Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

na, mano draugas kartais ne tik keistas dovanas dovanoja, bet ir keistai jas įteikia tongue.gif Pvz, per paskutinę kokią tai progą nupirko brangų aukso žiedelį, nupirko gražią kriauklės formos dežutę žiedeliui ir..... grįžęs iš darbo, padėjo tą dovanėlę ant televizoriaus blink.gif Aš vaikštau pirmyn atgal, stalą ruošiu šventinei vakarienei, akys staiga užkliūva už kažkokio daikčiuko ant TV, bet einu ir praeinu, grįžus vėl užmetu akį - stovi dėžutė mirksiukas.gif Jau ir vakarieniaut susėdom, o jis vis neįteikia g.gif Nesupratau unsure.gif O jis ir sako - "kokia tu nepastabi savo namuose!" biggrin.gif Nu va tai tau ir įteikimas!..
Atsakyti
Prisiminiau dar vieva ,,dovanele", kuria esu gavusi is savo buvusio. Per praejusias kaledas jis man padovanojo tokia gele vazonelyje blink.gif Atrodo kas cia tokio... Bet ta gele buvo stikliniame vazoneluje, jame kempyne, o joje imerkta roze su eglisakiais blink.gif Na tokias ,,puokstes" siaip zmones nesa ant kapu, o as ja gavau per kaledas cry.gif Taip ir iki dabar nesuprantu tos dovanos g.gif Geda buvo net draugams pasakyti ka jis man padovanojo doh.gif
Atsakyti
Sveiki

As dar studentavimo laikais esu gavusi dovanu pagalve - paprasta pagalve (ne kokios nors formos, ar zaislas), bet paprasta pagalve, kuri buvo palikta bendrabutyje uz kambario duru, suvyniota i deze, ir dar i deze prikaisiota saltuju ugneliu. Tai kai jau kambaryje atsirado daug dumu, supratom, kad kazkas uz duru darosi, atidarom o ten deze, kurioje pagalve biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

dar dabar visos mano drauges atsimena
Atsakyti
O cia tai dovana! 4u.gif Praktiska ir patogi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 12, 13:03)

100% pritariu  drinks_cheers.gif  O skulptureles taip ir keliauja kur nors labai, labai giliai i spinta  blush2.gif


Man atrodo, čia trūksta tik kurybinio požiūrio: girdėjau kaikurios garsenybės Oskarais duris ramsto, na, kad durys nesitrankytų. Gal ir tom skulptūrėlėm atsirastų praktinis pritaikymas?
Atsakyti
Na turiu toki pasiulyma... ax.gif blush2.gif Kai su vyru laaabai susipyksti, tai kam dauzyti lekstes, jei galetumei dauzyti skulptureles g.gif biggrin.gif Maziau sukiu butu sluoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 13, 12:00)
Na turiu toki pasiulyma...  ax.gif  blush2.gif  Kai su vyru laaabai susipyksti, tai kam dauzyti lekstes, jei galetumei dauzyti skulptureles  g.gif  biggrin.gif  Maziau sukiu butu sluoti  mirksiukas.gif

blush2.gif beja - man labai ir patinka ir gaunasi( blush2.gif blush2.gif )daužyti lėkštes ax.gif dėl to man labai tinka kai draugai dovanoja indus tongue.gif - tik ne iš saviškio laukčiau tokios dovanos ax.gif Geriau jau tas statulėles padaužyti, žinoma....bet kol kas jų kaip ir nebeturiu -vien pridovanoti pliušiniai žaisliukai (kurių nemėgau NIEKADA, tai ir gaunu arba iš nežinančių to, arba iš draugų - paerzinimui....nors man jau "ant nosies" 29-neri..).. Beja - labai gera maniškio reakcija, kai kas padovanoja man kokį mini pliušinį žaisliuką (jis gi puikiai žino, kaip aš juos "mėgstu" ) doh.gif - aš dėkoju, o jis - stovi su šypsena nuo ausies iki ausies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 13, 09:51)
Prisiminiau dar vieva ,,dovanele", kuria esu gavusi is savo buvusio. Per praejusias kaledas jis man padovanojo tokia gele vazonelyje  blink.gif  Atrodo kas cia tokio... Bet ta gele buvo stikliniame vazoneluje, jame kempyne, o joje imerkta roze su eglisakiais  blink.gif  Na tokias ,,puokstes" siaip zmones nesa ant kapu, o as ja gavau per kaledas  cry.gif  Taip ir iki dabar nesuprantu tos dovanos  g.gif  Geda buvo net draugams pasakyti ka jis man padovanojo  doh.gif

tongue.gif tongue.gif čia tai geras.....atsiprašau, gal negalima taip juoktis - bet ........šitokią "dovaną" gavo jau ir bent trys mano draugės..... biggrin.gif biggrin.gif - ir svarbiausia - kad vyriškiai nė vienas nesuorato, kas čia gi negerai...Kaip tai ne visi vyrai turi supratimą apie puokštes/gėles - ir BE ŠANSŲ jiems tai skiepyti, jeigu to neturi, nebent iškart pasakyti, kokią gėlę ir kokioj formoj mėgsti (kaip aš pastaruosius metus gaunu thumbup.gif blush2.gif )-tik nenusakau kiekybės..... Ir dar - manau, kad gan svarbu sutart už kokią sumą pirksit dovanas, nebent tai bus iš vyro koks SPEC. proga 4u.gif žiedukas.... Nes kitaip...aš bent jau gan nepatogiai jaučiuosi su savo simboline dovana, kai gaunu tikrai brangius kvepalus blush2.gif , apie kuriuos "kliedėjau" kada tai.
Atsakyti
Pritariu, kad reikia susitarti del dovanu kainu, nes buna nemalonu, kad tu padovanoji brangia dovana, o tau geliu vazona ax.gif doh.gif
Atsakyti
Arba tu ka nors padovanoji, o tau kaip ir nieko... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 15, 20:38)
Arba tu ka nors padovanoji, o tau kaip ir nieko...  cray.gif

drinks_cheers.gif žinoma situacija.. Dėl to aš labai "nemandagiai" blush2.gif dažnai prieš eilinę šventę paklausiu apie tai, ar dovanų bus ir daugmaž kokios jos bus, jeigu ir nėra nieko, visad juk lieka teisė kažką padovanoti, tik - be abejo -proto ribose, kad neužkrauti tam žmogui "pareigos" atsidėkoti schmoll.gif
Sutinku ir su tokia problema, kaip "dovanoti yra daug lengviau dovaną, negu ją priimti".Pati esu tokia doh.gif blush2.gif
Atsakyti
mano brangiausias visus penkis metus dovanoja man papuosalus. Tai praktiskai pati kaip ir nebeperku laugh.gif bet kas idomiausia, kai paklausiau, kodel man viasada dovanoja tik papuosalus, tai isgirdau toki atsakyma:

"rimtai? kazkaip nepastebejau" biggrin.gif
Atsakyti