Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

QUOTE(Bonifacija @ 2005 09 16, 11:22)
mano brangiausias visus penkis metus dovanoja man papuosalus. Tai praktiskai pati kaip ir nebeperku  laugh.gif  bet kas idomiausia, kai paklausiau, kodel man viasada dovanoja tik papuosalus, tai isgirdau toki atsakyma:

"rimtai? kazkaip nepastebejau"  biggrin.gif

biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gerai, kai skonis sutampa mirksiukas.gif
clap_1.gif taviškiui - gera dovana, manau - ir dar labai "vyriškai" protinga - "gi visos moterys mėgsta papuošalus" biggrin.gif
Atsakyti
nieko jis man nedovanoja,kazkoks be fantazijos vyrukas visai sad.gif progoms geliu atnesa,nu dar esu gavus ziedus tris per keturis metus cia biggrin.gif kaip ir gerai nei nieko ania..bet kad tas jo dovanojimas toks:"Einam.issirinksi ka nori" verysad.gif o as noriu kad jis man isrinktu,ipakuotu ir atnestu tongue.gif
truksta jam fantazijos rimtai... schmoll.gif
Atsakyti
Dovanu ir as kazkaip tai nemoku priimti. Nors viduje labai, labai dziaugiuosi, bet nemoku to parodyti verysad.gif Tai zmonems atrodo, kad dovana nepatinka cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2005 09 16, 15:58)
bet kad tas jo dovanojimas toks:"Einam.issirinksi ka nori" verysad.gif o as noriu kad jis man isrinktu,ipakuotu ir atnestu tongue.gif

biggrin.gif ojojoj......čia būtų ir mano svajonė, tik kad būtų neblogai kad ir dovana man patiktų.....nes jeigu supakuos, įteiks ir pan. kokį šluotražį...... cry.gif
ieškom mes čia IDEALIOJO merginos.. - kad ir pagal skonį nupirktų ir supakuotų g.gif biggrin.gif
Bet visvien - pasvajoti tai galima tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 16, 15:23)
biggrin.gif  ojojoj......čia būtų ir mano svajonė, tik kad būtų neblogai kad ir dovana man patiktų.....nes jeigu supakuos, įteiks ir pan. kokį šluotražį...... cry.gif
ieškom mes čia IDEALIOJO merginos.. - kad ir pagal skonį nupirktų ir supakuotų  g.gif  biggrin.gif
Bet visvien - pasvajoti tai galima  tongue.gif



nera cia kazkas TOKIO rolleyes.gif jis zino kad mano silpnybe Sidabro papuosalai ir jau ten neimanoma nupirkti kazko kas nepatiks biggrin.gif bet ne,vistiek jis nesugalvoja, kad ne mane reikia vestis rinktis,o paciam isrinkti..ir dovana bus mielesne iskart wub.gif o nusipirkti galiu ir as pati ax.gif
Atsakyti
[quote=Afroditte,2005 09 16, 16:29]
oi kaip aš su tais sidabro papuošalais papuolus buvau blush2.gif blink.gif biggrin.gif ...nešioju įvairaus dydžio žiedus sidabrinius (ausyse)-tai va, kadangi, vis pametu... blush2.gif tai saviškiui kartą taip užsiminiau, kad norėčiau didelių lankų, nes jau kaip ir neturiu.... na, padejuoju dėl drabužių ir papuošalų neretai blush2.gif Tai va, atvaro jis po kokio mėnesio su maišeliu - o ten sidabriniai žiedai doh.gif doh.gif -IKI PEČIŲ dydžio doh.gif doh.gif doh.gif
Aš pakeičiau kokius triskart veido spalvą ir išraišką- nustebimas dėl netikėtos dovanos/pamatau jų dydį/pamatau jų kainą/dėkingumas saviškiui/ką daryti su brangiais "ne man' auskarais blink.gif ?? Gerai, kad mūsų skoniai daugmaž sutampa(tik jis visvien kaip tai juos toookius nupirko... g.gif ?) - tai iškart kartu nuvažiavom su čekiu į tą parduotuvę ir aš išsirinkau SUPER man gražius žiedukus tongue.gif .Tai gerai, kad maniškis neįsižeidė, kad aš jų nepasilieku ir nenešioju thumbup.gif
Atsakyti
tai va.... iš vienos pusės-labai jėga,kai gauni netikėtą ir supakuotą dovaną clap.gif , o iš kitos - jau nebe tas amžius (na, bent aš taip jaučiuosi) - kai reik važiuoti ją keisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 16, 15:41)
tai va.... iš vienos pusės-labai jėga,kai gauni netikėtą ir supakuotą dovaną clap.gif , o iš kitos - jau nebe tas amžius (na, bent aš taip jaučiuosi) - kai reik važiuoti ją keisti unsure.gif


