Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

Vyras yra padovanojes vibratoriu buvau nustebus bet kartu labai patiko,naudojam aistringom naktim paivairinti blush2.gif
Atsakyti
Niu ir aš pasigirsių blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

Man vyras visas dovanelias dovanoja iš SEXshopo thumbup.gif
Liux esam abu patenkinti wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 04 18, 16:00)
Vyras yra padovanojes vibratoriu buvau nustebus bet kartu labai patiko,naudojam aistringom naktim paivairinti blush2.gif


blink.gif o aš supykau už tokią dovaną doh.gif taip ir stovi spintoj tolimiausiam kampe neišbandyta blush2.gif doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2006 04 18, 20:40)
blink.gif o aš supykau už tokią dovaną  doh.gif taip ir stovi spintoj tolimiausiam kampe neišbandyta  blush2.gif  doh.gif  cool.gif


o be reikalo mirksiukas.gif
jei vyro gedinies,tai kada, kai busi viena isbandyk wink.gif
as ir pradzioj prie vyro nedrysau,o dabar tai thumbup.gif jokios gedos

gryztant prie temos :
karta buves kadras man gimtadienio proga atveze dovana-skubejom i bara susitikt su draugais,tai as tik dirstelejau i ta dovana ir neispakavau,mat ir taip buvo aisku,kad kazkoks tai magnetofonas is dezes paveiksliuko sprendziant tongue.gif
taigi,gryztu is baro ,o mama su siostra mano kambary apie ta deze tupineja blink.gif nu susinervinau,sakau - gedos turekit mano dovanas tikrint man net nepradarius mad.gif nu mama atsiprase uz cekavinimasi,bet sako-kodel jis tau dovanoja ,medy saknim i virsu ysodinta g.gif .nu pribegau prie dezes,o ten "akurat" medis-nesuprasi-saknys ar tik plikos ,nudziuve sakos unsure.gif
nu bliamba,galvoju,ka jis tuom nori pasakyti blink.gif
kita diena drauge atleke to mano "magnetofono" paziuret tongue.gif ,tik yleke i kambary ir kad prades cyyyypt umn.gif -is kur gavai,kas padovanojo...??? sakau-apie ka tu cia ? blink.gif o ji-nugi BANZAJUS !!!
tada dar Lietuvoj mazai kur ta banzaju galejai nupirkt,tai mano kadras ,specialiai man ,draugo paprase is Vokieciu parvest wub.gif (sumokejo 200 lt).tai gerai,kad as neismeciau tu "saknu" .pavasary labai graziai suzaliavo thumbup.gif
gaila numire man tas Banzajus po 4 metu--iskart po to kai as su tuo kadru issiskyriau g.gif
Atsakyti
[quote=dianux,2006 04 18, 23:24]
o be reikalo mirksiukas.gif
jei vyro gedinies,tai kada, kai busi viena isbandyk wink.gif
as ir pradzioj prie vyro nedrysau,o dabar tai thumbup.gif jokios gedos

Pritarių 100 procentų ir dar vyrui poto siupraizas bus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as va is vyro dovanu gavau is sex sopo parduotuves kelnaites tokias seksovas, is pradziu galvoju kur kaip ir kada as jas galeciau panaudot ir uzsidet, bet kadangi jos baltos spalvos tai jas buvau uzsidejusi per musu vestuves biggrin.gif
Atsakyti
[quote=juleta,2006 04 19, 14:17]
[quote=dianux,2006 04 18, 23:24]
o be reikalo mirksiukas.gif
jei vyro gedinies,tai kada, kai busi viena isbandyk wink.gif
as ir pradzioj prie vyro nedrysau,o dabar tai thumbup.gif jokios gedos

Pritarių 100 procentų ir dar vyrui poto siupraizas bus thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]

Aš matyt dar nedaaugus iki to blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2006 04 19, 19:03)
Aš matyt dar nedaaugus iki to  blush2.gif  lotuliukas.gif


nu ti baik blush2.gif blush2.gif blush2.gif

gal pirma kart prie vyro ir bus kazkaip nefaina,nu ,bet po to tai jau wub.gif wub.gif wub.gif o isvis ko tu prie savo vyro gedinies unsure.gif
patikek-jis tuo labai apsidziaugtu,o ir smagiau kai viens kito visiskai nesigedini wub.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianux @ 2006 04 19, 20:30)
nu ti baik  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

gal pirma kart prie vyro ir bus kazkaip nefaina,nu ,bet po to tai jau  wub.gif  wub.gif  wub.gif  o isvis ko tu prie savo vyro gedinies  unsure.gif
patikek-jis tuo labai apsidziaugtu,o ir smagiau kai viens kito visiskai nesigedini  wub.gif
sekmes  4u.gif


Kad aš ne vyro, o šito daikto gėdinuosi unsure.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2006 04 19, 19:48)
Kad aš ne vyro, o šito daikto gėdinuosi  unsure.gif  blush2.gif  doh.gif


nu ir prajuokinai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
o as galvojau vyro gedinies tongue.gif tai is vis tada problemos nera,kai busi viena-akis i aky su tuo "daiktu"visas gedas nugalek thumb_yello.gif
man tai tavo vyro bisky gaila,vargselis turbut jauciasi kaltas ir nesuprastas tokia dovana tau padovanojes,o jei dar ir supykai verysad.gif
as manau ,gaila toky "daikta" tik spintoj paslepus laikyt
nu padaryk vyrui siurpriza heart.gif heart.gif heart.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianux @ 2006 04 19, 21:15)
nu ir prajuokinai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
o as galvojau vyro gedinies  tongue.gif tai is vis tada problemos nera,kai busi viena-akis i aky su tuo "daiktu"visas gedas nugalek  thumb_yello.gif
man tai tavo vyro bisky gaila,vargselis turbut jauciasi kaltas ir nesuprastas tokia dovana tau padovanojes,o jei dar ir supykai  verysad.gif
as manau ,gaila toky "daikta" tik spintoj paslepus laikyt
nu padaryk vyrui siurpriza  heart.gif  heart.gif  heart.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Oi, negaliu, dabar tu prajuokinai biggrin.gif Gal kada pirmą kartą daugiau išgersiu,tai tada ir šitą daikčiuką išdrįsiu paimt į rankas biggrin.gif
Dėl vyro tai joooo, mačiau kad įsižeidė blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2006 04 19, 22:31)
Oi, negaliu, dabar tu prajuokinai  biggrin.gif Gal kada pirmą kartą daugiau išgersiu,tai tada ir šitą daikčiuką išdrįsiu paimt į rankas  biggrin.gif
Dėl vyro tai joooo, mačiau kad įsižeidė  blush2.gif  doh.gif

Gerai čia moteris PAVARET thumbup.gif lotuliukas.gif
Šaunuoles thumbup.gif
Atsakyti