip isivaizduoju kad gal su gumom reiktu g.gif Na net nezinau g.gif net neisivaizduoju is kokios medziagos. Siaip tai viea varianta turiu, kad noreciau is storesnio puraus lino, bet net nezinau is kur toki nupirkti. Ir beje, kur Vilniuje galima pasidairyti geru audiniu lovatiesems, arba audeklu, kad galima butu pritaikyti lovatiesems smile.gif. Dekinga jums is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2013 12 04, 00:53)
O ka galetumete patari merginu kambariui ant dviaukstes lovos? Noriu lovatiesiu kazkokiu, bet nezinau kokiu. Kazkaip isivaizduoju kad gal su gumom reiktu g.gif  Na net nezinau  g.gif

Su gumom nėra labai gerai, nes negražiai atrodys antras aukštas žiūrint iš apačios. Aš esu pasiuvusi nuvelkamą užvalkalą čiužiniui (viršų iš puresnio audinio, apačią - iš lygaus gobeleno) - taip niekas nesusibruka, visada atrodo tvarkingai. Patalynę klojam ant viršaus, užvalkalą tik retkarčiais nuimu išskalbti.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2013 12 04, 23:18)
Su gumom nėra labai gerai, nes negražiai atrodys antras aukštas žiūrint iš apačios. Aš esu pasiuvusi nuvelkamą užvalkalą čiužiniui (viršų iš puresnio audinio, apačią - iš lygaus gobeleno) - taip niekas nesusibruka, visada atrodo tvarkingai. Patalynę klojam ant viršaus, užvalkalą tik retkarčiais nuimu išskalbti.


Smalsute, gal galetum nuotraukytes ikelti kaip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2013 12 07, 13:20)
Smalsute, gal galetum nuotraukytes ikelti kaip atrodo?

Nea blush2.gif
Atsakyti
Labai noriu pasisiuti uztiesala lovai prie kurio neliptu gyvunu plaukai, gal galit patart kokia medziaga naudoti ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2013 12 30, 11:21)
Labai noriu pasisiuti uztiesala lovai prie kurio neliptu gyvunu plaukai, gal galit patart kokia medziaga naudoti ?

slidzia biggrin.gif turbut kokia tafta tiktu ar kazkas pan kad nuslystu viskas
Atsakyti

user posted image
[/quote]

Kur pirkti tokie audiniai su vienodais motyvais?
Atsakyti
Merginos, o kur jus perkate lovos lovatiesė? Na pvz. tokia lova ir va ant jos lovatiesė..Ieskau kažko gražaus ir nelabai brangaus..Arba brangaus,bet kokybiško.

http://pigu.lt/lt/vi.....aign=5 dienos

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(369vieta @ 2014 02 21, 17:22)
Merginos, o kur jus perkate lovos lovatiesė? Na pvz. tokia lova ir va ant jos lovatiesė..Ieskau kažko gražaus ir nelabai brangaus..Arba brangaus,bet kokybiško.

http://pigu.lt/lt/vi.....aign=5 dienos

blush2.gif


Pigiausiai būna dėvėtų rūbų parduotuvėse, už 40 litų nusipirkau tokią, kad atsidžiaugt negaliu smile.gif auginam leliuką, tai norėjosi, kad būtų medvilnė ir nebūtų gaila ištepti.
iš pradžių norėjau siūtis, bet kai susumuoji audinių kainas, tai ta savikaina nemaža gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2014 04 01, 16:55)
gaivinu apsnūdusią temutę bigsmile.gif

mano naujas siuvinukas

mažajai princesei princesiška lovatiesė


Dieve kaip gražu wub.gif wub.gif Gerai, kad mano princesė jau miega, pamatytų čia tokį grožį doh.gif
Labai labai puikus darbas, tik jaučiu laiko tai užtruko daug daug..
Atsakyti
Liucija Devyndarbė labai grazu
tikrai visu princesiu svajone smile.gif
Atsakyti