Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

Ex mergickos,pas mane ta pati situacija,su vyru esam susitoke jau metai,o visas dovanas perkam kartu man (as issirenku) ir vat dabar jis eilini karta savaitgaliui isvaziavo i Maska,va toj turi grizti,pries kelione paliko man 200lt mano islaidom,tai va nuejau vakar i PC isleidau 100lt maistui,nupirkau sau megztuka 50lt,na liko dar keliom smulkmenom,bet taip iseina,kad jis man jau duovanos turbut neparvez,na parasysiu paskui,kaip ten buvo,na vistiek biski abidna,as jo laukiu,paruosiu pietus skanesnius,o jis man nieko neatvez,nors visada klausia ko tu nori,ka tau pervezt,tai as sakau ziedo su brilaintu,o jis tik pasiziuri ir nieko,na aisku reikalas ne pacioj dovanoj,o pats demesis,kaip cia kazkas ir rase,na eini is darbo taigi nupirk kokia gelyte ar ten krivieciu,tai ne ax.gif Ax jau tie vyrai,mes moterys,tokios demesingos,na ir ..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O man visai nepatiktu, kad dovana issirinkciau pati kartu su draugu nuejus i parduotuve  Jokios romantikos 


Aš dėl to nesiginčysiu, bet už tai gauni būtent tai, ko nori! Man patinka gauti, tai ko noriu, o ne kažką, ko paskui gal niekad ir nepanaudosiu... (nors, na aišku, nebūtinai gi visos kitos dovanos blogos smile.gif ). Bet vat, jis pats įpakuoja tas dovanas, ir dar kaip nors originaliai sugalvoja, kartais ir dar kokią papildomą smulkmenytę prideda - tai vat tas man atrodo romantiška - juk šiaip ar taip tai dėmesio rodymas biggrin.gif
Atsakyti
Na nebent pats dovanos ipakavimas ir iteikimas gali buti idomus 4u.gif
O apskritai kas sugalvojo, kad per gimtadienius ar Kaledas reikia dovanoti dovanas? g.gif
Atsakyti
g.gif aga
Atsakyti
Gal kas zino sia paslapti g.gif
Atsakyti
Na gryzo mano vyras ir padovanojo man auksinius auskariukus wub.gif labai nustebino,na reiskia myli,jeigu parode demesi rolleyes.gif
O del dovanu,tai mano nuomone,is pradziu tai gal nebuvo ten super priimta kai dabar tos dovanos,gal tiesiog buvo iprasta parodyti demesi,na pvz. anksciau vaikai per kaledas gaudavo saldainiu na ir viskas,o dabar jiems kompus,mobiliakus dovanok,na ir t....
Atsakyti
Ot laikai atejo biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyrui su dovanom napriažonkė..... Arba jis visiškai nesusigaudo moterų poreikiuose, arba jam dzin, arba jis ne tame prasmę mato. g.gif
Užtat aš jam Valentino proga, kai pradėjau antro lauktis, padovanojau gaublį. Žiūrėjo žiūrėjo jis į tą gaublį, atseit, kas čia per dovana?!, bet paskui jam viskas labai teisingai susišvietė. nestuke.gif
Na, bet ištisus metus po vestuvių kas mėnesį gaudavau tokių pačių gėlių, kokios buvo mano vestuvinėj puokštėj. Būdavo džiaugsmo. mirksiukas.gif
Dabar nebegaunu. Matyt yra už ką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petarda: 19 rugsėjo 2005 - 08:52
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 18, 16:12)

O apskritai kas sugalvojo, kad per gimtadienius ar Kaledas reikia dovanoti dovanas?  g.gif

blush2.gif reikia reikia - ir nesvarbu "kodėl?" - čia kalba apie vyrų dovanas - reikia, o tai kai kurios iš mūsų (............) jų visai negautų cray.gif Gal aš ir senamadiška, bet - vyrai turi gerbti moterį kaip šeimos šilumos nešėją - juk dauguma mūsų tuom ir esam - vyrui - žiūrėk - nėr nuotaikos, tai jis ir tyli, nors pas jus pakviesta 10 svečių už stalo sėdi doh.gif Ti kas tada visą atmosferą kuria, valgį paduoda, vaikus, šunį ir kt. sužiūri??? Nebent šeimoj yra atvirkščiai biggrin.gif


O šiaip dovanos - manau yra džiaugsmas, kad tas žmogus yra-tai ir dovanojam gimtadienio dovanas drinks_cheers.gif , tiesiog pagerbimas kito asmens. Dėl to tikrai nebūtinos "nerealios" dovanos, dėl to man ir "mieliau" tartis dėl dovanai skirtų pinigų dydžio mirksiukas.gif . Nebent, kaip jau minėjau, -tai dovanos-siurprizai, padėka už ką tai. Pvz. aš saviškiui visad padėkoju, kai jis kantriai atbūna mano "moteriškuose" "pliurpalų" vakarėliuose, kai paprašau, kad mane parveštų ir jam dar tenka kokį pusvalandį palaukt, kol baigsim vynelį pliurpdamos "tarp mūsų mergaičių "gerti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(petarda @ 2005 09 19, 09:51)

Užtat aš jam Valentino proga, kai pradėjau antro lauktis, padovanojau gaublį. Žiūrėjo žiūrėjo jis į tą gaublį, atseit, kas čia per dovana?!, bet paskui jam viskas labai teisingai susišvietė.  nestuke.gif

thumbup.gif thumbup.gif gera dovana
Atsakyti
O kai pagalvoji... Tegul tik dovanoja mums vyrai dovanas (nesvarbu kokias), kad tik dovanotu ir nepamirstu svarbiu datu, per kurias jas reikia dovanoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 19, 14:37)
O kai pagalvoji... Tegul tik dovanoja mums vyrai dovanas (nesvarbu kokias), kad tik dovanotu ir nepamirstu svarbiu datu, per kurias jas reikia dovanoti  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti