Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

QUOTE(Otaip @ 2005 09 21, 09:00)
blush2.gif  blush2.gif  kodėl ji netinka šituo atveju?



Netinka visais atvejais... ax.gif Butu tikrai kraupus vaizdas blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 21, 12:19)
pas mus stogas tam netinka..... ax.gif


Pas mane taip pat sad.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 22, 07:19)
Pas mane taip pat  sad.gif

Čia gal aš jau ir ne į temą blush2.gif - bet nemėgstu tokių staigmenų ( smileysex.gif ) ant stogo ar lifte ar mašinoj - nebent ten tikrai patogu....... Kaip tai tas metas man jau praeitas - norisi patogumo, o esant nebe tokiai lanksščiai......jau buvau netyčia blush2.gif mašinos garso signalą taaaaip nuspaudus blush2.gif blush2.gif blush2.gif - ir tada ta romantika................ išrūksta....
O kadangi neturim dar tiek pinigų, kad prezidentinius numerius viens kitam užsakinėtumėm...tai ir juodą suknutę vis dar laikau - nors maniškis kada čia jau teiravosi - kodėl ji jau senokai kaba blush2.gif ..
Atsakyti
Pasisakysiu apie vieną nestandartinę dovanėlę biggrin.gif
Kai vyras po darbo grįžta namo su krepseliu produktų ir dažniausiai+buteliu alaus sau, aš "užverkiu": "o ką man parnešei.........? cry.gif smile.gif " (nesakau, parneša ir ledų ir gėlių, ir dovanų normalių gaunu), bet vis "pazyziu" prie progos smile.gif
Taigi praeitą savaitę grįžta vyelis, šypsena iki ausų ir sako, ką tau parvežiau lauktuvių....... tongue.gif Aš - na na, kagi.... Nueina jis prie mašinos bagažinės, atidaro ir stenėdamas verčia lauk..........dižiulį akmenį ohmy.gif Tokį vos atkeliamą nuo žemės.
Žinokit apsidžiaugiau nerealiai thumbup.gif
Labai nesistebėkit - rašau priešistorę: biggrin.gif Aš vis rankioju visokius akmenėlius ir kieme dėlioju apie savo gėles + vis svaigstu apie visokius alpinariumus ir panašias grožybes. Taigi gavau kertinį akmenį savo išsvajotam alpinariumui thumbup.gif clap.gif clap_1.gif (savaitgalį žada daugiau parvežti thumbup.gif )

P.S. dabar vis juokais draugų klausiu, ar niekas nėra gavęs lauktuvių akmens... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gritė: 23 rugsėjo 2005 - 09:45
QUOTE(Gritė @ 2005 09 23, 10:44)

good.gif good.gif good.gif gera dovana - šaunuolis mirksiukas.gif super pataikė. Va čia tai man irgi patiktų - tai, ko reik ir dar taip "nesmulkiai" tongue.gif
Atsakyti
Gal ir visai nieko dovanele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gritė @ 2005 09 23, 10:44)


P.S. dabar vis juokais draugų klausiu, ar niekas nėra gavęs lauktuvių akmens...  biggrin.gif


Tame ir yra didžiausia romantika, kad ši dovana ypatinga TAU.
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 20, 08:48)
čekį daugelis merginų laiko neromantišku dalyku, nes nėr ką išpakuoti, pasimatuoti ir pan. .....


Na tas čekis bent jau praktiška, nes aš vieną kartą esu gavusi naktinius XXL dydžio biggrin.gif turbut 2 mano mamos į juos įlystų biggrin.gif biggrin.gif kai išpakavau, tai jau nei matuotis negalėjau, nei girti, tik juokiausi gal pusvalandį biggrin.gif
Atsakyti
Ot tie vyrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bite_Maja @ 2005 09 24, 23:55)
Na tas čekis bent jau praktiška, nes aš vieną kartą esu gavusi naktinius XXL dydžio biggrin.gif  turbut 2 mano mamos į juos įlystų biggrin.gif  biggrin.gif  kai išpakavau, tai jau nei matuotis negalėjau, nei girti, tik juokiausi gal pusvalandį biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif - čia dar ne taip baisu, kai gauni per mažą apatinį trikotažą blush2.gif .... - tikrai nesimatuosi tada, nes greit paaiškės "per kur netinka" blush2.gif ...... Buvo toks atvejis....hm
Bet taviškis čia jau stiprokai perlenkė-gal jis tiesiog žmogus nesigilinantis į detales - nupirko "tiesiog nktinius", yra tokių "Variantų" - kurie dydžių ar spalvų visai "neseka" doh.gif .
Atsakyti
O buna juk taip, kad nuperka tokius, kad net baisu ziureti doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 23, 09:31)
Čia gal aš jau ir ne į temą  blush2.gif  - bet nemėgstu tokių staigmenų ( smileysex.gif ) ant stogo ar lifte ar mašinoj - nebent ten tikrai patogu....... Kaip tai tas metas man jau praeitas - norisi patogumo, o esant nebe tokiai lanksščiai......

AAaaa, o mes po beveik 10 metų bendro gyvenimo apsukę ratą kažkaip vėl prie to grįžinėjam.
Atsakyti