Įkraunama...
Įkraunama...

Lovos užtiesalai

Mano siuta nediduke antklode kudikiui:

user posted image

user posted image

Atsakyti
O kiek mazdaug kainuoja lovatiese pasiuvimas?? ir man labai reiktu tokios ale is mazu kutuku gal kuri esat maciusi kur pirkti buna tokios medziagos, nes apie lovatiese net nesvajoju rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 05 03, 13:09)
Mano siuta nediduke antklode kudikiui:

Fainulka, atrodo tokia puri ir minkšta thumbup.gif Kūdikeliui tikrai patiks.
Atsakyti
QUOTE(nerilyte @ 2009 03 02, 15:33)
Kokios gražios aplikacijos ir pačios lovatiesės wub.gif . Noriu pakalsuti ar aplikacijos iš kur nors iškirptos, ar pačios sukurtos (žuvytė panašu, kad pačios sukurta). LAAAAABAI GRAŽU  thumbup.gif


Aciu, nerilyte, 4u.gif aplikacija pati piesiu smile.gif


------------------------
@@@ GOŽIAI VAIKO KAMBARIUI @@@
Atsakyti
kadabra tavo anklode nuostabi thumbup.gif wub.gif kad as taip mokeciau ax.gif
Atsakyti
keliu i virsu taip negailestingai pamirsta temele
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2012 03 27, 17:40)
keliu i virsu taip negailestingai pamirsta temele
user posted image
user posted image
user posted image


Labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pasaka jūsų darbeliai wub.gif

O gal kas turit schemutę, kaip siūti lovos sijoną? smile.gif labai norėčiau tokią pasisiūti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atnala @ 2009 11 08, 01:15)
user posted image
mano lovatiese ,pacios siuta ax.gif

Kokia grazi thumbup.gif ir kaip man idealiai tiktu pagal sienas, gal atnala noretumet antra tokia pasiuti? lotuliukas.gif
Atsakyti
Turbut ne cia kreipiuosi, bet gal kas zinot kas galetu pasiuti kampinei sofai nuvelkama ir skalbiama "ruba". Nezinau kaip kitaip tai ivardinti, tiesiog noriu tokio daikto, kuris uzsimautu ant visu krastu, ir atrodytu panasiai kaip sofos gobelenas, tik kad butu galima karts nuo karto isskalbt. Aisku ir patarimo reiktu kaip tai geriausia igyvendinti. Net nezinau, ar aiskiai issireiskiau ax.gif
Atsakyti
Kas nors siuvo lovatiese is baldinio audinio? Jis siauras is plocio, tai per kuria vieta suduriate?
Atsakyti
atnala Reikia sugebėjimo su tokia didele susitvarkyti prie siuvimo mašinos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukas71: 20 birželio 2013 - 13:31