Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

QUOTE(Otaip @ 2005 09 16, 15:59)
laugh.gif tongue.gif žinai, aš su gėlėm taip ir darau..... tik prieš šventes nereik pirktis  biggrin.gif
Kad žinotum, kaip juokiausi šitą tavo žinutę perskaičius....... Blyn, aš irgi dėl maisto taip  biggrin.gif  biggrin.gif  - kiek kartų 'užsimininėjau", kad kad vyno butelys - labai 'fainas niekutis"  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


kazkoks beviltiskumas apims perkant sau geles blink.gif jausiuos visai tokia niekam niekam..net nera kam geliu man pirkti doh.gif
vo vo,sau butelio alaus nepamirsta atsinest blink.gif ,sakau o man ka? kad tu nieko nesakei blink.gif taip zodis po zodzio ir vakaras sugadintas doh.gif
nu atrodo tokie menkniekiai,o kaip sirdi uzgauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2005 09 16, 17:04)
kazkoks beviltiskumas apims perkant sau geles blink.gif jausiuos visai tokia niekam niekam..net nera kam geliu man pirkti doh.gif
vo vo,sau butelio alaus nepamirsta atsinest blink.gif ,sakau o man ka? kad tu nieko nesakei blink.gif taip zodis po zodzio ir vakaras sugadintas doh.gif
nu atrodo tokie menkniekiai,o kaip sirdi uzgauna verysad.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
VYRAI doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2005 09 16, 17:04)

tongue.gif tongue.gif tongue.gif užtai mes va taip galim išsikalbėti, pasiguosti console.gif - mirksiukas.gif o pas juos "kažkur ten"-neleidžia išdidumas išsipasakoti, tai ir išgyvena visokius nesusipratimus sunkiai ir ilgokai ..
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 16, 16:10)
tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  užtai mes va taip galim išsikalbėti, pasiguosti console.gif  - mirksiukas.gif o pas juos "kažkur ten"-neleidžia išdidumas išsipasakoti, tai ir išgyvena visokius nesusipratimus sunkiai ir ilgokai ..


nu nu,paskui sukaupia viska ir viena diena isdeda blink.gif o tu klausais ir galvoji ar as cia durneju ar jis jau stupid.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2005 09 16, 17:16)
nu nu,paskui sukaupia viska ir viena diena isdeda blink.gif o tu klausais ir galvoji ar as cia durneju ar jis jau  stupid.gif  biggrin.gif

biggrin.gif plyšiu iš žvengo......jo jo jo jo būna ir taip .Tada jau fool.gif fool.gif fool.gif atrodo,
bet maniškis dažniausiai išsikrovinėja showoff.gif - tai bent tiek man gerai biggrin.gif
Atsakyti
Skaitau jusu zinutes merginos ir pavydziu verysad.gif Maniskis ar kas blogai, ar kas ant sirdies guli... Tai tyli kaip zemia pardaves cry.gif O as vis klausiu kas yra? kas atsitiko? O jis tyli kaip vandens prisisemes verysad.gif Papasakoja tik tada kai viskas jau buna praeja verysad.gif Ir kaip man ji priversti is karto issikalbeti... g.gif
Atsakyti
Na dėl dovanų, tai kai kuriomis draugėmis negali pasitikėti. Nes kartais pasakoja, kaip jas stebuklingai apdovanojo, o po kiek laiko paaiškėja, kad pačios nusipirko.
Atsakyti
QUOTE(adele3 @ 2005 09 16, 23:14)
Na dėl dovanų, tai kai kuriomis draugėmis negali pasitikėti. Nes kartais pasakoja, kaip jas stebuklingai apdovanojo, o po kiek laiko paaiškėja, kad pačios nusipirko.


Si situacija labai pazystama drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš tai truputuką pavydžiu (baltai smile.gif ) toms, kurių vyrai, kad ir be progos ką nors dovanoja. Maniškis tai manęs per daug nelepina. Nors moka ir nustebint. Jei dažnai ką nors dovanotų, tai, matyt, priprasčiau ir tada jau ta staigmena tokia kaip ir tikėta būtų... O dabar - jei siurprizas tai tikras siurprizas wub.gif O nustebint jis moka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IGu: 17 rugsėjo 2005 - 14:38
Draugystės pradžioj prieš 5 metukus, tai nemažai tu staigmenų būdavo. Kažkaip pagaudavo kokią mintį mums besikalbant ir jau žiūrėk, pašto dėžutėj mėlyna rožytė įmesta, dainas įrašydavo į diskus, bučinukais laiškučius puošdavo ir kažkaip nekausdavo: ką tau čia padovanojus?

O dabar vat aš irgi gaunu, ko noriu. Kartu einam ir aš išsirenku. Bet už tai prieš įteikdamas, tai pasistengia kaip nors įdomiai įpakuot (neveltui biški menininkas biggrin.gif )
Atsakyti
Vat prisiminiau, kartą (nepamenu kokia proga) gavau kokteilinę stiklinę su ilgu elegantišku šaukšteliu. Modernią tokią, ryškiai mėlyną. Bet tik vieną! Nemažai jinai jam atsiėjo, o aš tokia, praktiška, taip jos nei kart ir nesu panaudojus...
Atsakyti
O man visai nepatiktu, kad dovana issirinkciau pati kartu su draugu nuejus i parduotuve g.gif Jokios romantikos 4u.gif
Atsakyti