Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

QUOTE(Vaidulė @ 2006 04 19, 20:31)
Oi, negaliu, dabar tu prajuokinai  biggrin.gif Gal kada pirmą kartą daugiau išgersiu,tai tada ir šitą daikčiuką išdrįsiu paimt į rankas  biggrin.gif
Dėl vyro tai joooo, mačiau kad įsižeidė  blush2.gif  doh.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

o tai tu uzsimerk-paimk ta daikciuka i rankas ir ysivaizduok,kad tai vyro ........
Atsakyti
Man per sias kaledas vyras padovanojo jam pakankamai pikantiska dovana,o dar ir nori,kad ja deveciau blush2.gif O tai buvo dovanu cekis i prabangiu apatiniu drabuziu parduotuve ir ryskiai raudonas keliaraistis blush2.gif
Atsakyti
Na mane tai nustebino į namus parnešęs didžiulę gelę,bet be galo didelę ir brangią. blink.gif , nors visada bumbėdavo kiek čia pas tave tų gėlių gali būti,jau atsibodo ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
keisčiausia draugo dovana buvo - sumuštininė, bet dar keisčiausia buvo, kad jis pasikvietęs mane į savo namus, jos ilgai ieškojo. Rado tik po kelių dienų biggrin.gif
Atsakyti
Vienas vaikinas man kaledu proga buvo padovanojes molini bokala alui.... schmoll.gif na, tada man tai ne ypatingai tai patiko, bet kai atejo pavasaris labai gerai ta bokala pritaikiau lauko geles merkti. Labai jame tiko kokiu ramuniu puokste.... O per Valentino diena tas pats mano brangusis padovanojo puoduka su kiaules snukiu.... Tada vos neisvirtau. O jis labai ramiai paaiskino, kad tipo va gersi arbata ir zinosi koks as kiaule. Tas puodukas labai ilgai pragulejo uzkistas kuo toliau nuo mano akiu. O ir dabar ne labai jis man mielas...
Atsakyti
Na as saviskiu buvau nusivylus pakviete mane vaziuot su mocu kazkur tipo staigmena ,{as asku jau prisisvaigau romntika ir ttttt} jau vaziuojam ,privaziuojam a ten mocu pilna dairaus sumisus a maniskis sako :-cia uz 10min prasides sou baikeriu..... as vos neapsizliumbiau doh.gif verysad.gif bet per mano gimt. vyriuks pasitaise padovanojo saldainiu dezute as vel sumisau nes as saldainiu nemegstu,jis mane ragina atidaryt ir paragaut nors viena tipo super saldainiukai,atidarau nepatenkintu veideliu aten ....... ziedelis toks fainas wub.gif wub.gif wub.gif tai isbuciavau ir is laimes apsiblioviau thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tongue.gif as tai is vyro esu gavus daug sekkso reikmenu mes su jais zaidzaiam kiekviena sekso akimirka nuosatbu
Atsakyti
niu aš tai esu gavus iš saviškio.. (dar ne vyro)..visko..ir didelį meškiną.. ir papuošalų..ir netgi per kažkurias Kalėdas gavau fleshą (USB raktą)... na, tai tik tą dovaną priskirčiau keistom..
tik maniškis apgalvoja,.retai dovanoja tik vieną daiktą..na jei fleshas nepatiktų ten buvo dar kažką pridėjęs..
beje, 18ojo gimtadienio proga prie visko dar buvau gavus ir 18 rožių..atrodė labai fainiai, ir šiaip..sujaudino iki ašarų.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plonyte_linija @ 2006 09 20, 16:52)
keisčiausia draugo dovana buvo - sumuštininė, bet dar keisčiausia buvo, kad jis pasikvietęs mane į savo namus, jos ilgai ieškojo. Rado tik po kelių dienų biggrin.gif


kazkodel taip juokinga pasidare perskaicius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
verysad.gif man draugas gimtadienio proga padovanojo triusi, bet jis po keliu dienu mire. labai verkiau. cry.gif
Atsakyti
Garbingo 25-ojo gimtadienio proga vyras man padovanojo... "superinį" smulkintuvą blink.gif verysad.gif . Įteikė gražią dėžutę, dar mestelėjo, kad man turėtų labai patikti, nes seniai norėjau tokio daikto. Taip entuziastingai atplėšiau, o kai pamačiau, tai nesugebėjau net suvaidint, kad esu laiminga. Kai paklausiau, kodėl man tai turėjo patikti, sakė - pati sakei kažkada, kad nori kokteilinės, galėsi darytis, plius dar maltis viską. Jooooo, sako, ir savo pina coladas galėsi darytis (su smulkintuvu doh.gif .......), ir priesonius malt (dar gyvenime to nedariau doh.gif ), ir pupeles, ir svogūnus, ir dar daug ką doh.gif .
Kaip reaguot? Dar vienas nereikalingas daiktas namie (ok, gal po dešimtmečio gimsiančiam vaikui košes malsiu...)... Blogiausia tai, kad net tiksliai nusakiusi, ko noriu, pasakiusi, kur rasti ir už kiek, nieko nepešu - vis tiek vyriška logika kitaip pasisuka. Per 5 metus tegavau porą dovanėlių "į temą" verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2007 07 15, 16:57)
Garbingo 25-ojo gimtadienio proga vyras man padovanojo... "superinį" smulkintuvą  blink.gif  verysad.gif . Įteikė gražią dėžutę, dar mestelėjo, kad man turėtų labai patikti, nes seniai norėjau tokio daikto. Taip entuziastingai atplėšiau, o kai pamačiau, tai nesugebėjau net suvaidint, kad esu laiminga. Kai paklausiau, kodėl man tai turėjo patikti, sakė - pati sakei kažkada, kad nori kokteilinės, galėsi darytis, plius dar maltis viską. Jooooo, sako, ir savo pina coladas galėsi darytis (su smulkintuvu doh.gif .......), ir priesonius malt (dar gyvenime to nedariau  doh.gif ), ir pupeles, ir svogūnus, ir dar daug ką  doh.gif .
Kaip reaguot? Dar vienas nereikalingas daiktas namie (ok, gal po dešimtmečio gimsiančiam vaikui košes malsiu...)... Blogiausia tai, kad net tiksliai nusakiusi, ko noriu, pasakiusi, kur rasti ir už kiek, nieko nepešu - vis tiek vyriška logika kitaip pasisuka. Per 5 metus tegavau porą dovanėlių "į temą" verysad.gif .



na, nenusimink ax.gif zinok, tie vyrai taip masto... jei nepabaksnosi pirstu nusivedus i parduotuve ir neperklausi desimt kartu ar suprato, kad tikrai sito nori, tai jie niekaip nesusipras blush2.gif o jau nekalbu apie kazka originalaus, mielo ir netiketo doh.gif
Atsakyti