Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

Dazniausiai pasakau ko noriu, kad nebutu kokiu nesusipratimu.. Bet va viena mano drauge nuo savo vyrelio gavo stiklini 3d kubika, kuriame buvo jo galva.. Kaip juokiausi... lotuliukas.gif Na jos reakcija kiek kitokia buvo po tokios dovaneles unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2007 07 15, 03:57)
Garbingo 25-ojo gimtadienio proga vyras man padovanojo... "superinį" smulkintuvą  blink.gif  verysad.gif

Aš dabar audžiu mintį blenderį padovanoti vyrui su gimtadieniu... kad pati jo negaučiau per savąjį biggrin.gif nes iš idėjos to daikto mums kaip ir reikia, tai bijau pati jo negauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2007 07 24, 10:41)
Aš dabar audžiu mintį blenderį padovanoti vyrui su gimtadieniu... kad pati jo negaučiau per savąjį biggrin.gif nes iš idėjos to daikto mums kaip ir reikia, tai bijau pati jo negauti biggrin.gif


Cia is serijos - ka cia padovanojus, ko man dar truksta? thumbup.gif
Atsakyti
man daugas per Kalėdas padovanojo lapės kaukolę ir pluoštą popierinių rublių lotuliukas.gif thumbup.gif (buvom susitarę, kad nieko vienas kitam nepirksim, o dovanosim dėl prikolo). Laputaitė kol kas mano bagažinėje vėžinasi, bet planuoju ją nupiešti, kai bus laiko -vis dėlto gražus daiktas...
Dar kažkada jazz'o kompaktų rinkinį dovanojo... ai, ir savo maikę rolleyes.gif o kaip su gimtadieniu bus, tai neįsivaizduoju, nes kartu švesim jo ir mano gimtadienius.
Atsakyti
QUOTE(Indere @ 2007 07 24, 15:56)
Cia is serijos - ka cia padovanojus, ko man dar truksta? thumbup.gif

Oi kaip man pazistama sita situacija doh.gif Pernai vyras padovanojo kompiuteri, nes ta, kuris buvo namie, isinese i ofisa, siemet padovanojo spausdintuva, cia, kad man nereiketu vargt i ofisa vaziuot, jei noriu ka atsispausdint blink.gif Nu nesugebu net dirbtinai apsidziaugti tokiomis dovanomis. Abydniausia, kad kai jam ieskau dovanos, tai jau pradedu pries kelis menesius galvoti, ko jis noretu, islakstau visas parduotuves, daznai net i kaina neziuriu, jei matau, kad jam tas daiktas patiktu ir visada tai buna tik laabai asmeniskos ir vien tik jam skirtos dovanos. Bet jau pradeda fantazija atsokti man tik vienai del jo stengtis. Jau sakiau reiks Kaledom jam kilima i saliona padovanoti wink.gif
Atsakyti
mesmale uz 10 lt atrodo, surudijus guli ohmy.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Buvusio vaikino dovana - vaza gėlėms. smile.gif Atrodo, kuo normaliausia dovana, bet kad jis man niekados gėlių nedovanodavo doh.gif Padovanojo po kokių metų draugystės, ne po kelių mėnesių, ir be to žinojo, kad gėles aš dievinu... wub.gif Tai ironiška: po tos dovanos sutikau savo dabartinį mylimuką, su kuriuo tuo metu slapta susitikinėjau, o jis kiekvieno pasimatymo metu man gėlių dovanodavo, kurias merkdavau į savo vaikino dovanotą vazą lotuliukas.gif
Atsakyti
Pries pora savaiciu buvo mano 25-sis gimtadienis, tai gauvau kvepalus nuo MB. Neipakuotus,istrauke is kisenes ir padave... susinervinau,padejau i lentyna ir neziurejau, stengiausi neparodyt savo emociju.. O jis sako pirkau zinomos firmos Gabriela Sabatini, o jau tipo brangus 59Lt doh.gif na tiek to ... Na bet kvapas negaliu... Kai islipu is duso pakvepinu tualeta bigsmile.gif tipo naudoju,noreciau mamai atiduot ,nes jai patiko, bet nenoriu savojo izeist g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -->BLOOONDINKA<--: 12 gruodžio 2008 - 17:57
Kad nebūtų nesusipratimų, tai stengiuosi pasakyti ko noriu dovanų g.gif Nenorėčiau nusivilti vyro skoniu ir pati jaustis įskaudinta unsure.gif Kažkada nuo draugo buvau gavusi dovanų tokį baisų žaislą, kad nežinojau kur jį dėti doh.gif Aš ir šiaip pliušinių ir visokių kitokių žaislų nemėgstu, bet šitas prie visko dar buvo baisus. Išmečiau jį į šiūkšlių kibirą, o kai draugas paklausė kur jo dovana, tai pasakiau, kad labai pusseserei patiko ir ji kuriam laikui nusisavino blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Liežuvis neapsivertė pasakyti teisybę unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erbe: 05 sausio 2009 - 21:05
buvo man su vienu draugu nefainas dalykas biggrin.gif as jam ruosiau dovana, fotkinaus, reminau, veziau per valentino diena i kita miesta... o jis nukele nuo lentynos suvenyrini keramikini drambliuka ir iteike blink.gif
nuo kito buvau gavus didele sirdies formos raudona pliusine kosmariska pagalvele doh.gif ir dar plastikine roze(na ne kapinine, bet nemaziau bjauru) prie to taikto! pavydejau draugei tasyk, kad jos valentinas jai susikibusius pliusinukus kiskiukus nupirko biggrin.gif
Atsakyti
pries kaledas man vyras su dukra kartu nupirko dovana kaledoms znyples plaukams tiesinti. o maze viska man ir ispliurpe biggrin.gif gavau dovana anksciau. as tu znypliu labai norejau, bet paprasiau vyrelio kad dar kazkokia smulkmena nupirktu ale nuo kaledu senelio po eglute padet tai gavau infarkta prie egles doh.gif rinkinelis ten buvo duso zele, kempine ir .... naktinis kremas nuo rauksliu lotuliukas.gif (man 23 metai) lotuliukas.gif bet nieko pazvengem kartu ir tiek vistiek tikraja dovana jau turejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 01 07, 20:56)
buvo man su vienu draugu nefainas dalykas biggrin.gif as jam ruosiau dovana, fotkinaus, reminau, veziau per valentino diena i kita miesta... o jis nukele nuo lentynos suvenyrini keramikini drambliuka ir iteike blink.gif
nuo kito buvau gavus didele sirdies formos raudona pliusine kosmariska pagalvele doh.gif ir dar plastikine roze(na ne kapinine, bet nemaziau bjauru) prie to taikto! pavydejau draugei tasyk, kad jos valentinas jai susikibusius pliusinukus kiskiukus nupirko biggrin.gif


Ech, kai kurie vyrai tiesiog nerealūs paršiukai doh.gif Ir ką jie sau galvoja, kai toooookias dovanas įteikinėja g.gif unsure.gif
Atsakyti