tai kad jis zino mano skoni wub.gif juk mato ka renkuosi,ka nesioju unsure.gif
ai ka cia noret is tu vyru...kartais pasiklausau ka draugems surengia ju antrosios puses ir negera taip pasidaro verysad.gif
Atsakyti
blush2.gif nė nebežinau......................moteris esu-sakytų vyrai, kuri pati nežino ko nori.... Nepaaiškinsi gi jiems, kad pvz. prieš mėnesį aš galiu norėti raudono šalikėlio, o po mėnesio - taip pat raudono, bet su dryžiukais ar pan. Kad sidabriniai dideli lankai į ausis man yra tik tris kart didesni už pačius mažiausius (parduodamus) ir pan. ...... Taip ir gaunasi - "niekada neįtiksi" blush2.gif blush2.gif
Nors .... gal visgi yra vyrų, kurie visada PATAIKO ???
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2005 09 16, 16:44)
kartais pasiklausau ka draugems surengia ju antrosios puses ir negera taip pasidaro verysad.gif

drinks_cheers.gif aha - iš praktikos žinau, kai nusiperka žmona dovaną, o vakare vyras atiduoda už ją pinigus - Beeeeee.... swoon.gif Kaip yra, kurioms apskritai nieko nedovanoja, ypač jau po vestuvių swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Tai mūsiškiai visai dar second.gif ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 16, 15:47)
blush2.gif  nė nebežinau......................moteris esu-sakytų vyrai, kuri pati nežino ko nori.... Nepaaiškinsi gi jiems, kad pvz. prieš mėnesį aš galiu norėti raudono šalikėlio, o po mėnesio - taip pat raudono, bet su dryžiukais ar pan. Kad sidabriniai dideli lankai į ausis man yra tik tris kart didesni už pačius mažiausius (parduodamus) ir pan. ...... Taip ir gaunasi - "niekada neįtiksi" blush2.gif  blush2.gif 
Nors .... gal visgi yra vyrų, kurie visada PATAIKO ???


Pataiko nepataiko,bet griztant is darbo parnesti kokia gelyte karta per menesi ar ka nors ka as megstu is maisto-nereikalauja juk kazkokio sunkaus mastymo ar jegu? doh.gif
nu nera supratimo ir tiek....
specialiai nusipirkau vaza grazia gelem biggrin.gif ir sakau vyrui:"Matai vaza? tai va,kad joje niekada nevystu geles" ir ka galvoji? Nusijuoke,lyg anekdota buciau skelusi ir tiek....vaza stovi tuscia kaip stovejus verysad.gif
blexa pradesiu ir as sau pirktis geles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2005 09 16, 16:53)
Pataiko nepataiko,bet griztant is darbo parnesti kokia gelyte karta per menesi ar ka nors ka as megstu is maisto-nereikalauja juk kazkokio sunkaus mastymo ar jegu? doh.gif
nu nera supratimo ir tiek....
specialiai nusipirkau vaza grazia gelem biggrin.gif  ir sakau vyrui:"Matai vaza? tai va,kad joje niekada nevystu geles" ir ka galvoji? Nusijuoke,lyg anekdota buciau skelusi ir tiek....vaza stovi tuscia kaip stovejus verysad.gif
blexa pradesiu ir as sau pirktis geles blush2.gif

laugh.gif tongue.gif žinai, aš su gėlėm taip ir darau..... tik prieš šventes nereik pirktis biggrin.gif
Kad žinotum, kaip juokiausi šitą tavo žinutę perskaičius....... Blyn, aš irgi dėl maisto taip biggrin.gif biggrin.gif - kiek kartų 'užsimininėjau", kad kad vyno butelys - labai 'fainas niekutis" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti