Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 09, 19:32)
Na pamaciusi kamsciatrauki ir as ziureciau  blink.gif  g.gif  biggrin.gif


netgi ne kamščiatraukį, o kamštį buteliui užkimšti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
Elektroninis šildantis blakstienų rietiklis( nemaišyt su nieku kitu) tongue.gif
Spalva - rožinė.
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 09 11, 07:44)
Elektroninis šildantis blakstienų rietiklis( nemaišyt su nieku kitu) tongue.gif
Spalva - rožinė.


Idomi dovanele smile.gif
Atsakyti
Kalėdoms esu gavus elekrinį dantų šepetuką (79lt). doh.gif
O tikėjausi kažko romantiško sad.gif
Atsakyti
QUOTE(erikele @ 2005 09 11, 14:31)
Kalėdoms esu gavus elekrinį dantų šepetuką (79lt).  doh.gif
O tikėjausi kažko romantiško    sad.gif


Kalėdos gi ne Valentino diena ir ne vestuvių metinės mirksiukas.gif
Atsakyti
Juk svarbiausia, kad mes moteris apskritai gauname dovanu ax.gif O juk buna tokiu vyru, kurie tik pareiskia: Oi brangioji uzmirsau cry.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 09, 16:56)
O ka konkreciai nori padovanoti?

Kaip tik ir noriu sužinoti kas būtų geriausiai? (Stringus jau pirkau).
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 09 09, 18:47)
Kartą gavau tikrai keistą dovaną nuo draugo: įteikia man mažą gniužuliuką, išvynioju  - geras kokybiškas kamštis buteliui (vyno/šampano) - viena dalis jo kamštinė, kita - metalinė. Apžiūrėjau iš visų pusių, padėkojau, ir mano veido išraiška matyt buvo  blink.gif reikalaujanti kokio tai paaiškinimo, nes  draugas ir sako: 70 lt. sumokėjau  blink.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
...aš prieš metus gavau jubiliejine Piterio monetą doh.gif doh.gif -nė nežinojau ką sakyti, na, proga gal ir tiko - jis gryžo iš atostogų ten, bet.....kur ją dėti blush2.gif ????? Tai kaip tai man nesigavo nuslėpti savo sumišimo blush2.gif blush2.gif ax.gif , ir dar tą pat dieną paprašiau, kad kitą kartą pvz. auskarus parveštų įdomesnius ar pan. (ką ir gavau kitą kart-iš dramblio kaulo mirksiukas.gif )
Kaip tai man nelebai tie suvenyrai...pakankamai turiu savo atsivežtų, kurie bent jau su mano atsiminimais apie tą šalį susiję, o kitų dovanoti "niekučiai".... g.gif - dažnai deja keliauna į dėžutę ir antrasolin...
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 12, 09:37)

Kaip tai man nelebai tie suvenyrai...pakankamai turiu savo atsivežtų, kurie bent jau su mano atsiminimais apie tą šalį susiję, o kitų dovanoti "niekučiai".... g.gif  - dažnai deja keliauna į dėžutę ir antrasolin...

Nereikia tikėtis, kad suvenyrai bus kažkuo ypatingi, after all tai suvenyrai.
Pati esu ir kalendorius, ir rūkalus, kvepalus,papuošalus, saldumynus parvežus- labai didelio dėkingumo už tai nesitikėjau, nes tik tarp mūsų, nelabai daug tos gėrybės tekainavo.Na žinot, prisiminimui ir draugystei sustiprint.
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 09 12, 12:10)
Nereikia tikėtis, kad suvenyrai bus kažkuo ypatingi, after all tai suvenyrai.
Pati esu ir kalendorius, ir rūkalus, kvepalus,papuošalus, saldumynus parvežus- labai didelio dėkingumo už tai nesitikėjau, nes tik tarp mūsų, nelabai daug tos gėrybės tekainavo.Na žinot, prisiminimui ir draugystei sustiprint.

blush2.gif na yaip, bet iš draugo tikiesi kažko..... blush2.gif blush2.gif kito. Be to suvenyrui - cigaretės ,saldumynai, kvepalai ir pan. - tai JĖGA - gali panaudoti iškart tongue.gif drinks_cheers.gif , bet visokios pigios skulptūrėlės ..... doh.gif doh.gif doh.gif -kur jas dėti???
Atsakyti
Be to suvenyrui - cigaretės ,saldumynai, kvepalai ir pan. - tai JĖGA - gali panaudoti iškart tongue.gif drinks_cheers.gif , bet visokios pigios skulptūrėlės ..... doh.gif doh.gif doh.gif -kur jas dėti???
[/quote]

100% pritariu drinks_cheers.gif O skulptureles taip ir keliauja kur nors labai, labai giliai i spinta blush2.gif
Atsakyti