Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

QUOTE(IGu @ 2005 09 18, 16:03)
Aš dėl to nesiginčysiu, bet už tai gauni būtent tai, ko nori! Man patinka gauti, tai ko noriu, o ne kažką, ko paskui gal niekad ir nepanaudosiu...



to ko reikia, tai as ir pati nusiperku...
man vistik norisi, kad mano brangiausiasis galvotu apie mane - t.y. reikia gi sugalvoti, ko gi ta mano brangioji noretu, kas jai tiktu, ko reiketu, suzinoti, kokioj parduotuvej tai galima nupirkti ir t.t.
ech, isisvajojau...
Atsakyti
O beje, gal svarbiausia kad vyrai apskritai mums rodytu demesi ir be dovanu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2005 09 19, 15:04)
t.y. reikia gi sugalvoti, ko gi ta mano brangioji noretu, kas jai tiktu, ko reiketu, suzinoti, kokioj parduotuvej tai galima nupirkti ir t.t.
ech, isisvajojau...

blink.gif blink.gif blink.gif tokių dar būna ????? Kiek pažinojau romantiškų vaikinų....bet nė vienas visų šių klausimų kartu neuždavinėjo sau biggrin.gif
1 - Yra kategorija romantikų, kurie romantikai vien dėl to, kurie pastebi kas tau tinka prieš pirkdami
2 - kurie mato ko reik tau tikrai prieš pirkdami
3 - kurie žino kurią parduotuvę tu mėgsti...
bet kad viskas iškart be TAVO užsiminimo doh.gif doh.gif frusty.gif - na, nežinau tokio.....
Ar tikrai dar tokių yra ??????
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 19, 17:54)
O beje, gal svarbiausia kad vyrai apskritai mums rodytu demesi ir be dovanu...  g.gif

Čia tai-kad rodytų dėmesį - SAVAIME AIŠKU - bet ir dovanų aš neišbraukčiau yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif - visi jomis džiaugiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Siuo metu labiausiai dziaugciausi saviskio demesiu... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 19, 18:31)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  tokių dar būna ????? Kiek pažinojau romantiškų vaikinų....bet nė vienas visų šių klausimų kartu neuždavinėjo sau  biggrin.gif
1 - Yra kategorija romantikų, kurie romantikai vien dėl to, kurie pastebi kas tau tinka prieš pirkdami
2 - kurie mato ko reik tau tikrai prieš pirkdami
3 - kurie žino kurią parduotuvę tu mėgsti...
bet kad viskas iškart be TAVO užsiminimo  doh.gif  doh.gif frusty.gif - na, nežinau tokio.....
Ar tikrai dar tokių yra ??????


Man vyras prieš porą metų Kalėdoms padovanojo šiltas šlepetes, nes man labai kojos šaldavo thumbup.gif Tada apkeliavo visą AKROPOLĮ, nors šiaip labai nemėgsta ten lankytis doh.gif
Ir dar esu gavusi čekį apatinio trikatažo parduotuvėje- tai irgi specialiai važiavo i CUP'ą, po jo atidarymo ir rinko parduotuvę, kuri man patiktų wub.gif

O mano draugės vaikinas prieš vieną Valentinkę aplėkė visas Trakų ir Vokiečių g. parduotuves norėdamas nupirkti jai čekį wub.gif

Visu šitus atvejus priskirčiau prie tų romantiškųjų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 19 rugsėjo 2005 - 21:19
QUOTE(Will @ 2005 09 19, 22:18)
Man vyras prieš porą metų Kalėdoms padovanojo šiltas šlepetes, nes man labai kojos šaldavo  thumbup.gif  Tada apkeliavo visą AKROPOLĮ, nors šiaip labai nemėgsta ten lankytis  doh.gif
Ir dar esu gavusi čekį apatinio trikatažo parduotuvėje- tai irgi specialiai važiavo i CUP'ą, po jo atidarymo ir rinko parduotuvę, kuri man patiktų  wub.gif

O mano draugės vaikinas prieš vieną Valentinkę aplėkė visas Trakų ir Vokiečių g. parduotuves norėdamas nupirkti jai čekį  wub.gif

Visu šitus atvejus priskirčiau prie tų romantiškųjų  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif galima tikrai visus šiuos vyrukus pasveikinti - drinks_cheers.gif žino ko merginai reik mirksiukas.gif
bet visgi.....su tam tikra sąlyga - čekį daugelis merginų laiko neromantišku dalyku, nes nėr ką išpakuoti, pasimatuoti ir pan. .....
Svarbiausia čia juos LABAI pagirti, kitą kartą gal dar labiau pasistengs mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 19, 20:20)
Siuo metu labiausiai dziaugciausi saviskio demesiu...  angel_sadangel.gif

console.gif o gal dabar momentas, kai tau reik jums abiems kokią dovanėlę nupirkti ar suorganizuoti ??? Kad ir kaip bebūtų keista, dažnai dar padeda nekasdienė vakarienė su trumpa juoda suknute wub.gif blush2.gif ..... geriausia ne namuose

(bent jau pas mus) , kaip tai nemėgstu po to tvarkyt stalo, žvakių atgal dėliot iš kur ėmiau puošimui.. ax.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
As su trumpa suknute... g.gif Gal geriau nereikia blush2.gif
O kas liecia surpraisus, tai tikrai galima daug prigalvoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 20, 21:39)
As su trumpa suknute...  g.gif  Gal geriau nereikia  blush2.gif 


blush2.gif blush2.gif kodėl ji netinka šituo atveju?
Atsakyti
Žvakės, vakarienė - argi tai romantika?... Tikra romantika - tai seksas ant stogo, yapč žibant žvaigždėms.
Hm, rudenėja jau, rudeniui reiktų kitokią įdomią romantika susigalvoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamenas @ 2005 09 21, 11:53)
Žvakės, vakarienė - argi tai romantika?...  Tikra romantika - tai seksas ant stogo, yapč žibant žvaigždėms.


pas mus stogas tam netinka..... ax.gif
Atsakyti